Bu hafta kim kimle oynuyor? Programı veriyoruz...

Site İçi Arama


BU HAFTA KİM KİMLE OYNUYOR? PROGRAMI VERİYORUZ...

Bu hafta kim kimle oynuyor? Programı veriyoruz...

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 28. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 30. hafta müsabakaları oynanacak.

11921 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 28. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 30. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

6 Nisan Cuma

20.00 Medipol Başakşehir-Evkur Yeni Malatyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

7 Nisan Cumartesi

13.30 Kardemir Karabükspor-Antalyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Trabzonspor-Kayserispor (Medical Park)

19.00 Beşiktaş-Göztepe (Vodafone Park)

8 Nisan Pazar:

13.30 Atiker Konyaspor-Demir Grup Sivasspor (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Fenerbahçe-Osmanlıspor (Ülker)

9 Nisan Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Galatasaray (Ankara 19 Mayıs)

- Spor Toto 1. Lig

7 Nisan Cumartesi

13.00 Gaziantepspor-Adanaspor (Gaziantep)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gazişehir Gaziantep (Erzurum Kazım Karabekir)

15.00 Adana Demirspor-Grandmedical Manisaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15.00 MKE Ankaragücü-Akın Çorap Giresunspor (Ankara 19 Mayıs)

8 Nisan Pazar:

13.00 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor (Çaykur Didi)

13.00 Boluspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Bolu Atatürk)

15.30 Samsunspor-İstanbulspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

18.00 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova)

9 Nisan Pazartesi:

18.00 Balıkesirspor Baltok-Denizlispor (Balıkesir Atatürk)

- Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup

7 Nisan Cumartesi

15.00 Hatayspor-Sarıyer (Antakya Atatürk)

15.00 Keçiörengücü-İnegölspor (Aktepe)

8 Nisan Pazar:

15.00 Mersin İdmanyurdu-Eyüpspor (Mersin)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bucaspor (Bodrum İlçe)

15.00 Sivas Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Tokatspor-Kocaeli Birlikspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.00 Tuzlaspor-Menemen Belediyespor (Tuzla Belediye)

15.00 Afjet Afyonspor-Amed Sportif Faaliyetler (Zafer)

15.00 Kastamonuspor 1966-Sancaktepe Belediyespor (Gazi)

Beyaz Grup

7 Nisan Cumartesi

19.00 Fethiyespor-Sakaryaspor (Fethiye İlçe)

8 Nisan Pazar:

15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Kahramanmaraşspor-Pendikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Şanlıurfaspor-Hacettepe (Şanlıurfa GAP)

15.00 Ottocool Karagümrük-Bandırmaspor (Vefa)

15.00 SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Silivrispor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.00 Nazilli Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Nazilli İlçe)

15.00 Altay-Karşıyaka (İzmir Atatürk)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

7 Nisan Cumartesi

15.00 Bayrampaşa-Halide Edip Adıvarspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.00 Yomraspor-Erbaaspor (Yomra İlçe)

15.00 Çatalcaspor-Bayburt Grup Özel İdare (Ziya Altınoğlu)

8 Nisan Pazar:

15.00 Kemerspor 2003-Ofspor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 Düzcespor-12 Bingölspor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Orhangazi Belediyespor-Yeni Altındağ Belediyespor (Orhangazi İlçe)

15.00 Erzin Belediyespor-Çanakkale Dardanel (Erzin İlçe)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kozan Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

2. Grup

7 Nisan Cumartesi

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Yeşil Bursa (Darıca İlçe)

15.00 Tire 1922-Turgutluspor (Tire)

15.00 Ankara Demirspor-Anagold 24 Erzincanspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Erokspor-Kırıkhanspor (Atatürk Olimpiyat)

8 Nisan Pazar:

15.00 Diyarbekirspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Gölcükspor-1461 Trabzon (Gölcük)

15.00 Kayseri Erciyesspor-Anadolu Bağcılarspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

15.00 Ergene Velimeşespor-Muğlaspor (General Basri Saran)

15.00 Pazarspor-Yeni Orduspor (Pazar İlçe)

3. Grup

7 Nisan Cumartesi

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Tekirdağspor (Sultanbeyli Gölet)

8 Nisan Pazar:

15.00 Elaziz Belediyespor-Çorum Belediyespor (Elazığ Atatürk)

15.00 Cizrespor-Payasspor (Cizre İlçe)

15.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Kocaelispor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Aydınspor 1923 (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 UTAŞ Uşakspor-Osmaniyespor (Uşak 1 Eylül)

15.00 Ankara Adliyespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Tarsus İdmanyurdu (Denizli Atatürk)

15.00 Karacabey Birlikspor-Arsinspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)


ETİKETLER #F-TAV ANTALYASPOR #İTTİFAK H. KONYASPOR #AYTEMİZ ALANYASPOR #BEŞİKTAŞ A.Ş. #BURSASPOR #DEMİR GRUP SİVASSPOR #YENİ MALATYASPOR #FENERBAHÇE A.Ş. #GALATASARAY A.Ş. #GENÇLERBİRLİĞİ #GÖZTEPE A.Ş. #KARDEMİR KARABÜKSPOR #KASIMPAŞA A.Ş. #HES KABLO KAYSERİSPOR #MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK #ANKARASPOR #AKHİSARSPOR #TRABZONSPOR A.Ş. #ADANA DEMİRSPOR #ADANASPOR A.Ş. #GİRESUNSPOR #ALTINORDU #MKE ANKARAGÜCÜ #BALIKESİRSPOR #BEYPİLİÇ BOLUSPOR #B.B ERZURUMSPOR #ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. #YUKATEL DENİZLİSPOR #ELAZIĞSPOR #ESKİŞEHİRSPOR #GAZİANTEPSPOR #GAZİANTEP FK #İSTANBULSPOR A.Ş. #YILPORT SAMSUNSPOR #ÜMRANİYESPOR #AFJET AFYONSPOR #AMED SPORTİF FAALİYETLER #BODRUMSPOR A.Ş. #BUCASPOR #ETİMESGUT BELEDİYESPOR #EYÜPSPOR #ATAKAŞ HATAYSPOR #İNEGÖLSPOR #GMG KASTAMONUSPOR #ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ #KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ #MERSİN İDMANYURDU #SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. #SARIYER #SİVAS BELEDİYE SPOR #TOKATSPOR A.Ş. #TUZLASPOR A.Ş. #MENEMEN SPOR #ALTAY #BANDIRMASPOR #MAMAK FK #FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. #FETHİYESPOR #GÜMÜŞHANESPOR #HACETTEPE SPOR #KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. #KARŞIYAKA #KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR #NAZİLLİ BELEDİYESPOR #NİĞDE ANADOLU FK #PENDİKSPOR #SAKARYASPOR A.Ş. #ŞANLIURFASPOR #KIRKLARELİSPOR #SİLİVRİSPOR #ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. #12 BİNGÖL SPOR #BATMAN PETROL SPOR A.Ş. #BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR #BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. #BERGAMA BELEDİYESPOR #ÇATALCASPOR #ÇANAKKALE DARDANEL SK #DÜZCE SPOR #ERBAASPOR #İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ #HALİDE EDİP ADIVARSPOR #KEMERSPOR 2003 #KOZAN SPOR FK #MANİSA FUTBOL KULÜBÜ #OFSPOR A.Ş. #ORHANGAZİ BELEDİYESPOR #YOMRA SPOR #1461 TRABZON #BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ #ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR #ANKARA DEMİRSPOR #DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. #DİYARBEKİR SPOR A.Ş. #GÖLCÜKSPOR #KAYSERİ ERCİYESSPOR #KIRIKHANSPOR #MUĞLASPOR #PAZARSPOR #BUCASPOR 1928 #VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ #YEŞİL BURSA A.Ş. #ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ #AYDINSPOR 1923 #HEKİMOĞLU TRABZON #BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. #CİZRE SPOR #ÇORUM FK #ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ #KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. #KIZILCABÖLÜKSPOR #KOCAELİSPOR #PAYASSPOR #SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR #TARSUS İDMAN YURDU #TEKİRDAĞSPOR
Kaplan faturayı hakeme kesti!
Gençlerbirliği iç sahada 4 maç sonra kaybetti
GENÇLERBİRLİĞİ 1 - FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 3
İşte Gençlerbirliği - Fatih Karagümrük A.ş. maçında ilk 11'ler
Yetkin Karakaş’tan amatörlerle ilgili dikkat çekici sözler
Endri Çekiçi’nin ‘çekici’ golüne izleyenler kayıtsız kalmadı!
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.