Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 19. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

4822 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 19. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

25 Ocak Cuma

20.30 Beşiktaş-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vodafone Park)

26 Ocak Cumartesi

16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Göztepe-Galatasaray (Bornova)

27 Ocak Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Akhisarspor (Çaykur Didi)

16.00 Atiker Konyaspor-Antalyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül)

28 Ocak Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor (Ülker)

20.00 Medipol Başakşehir-Kasımpaşa (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

20.00 MKE Ankaragücü-Aytemiz Alanyaspor (Stat açıklanmadı)

- Spor Toto 1. Lig

25 Ocak Cuma

19.00 Gençlerbirliği-Altınordu (Osmanlı)

26 Ocak Cumartesi

13.30 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk)

13.30 Boluspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Bolu Atatürk)

16.00 İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

27 Ocak Pazar:

16.00 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)

16.00 Altay-Afjet Afyonspor (İzmir Atatürk)

19.00 Balıkesirspor Baltok-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

28 Ocak Pazartesi:

19.00 Kardemir Karabükspor-Hatayspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Adanaspor-Ümraniyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

26 Ocak Cumartesi

13.30 Pendikspor-Zonguldak Kömürspor (Pendik)

27 Ocak Pazar:

13.00 Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor (Şanlıurfa GAP)

13.30 Etimesgut Belediyespor-BAK Spor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Fatih Karagümrük-Tuzlaspor (Atatürk Olimpiyat)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kırklarelispor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Bandırmaspor Baltok-Sivas Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Menemen Belediyespor (Gölcük)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Tokatspor (Tarsus İlçe)

Beyaz Grup

26 Ocak Cumartesi

13.30 Bayrampaşa-Sancaktepe Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Hacettepe-Manisaspor (Ankara OSTİM)

27 Ocak Pazar:

13.00 Gaziantepspor-İnegölspor (Gaziantep)

13.30 Niğde Anadolu-UTAŞ Uşakspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Yılport Samsunspor-Gümüşhanespor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

13.30 Keçiörengücü-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara Aktepe)

13.30 Sarıyer-Sakaryaspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Ankara Demirspor (Bodrum İlçe)

13.30 Kastamonuspor 1966-Eyüpspor (Gazi)

- TFF 3. Lig

1. Grup

26 Ocak Cumartesi

13.00 Yomraspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Yomra İlçe)

27 Ocak Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Silivrispor (Batman Yeni Şehir)

13.00 Hekimoğlu Trabzon-Gebzespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Erzin Belediyespor-Tire 1922 (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nevşehir Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

13.30 Şile Yıldızspor-Ergene Velimeşespor (Şile)

13.30 Nazilli Belediyespor-Artvin Hopaspor (Nazilli İlçe)

13.30 Körfezspor-Kozan Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

2. Grup

26 Ocak Cumartesi

13.30 Bergama Belediyespor-Osmaniyespor (Menemen İlçe)

13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Kızılcabölükspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Esenler Erokspor (Maltepe Hasan Polat)

27 Ocak Pazar:

13.00 Yeni Orduspor-Altındağ Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Adıyaman 1954-Kırşehir Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

13.00 Pazarspor-Ofspor (Arhavi İlçe)

13.00 Elaziz Belediyespor-Alibeyköyspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

13.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Van Atatürk)

13.30 Düzcespor-Karşıyaka (Düzce 18 Temmuz)

3. Grup

26 Ocak Cumartesi

13.30 Bağcılarspor-Halide Edip Adıvarspor (Bağcılar Mahmutbey)

19.00 Kocaelispor-Gölcükspor (Kocaeli)

27 Ocak Pazar:

13.00 Diyarbekirspor-Turgutluspor (Diyarbakır)

13.00 Bayburt İl Özel İdare-Fatsa Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Cizrespor-Ankara Adliyespor (Cizre İlçe)

13.30 Karacabey Belediyespor-Muğlaspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

13.30 Bucaspor-Payasspor (Yeni Buca)

13.30 Yeni Çorumspor-1461 Trabzon (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Serik Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor (Serik İsmail Oğan)


ETİKETLER #MKE ANKARAGÜCÜ #F-TAV ANTALYASPOR #İTTİFAK H. KONYASPOR #AYTEMİZ ALANYASPOR #BEŞİKTAŞ A.Ş. #BURSASPOR #B.B ERZURUMSPOR #ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. #DEMİR GRUP SİVASSPOR #YENİ MALATYASPOR #FENERBAHÇE A.Ş. #GALATASARAY A.Ş. #GÖZTEPE A.Ş. #KASIMPAŞA A.Ş. #HES KABLO KAYSERİSPOR #MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK #AKHİSARSPOR #TRABZONSPOR A.Ş. #ADANA DEMİRSPOR #ADANASPOR A.Ş. #AFJET AFYONSPOR #GİRESUNSPOR #ALTAY #ALTINORDU #BALIKESİRSPOR #BEYPİLİÇ BOLUSPOR #YUKATEL DENİZLİSPOR #ELAZIĞSPOR #ESKİŞEHİRSPOR #GAZİANTEP FK #GENÇLERBİRLİĞİ #ATAKAŞ HATAYSPOR #İSTANBULSPOR A.Ş. #KARDEMİR KARABÜKSPOR #ANKARASPOR #ÜMRANİYESPOR #ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR #MAMAK FK #DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. #ETİMESGUT BELEDİYESPOR #FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. #FETHİYESPOR #KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. #KIRKLARELİSPOR #KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR #MANİSA FUTBOL KULÜBÜ #PENDİKSPOR #ŞANLIURFASPOR #SİVAS BELEDİYE SPOR #TARSUS İDMAN YURDU #TOKATSPOR A.Ş. #TUZLASPOR A.Ş. #ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. #MENEMEN SPOR #AMED SPORTİF FAALİYETLER #ANKARA DEMİRSPOR #BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. #BODRUMSPOR A.Ş. #EYÜPSPOR #GAZİANTEPSPOR #GÜMÜŞHANESPOR #HACETTEPE SPOR #İNEGÖLSPOR #GMG KASTAMONUSPOR #ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ #NİĞDE ANADOLU FK #SAKARYASPOR A.Ş. #YILPORT SAMSUNSPOR #SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. #SARIYER #BATMAN PETROL SPOR A.Ş. #BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR #BERGAMA BELEDİYESPOR #BUCASPOR #ÇATALCASPOR #DÜZCE SPOR #ERBAASPOR #İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ #HALİDE EDİP ADIVARSPOR #KARŞIYAKA #KEMERSPOR 2003 #KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ #KOZAN SPOR FK #MERSİN İDMANYURDU #NAZİLLİ BELEDİYESPOR #OFSPOR A.Ş. #SİLİVRİSPOR #YOMRA SPOR #1461 TRABZON #BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ #ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR #DİYARBEKİR SPOR A.Ş. #GÖLCÜKSPOR #KAYSERİ ERCİYESSPOR #KIRIKHANSPOR #MUĞLASPOR #PAZARSPOR #BUCASPOR 1928 #VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ #YEŞİL BURSA A.Ş. #ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ #AYDINSPOR 1923 #HEKİMOĞLU TRABZON #BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. #CİZRE SPOR #ÇORUM FK #ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ #KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. #KIZILCABÖLÜKSPOR #KOCAELİSPOR #PAYASSPOR #SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR #TEKİRDAĞSPOR #BEYLERBEYİSPOR #BELEDİYE DERİNCE SPOR #DERSİM SPOR #KARTALSPOR #BELEDİYE KÜTAHYASPOR #MALTEPESPOR #MANAVGATSPOR #ORDUSPOR #SARAYKÖY 1926 FUTBOL KULÜBÜ #KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
Mustafa Özer’den hakem tepkisi
TFF 1. Lig 13-17. Hafta Programları Açıklandı
Sigorta Shop'tan Çukurova Efes'e tshirt desteği
Milli cimnastikçiler en az 3 madalya hedefliyor
Bakan Kasapoğlu, Avrupa şampiyonu cimnastikçileri kabul etti
Samet Akaydın’dan top toplayıcı Hasan Melih Güney’e forma hediyesi
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.