Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig 20. hafta müsabakalarıyla devam edecek.

3939 Okunma

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

1 Şubat Cuma

20.30 Fenerbahçe-Göztepe (Ülker)

2 Şubat Cumartesi

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Yeni Malatya)

16.00 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Trabzonspor-MKE Ankaragücü (Medical Park)

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray (Bahçeşehir Okulları)

3 Şubat Pazar:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Çaykur Rizespor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Akhisarspor-Medipol Başakşehir (Spor Toto Akhisar)

19.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya)

4 Şubat Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Atiker Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

- Spor Toto 1. Lig

1 Şubat Cuma

19.00 Osmanlıspor-Balıkesirspor Baltok (Osmanlı)

2 Şubat Cumartesi

13.30 Ümraniyespor-Boluspor (Ümraniye Belediyesi)

13.30 Altınordu-Kardemir Karabükspor (Bornova)

16.00 Eskişehirspor-Gençlerbirliği (Yeni Eskişehir)

16.00 Adana Demirspor-Gazişehir Gaziantep (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

3 Şubat Pazar:

13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Giresunspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Hatayspor-Denizlispor (Antakya Atatürk)

16.00 Afjet Afyonspor-Adanaspor (Zafer)

4 Şubat Pazartesi:

19.00 Altay-İstanbulspor (İzmir Atatürk)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

2 Şubat Cumartesi

13.30 Etimesgut Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

3 Şubat Pazar:

13.00 Kahramanmaraşspor-Konya Anadolu Selçukspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Sivas Belediyespor-Şanlıurfaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 BAK Spor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ankara OSTİM)

13.30 Menemen Belediyespor-Tokatspor (Menemen İlçe)

13.30 Kırklarelispor-Pendikspor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Fethiyespor-Fatih Karagümrük (Fethiye İlçe)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Bandırmaspor Baltok (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Tuzlaspor-Darıca Gençlerbirliği (Pendik)

Beyaz Grup

2 Şubat Cumartesi

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Yılport Samsunspor (Sancaktepe 15 Temmuz)

13.30 Manisaspor-UTAŞ Uşakspor (Manisa 19 Mayıs)

3 Şubat Pazar:

13.00 Gaziantepspor-Niğde Anadolu (Gaziantep)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sarıyer (Diyarbakır)

13.00 Gümüşhanespor-Keçiörengücü (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Eyüpspor-Bayrampaşa (Esenler)

13.30 Ankara Demirspor-Kastamonuspor 1966 (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 İnegölspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (İnegöl İlçe)

15.00 Sakaryaspor-Hacettepe (Yeni Sakarya Atatürk)

- TFF 3. Lig

1. Grup

2 Şubat Cumartesi

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Faruk Çelik)

13.30 Tire 1922-Körfezspor (Tayfur Çiçek)

3 Şubat Pazar:

13.30 Kozan Belediyespor-Nazilli Belediyespor (İsmet Atlı)

13.30 Nevşehir Belediyespor-Erzin Belediyespor (Nevşehir Gazi)

13.30 Erbaaspor-Şile Yıldızspor (Erbaa İlçe)

13.30 Ergene Velimeşespor-Hekimoğlu Trabzon (Ergene Velimeşe)

13.30 Gebzespor-Batman Petrolspor (Gebze Alaettin Kurt)

13.30 Silivrispor-Yomraspor (Silivri)

2. Grup

2 Şubat Cumartesi

13.00 Ofspor-Bergama Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 Altındağ Belediyespor-Adıyaman 1954 (Aktepe)

13.30 Esenler Erokspor-Elaziz Belediyespor (Esenler)

13.30 Alibeyköyspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Alibeyköy)

3 Şubat Pazar:

13.00 Pazarspor-Düzcespor (Arhavi İlçe) 

13.00 Osmaniyespor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Osmaniye 7 Ocak)

13.30 Kemerspor 2003-Karşıyaka (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Kırşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Kırşehir Ahi)

13.30 Kızılcabölükspor-Yeni Orduspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

3. Grup

2 Şubat Cumartesi

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Diyarbekirspor (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Bucaspor-Cizrespor (Yeni Buca)

13.30 Muğlaspor-Ankara Adliyespor (Muğla Atatürk)

3 Şubat Pazar:

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Bağcılarspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

13.00 Fatsa Belediyespor-Yeni Çorumspor (Fatsa İlçe)

13.00 1461 Trabzon-Karacabey Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Payasspor-Serik Belediyespor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 Gölcükspor-Bayburt İl Özel İdare (Gölcük Şehir)

13.30 Turgutluspor-Kocaelispor (Turgutlu 7 Eylül)


ETİKETLER #MKE Ankaragücü #Antalyaspor #Atiker Konyaspor #Alanyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #BB Erzurumspor #Çaykur Rizespor #Demir Grup Sivasspor #Evkur Y.Malatyaspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Göztepe #Kasımpaşa #Kayserispor #M.Başakşehir #Akhisarspor #Trabzonspor #Adana Demirspor #Adanaspor #Afjet Afyonspor #Giresunspor #Altay #Altınordu #Balıkesirspor #Boluspor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Eskişehirspor #Gazişehir Gaziantep FK #Gençlerbirliği #Hatayspor #İstanbulspor #K Karabükspor #Osmanlıspor #Ümraniyespor #Bandırmaspor #BAK SK #Darıca G.Birliği #Etimesgut Bld. #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #1922 Konyaspor #Manisa Futbol Kulübü #Pendikspor #Şanlıurfaspor #Sivas Belediyespor #Tarsus İdman Yurdu #Tokatspor #Tuzlaspor #Zonguldak Kömürspor #Menemenspor #Amed Sportif #Ankara Demirspor #Bayrampaşa #Bodrum Bel. Bodrumspor #Eyüpspor #Gaziantepspor #Gümüşhanespor #Hacettepe Spor #İnegölspor #Kastamonuspor 1966 #Keçiörengücü #Manisaspor #Niğde Anadolu FK #Sakaryaspor #Samsunspor #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sarıyer #Batman Petrol #Bayburt Özel İdare Spor #Bergama Bel. #Bucaspor #Çatalca Spor #Düzcespor #Erbaaspor #Erzin Spor #H.E. Adıvarspor #Karşıyaka #Kemerspor 2003 #Kocaeli Birlik Spor #Kozan Bel.SK #Mersin İdmanyurdu #Nazilli Belediyespor #Ofspor #Silivrispor #Yomraspor #1461 Trabzon #A. Bağcılar #Anagold 24Erzincanspor #Diyarbekirspor #Gölcükspor #K.Erciyesspor #Kırıkhanspor #Muğlaspor #Pazarspor #Cİ Group Buca #Van BŞB #Yeşil Bursa #Çankaya FK #Aydınspor 1923 #Hekimoğlu Trabzon SK #Büyükçekmece Tepecikspor #Cizrespor #Yeni Çorumspor #ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK #Karacabey Belediyespor #Kızılcabölükspor #Kocaelispor #Payasspor #Sultanbeyli Bel. #Tekirdağspor #Beylerbeyispor #Belediye Derince Spor #Dersim Spor #Kartalspor #Kütahyaspor #Maltepespor #Manavgatspor #Orduspor #Denizli Bel. #Türk Metal Kırıkkalespor
2
Mustafa Kaplan: "Ben, maçı kazanacak oyuncularla oynarım"
Fabricio Baiano: "Savaşan bir Fabricio görecekler"
Keçiörengücü 1 - Osmanlıspor 0
Eskişehirspor 1 - Keçiörengücü 1
Osmanlıspor 2 - Boluspor 1
Atiker Konyaspor 0 - MKE Ankaragücü 0
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.