Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 22. hafta karşılaşmaları oynanacak.

4819 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig, 22. hafta mücadeleleriyle devam edecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

15 Şubat Cuma:

20.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Beşiktaş (Yeni Malatya)

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Akhisarspor-MKE Ankaragücü (Spor Toto Akhisar)

16.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Fenerbahçe-Atiker Konyaspor (Ülker)

17 Şubat Pazar:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Demir Grup Sivasspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Göztepe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Medical Park)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

18 Şubat Pazartesi:

20.00 Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya)

Spor Toto 1. Lig

15 Şubat Cuma:

19.00 Tetiş Yapı Elazığspor-Gençlerbirliği (Şanlıurfa GAP)

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Hatayspor-Adana Demirspor (Antakya Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Balıkesirspor Baltok (Ümraniye Belediyesi)

16.00 Altay-Boluspor (İzmir Atatürk)

17 Şubat Pazar:

16.00 Altınordu-Gazişehir Gaziantep (Bornova)

16.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Osmanlı)

19.00 Afjet Afyonspor-Giresunspor (Zafer)

19.00 Adanaspor-İstanbulspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18 Şubat Pazartesi:

19.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Yeni Eskişehir)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Tuzlaspor-Menemen Belediyespor (Pendik)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 BAK Spor-Bandırmaspor Baltok (Ankara OSTİM)

17 Şubat Pazar:

13.00 Kahramanmaraşspor-Darıca Gençlerbirliği (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Sivas Belediyespor-Fatih Karagümrük (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçukspor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Pendikspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Fethiyespor-Tokatspor (Fethiye İlçe)

Beyaz Grup

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Niğde Anadolu (Bodrum İlçe)

13.30 Eyüpspor-Keçiörengücü (Esenler)

13.30 Ankara Demirspor-Yılport Samsunspor (TCDD Ankara Demirspor)

17 Şubat Pazar:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-UTAŞ Uşakspor (Diyarbakır)

13.00 Gümüşhanespor-Hacettepe (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Sarıyer (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 İnegölspor-Bayrampaşa (İnegöl İlçe)

17.00 Sakaryaspor-Manisaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Şile Yıldızspor-Hekimoğlu Trabzon (Şile)

13.30 Tire 1922-Artvin Hopaspor (Tayfur Çiçek)

17 Şubat Pazar:

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Körfezspor (Faruk Çelik)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Nevşehir Gazi)

13.30 Erbaaspor-Batman Petrolspor (Erbaa İlçe)

13.30 Ergene Velimeşespor-Yomraspor (Ergene Velimeşe)

13.30 Gebzespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Gebze Alaettin Kurt)

13.30 Silivrispor-Erzin Belediyespor (Silivri)

2. Grup

16 Şubat Cumartesi:

13.30 Bergama Belediyespor-Düzcespor (Bergama 14 Eylül)

17 Şubat Pazar:

13.00 Osmaniyespor-Adıyaman 1954 (Osmaniye 7 Ocak)

13.00 Ofspor-Yeni Orduspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.00 Pazarspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Hopa İlçe)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kırşehir Ahi)

13.30 Alibeyköyspor-Kemerspor 2003 (Alibeyköy)

13.30 Esenler Erokspor-Karşıyaka (Esenler)

13.30 Altındağ Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Ankara Aktepe)

13.30 Kızılcabölükspor-Sultanbeyli Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

3. Grup

16 Şubat Cumartesi:

13.00 1461 Trabzon-Muğlaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

17 Şubat Pazar:

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Kocaelispor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Payasspor-Diyarbekirspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.00 Fatsa Belediyespor-Ankara Adliyespor (Fatsa İlçe)

13.30 Serik Belediyespor-Cizrespor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Turgutluspor-Yeni Çorumspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Bayburt İl Özel İdare (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Bucaspor-Bağcılarspor (Yeni Buca)

13.30 Gölcükspor-Karacabey Belediyespor (Gölcük Şehir)


ETİKETLER #MKE ANKARAGÜCÜ #F-TAV ANTALYASPOR #İTTİFAK H. KONYASPOR #AYTEMİZ ALANYASPOR #BEŞİKTAŞ A.Ş. #BURSASPOR #B.B ERZURUMSPOR #ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. #DEMİR GRUP SİVASSPOR #YENİ MALATYASPOR #FENERBAHÇE A.Ş. #GALATASARAY A.Ş. #GÖZTEPE A.Ş. #KASIMPAŞA A.Ş. #HES KABLO KAYSERİSPOR #MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK #AKHİSARSPOR #TRABZONSPOR A.Ş. #ADANA DEMİRSPOR #ADANASPOR A.Ş. #AFJET AFYONSPOR #GİRESUNSPOR #ALTAY #ALTINORDU #BALIKESİRSPOR #BEYPİLİÇ BOLUSPOR #YUKATEL DENİZLİSPOR #ELAZIĞSPOR #ESKİŞEHİRSPOR #GAZİANTEP FK #GENÇLERBİRLİĞİ #ATAKAŞ HATAYSPOR #İSTANBULSPOR A.Ş. #KARDEMİR KARABÜKSPOR #ANKARASPOR #ÜMRANİYESPOR #ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR #MAMAK FK #DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. #ETİMESGUT BELEDİYESPOR #FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. #FETHİYESPOR #KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. #KIRKLARELİSPOR #KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR #MANİSA FUTBOL KULÜBÜ #PENDİKSPOR #ŞANLIURFASPOR #SİVAS BELEDİYE SPOR #TARSUS İDMAN YURDU #TOKATSPOR A.Ş. #TUZLASPOR A.Ş. #ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. #MENEMEN SPOR #AMED SPORTİF FAALİYETLER #ANKARA DEMİRSPOR #BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. #BODRUMSPOR A.Ş. #EYÜPSPOR #GAZİANTEPSPOR #GÜMÜŞHANESPOR #HACETTEPE SPOR #İNEGÖLSPOR #GMG KASTAMONUSPOR #ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ #NİĞDE ANADOLU FK #SAKARYASPOR A.Ş. #YILPORT SAMSUNSPOR #SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. #SARIYER #BATMAN PETROL SPOR A.Ş. #BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR #BERGAMA BELEDİYESPOR #BUCASPOR #ÇATALCASPOR #DÜZCE SPOR #ERBAASPOR #İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ #HALİDE EDİP ADIVARSPOR #KARŞIYAKA #KEMERSPOR 2003 #KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ #KOZAN SPOR FK #MERSİN İDMANYURDU #NAZİLLİ BELEDİYESPOR #OFSPOR A.Ş. #SİLİVRİSPOR #YOMRA SPOR #1461 TRABZON #BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ #ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR #DİYARBEKİR SPOR A.Ş. #GÖLCÜKSPOR #KAYSERİ ERCİYESSPOR #KIRIKHANSPOR #MUĞLASPOR #PAZARSPOR #BUCASPOR 1928 #VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ #YEŞİL BURSA A.Ş. #ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ #AYDINSPOR 1923 #HEKİMOĞLU TRABZON #BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. #CİZRE SPOR #ÇORUM FK #ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ #KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. #KIZILCABÖLÜKSPOR #KOCAELİSPOR #PAYASSPOR #SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR #TEKİRDAĞSPOR #BEYLERBEYİSPOR #BELEDİYE DERİNCE SPOR #DERSİM SPOR #KARTALSPOR #BELEDİYE KÜTAHYASPOR #MALTEPESPOR #MANAVGATSPOR #ORDUSPOR #SARAYKÖY 1926 FUTBOL KULÜBÜ #KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
Gençlerbirliği’nin Fırat Aydınus ile karnesi nasıl?
Gençlerbirliği çıkış yakalamak istiyor
Spor Özel - Konuk: Murat Kandazoğlu
Ankaragücü'nde bir pozitif daha
Mamak FK darmadağın!
3
Mehmet Emin Gür: ''Taraftarımız sakin olsun''
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.