Halkbank 3 kulvarda mücadele edecek...

Site İçi Arama


HALKBANK 3 KULVARDA MÜCADELE EDECEK...

Halkbank 3 kulvarda mücadele edecek...

Efeler, Vestel Venüs Sultanlar Ligi ve Bayanlar Birinci Liginde takımları bulunan Halkbank Spor Kulübü, bu yıl da yoğun bir mesai harcayacak.

1596 Okunma

Üç takımı ile yarışacak başkent ekibi Türkiye’nin dört bir yanında voleybolun değişik kulvarlarında yarışacak.

Son şampiyon olarak katılacağı Efeler Liginde ilk hafta Ziraat Bankası ile karşı karşıya gelecek Mavi-Beyazlıların ilk yarı fikstürü şöyle:

1.Hafta: Ziraat Bankası-Halkbank

2.Hafta: Halkbank-Fenerbahçe

3. Hafta: Galatasaray-Halkbank

4. Hafta: Halkbank-İnegöl Belediye

5. Hafta: Jeopark Kula-Halkbank

6. Hafta: Halkbank-İkbal Afyon Bld.Yüntaş

7. Hafta: Halkbank-Maliye Piyango

8. Hafta: İstanbul BBSK-Halkbank

9. Hafta: Halkbank-Arkas Spor

10. Hafta: Tokat Bld. Plevne-Halkbank

11. Hafta: Halkbank-Arhavi Bld.

Efeler Voleybol Liginde ilk yarı 14 Ekim’de start alacak, 16 Aralık’ta sona erecek.

İkinci yarı 6 Ocak 2019’da başlayıp 9 Mart 2019’da bitecek. Playoff karşılaşmaları Mart, Nisan, Mayıs’ta oynanacak.

 

Vestel Venüs Sultanlar Ligi

1.Hafta: Halkbank-Beylikdüzü

2.Hafta: Eczacıbaşı-Halkbank

3.Hafta: Halkbank-Türk Hava Yolları

4.Hafta: Çanakkale Bld.-Halkbank

5.Hafta: Halkbank-Karayolları

6. Hafta: Beşiktaş-Halkbank

7. Hafta: Halkbank-Vakıfbank

8. Hafta: Galatasaray-Halkbank

9. Hafta: Halkbank-Aydın B.Ş. Bld.

10. Hafta: Nilüfer Bld.-Halkbank

11. Hafta: Fenerbahçe-Halkbank

Vestel Venüs Sultanlar Liginde ilk düdük 3 Kasım Cumartesi günü çalacak. Devre, 26 Aralık’ta bitecek.

İkinci devre 13 Ocak-10 Mart 2019 tarihleri arasında oynanacak. Playoff müsabakaları Mart, Nisan, Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacak.

 

Bayanlar Birinci Lig

Bayanlar 1. Lig A ve B Gruplarında 1. Devre Karşılaşmaları 07 Ekim- 23 Aralık 2018 tarihleri arasında, 2. Devre karşılaşmaları 05 Ocak- 23 Mart 2019 tarihleri arasında, yarı final ve final müsabakaları ise Nisan 2019’da oynanacak.

 

Halkbank’ın da yer aldığı B Grubunda ilk yarı fikstürü şöyle:

1.Hafta: Halkbank-TVF Spor Lisesi

2.Hafta: Sefa Spor-Halkbank

3.Hafta: Halkbank-TED Ankara Kolejliler

4.Hafta: Bolu Belediye-Halkbank

5.Hafta: Halkbank-Anadolu Üniversitesi

6.Hafta: Gümüşhane Gençlerbirliği-Halkbank

7.Hafta: Halkbank-Mardin B.Ş. Belediye

8.Hafta: Pursaklar Vol. İhtisas-Halkbank

9. Hafta: Halkbank-Samsun B.Ş.B. Anakent

10. Hafta: Kahraman Kazan Bld.-Halkbank

11. Hafta: Halkbank-İlbank

 


ETİKETLER
Sivasspor-Ankaragücü maçı öncesi tarihi notlar!
1
Gençlik ve sporda 100 günlük eylem planı açıklandı
Altay Bayındır: "Hiçbir zaman oldum demem!"
Ankaragücü-BB Bodrumspor maçı, Ostim'de
Osmanlıspor, 4 eksikle Altay'a hazırlanıyor
Gençlerbirliği'ne anlamlı ziyaret!
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.