Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 10. hafta karşılaşmaları yapılacak. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e de gruplarda 10. hafta maçlarıyla devam edilecek.

5907 Okunma

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 10. hafta karşılaşmaları yapılacak. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e de gruplarda 10. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Süper Lig

27 Ekim Cuma

20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

28 Ekim Cumartesi

14.00 Gençlerbirliği-Evkur Yeni Malatyaspor (Ankara 19 Mayıs)

16.30 Medipol Başakşehir-Teleset Mobilya Akhisarspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.30 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)

29 Ekim Pazar:

14.00 Atiker Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Belediye)

14.00 Kardemir Karabükspor-Demir Grup Sivasspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.30 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.30 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park)

30 Ekim Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker)

- TFF 1. Lig

27 Ekim Cuma

18.00 Samsunspor-Gaziantepspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

28 Ekim Cumartesi

13.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.30 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova)

29 Ekim Pazar:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Denizlispor (Kazım Karabekir)

13.00 Gazişehir Gaziantep-Elazığspor (Gaziantep)

15.30 Adana Demirspor-Akın Çorap Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

15.30 Grandmedical Manisaspor-Ümraniyespor (Manisa 19 Mayıs)

30 Ekim Pazartesi:

18.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi)

18.00 MKE Ankaragücü-İstanbulspor (Ankara 19 Mayıs)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

29 Ekim Pazar:

13.00 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-İnegölspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Tokatspor-Menemen Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.30 Kastamonuspor 1966-Kocaeli Birlikspor (Gazi)

14.30 Hatayspor-Etimesgut Belediyespor (Antakya Atatürk)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Bucaspor (Maltepe Hasan Polat)

19.00 Afjet Afyonspor-Sarıyer (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Mersin)

30 Ekim Pazartesi:

14.30 Keçiörengücü-Eyüpspor (Ankara Aktepe)

Beyaz Grup

28 Ekim Cumartesi

15.00 Pendikspor-Niğde Belediyespor (Pendik)

15.00 Nazilli Belediyespor-Silivrispor (Nazilli İlçe)

29 Ekim Pazar:

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

14.30 Zonguldak Kömürspor-BUGSAŞ Spor (Karaelmas Kemal Köksal)

14.30 Gümüşhanespor-Hacettepe (Bayburt Genç Osman)

15.00 Ottocool Karagümrük-SBS İnşaat Kırklarelispor (Vefa)

18.00 Şanlıurfaspor-Bandırmaspor (Şanlıurfa GAP)

19.00 Altay-Sakaryaspor (İzmir Atatürk)

19.00 Kahramanmaraşspor-Karşıyaka (Kahramanmaraş 12 Şubat)

- TFF 3. Lig

1. Grup

28 Ekim Cumartesi

14.00 Yomraspor-Çanakkale Dardanel (Yomra İlçe)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Orhangazi Belediyespor-Erzin Belediyespor (Yalova Atatürk)

29 Ekim Pazar:

14.00 Batman Petrolspor-Erbaaspor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Kozan Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (İsmet Atlı)

15.00 Bergama Belediyespor-12 Bingölspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Çatalcaspor-Ofspor (Ziya Altınoğlu)

15.00 Kemerspor 2003-Düzcespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 Bayrampaşa-Yeni Altındağ Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

2. Grup

29 Ekim Pazar:

14.00 Pazarspor-Yeşil Bursa (Pazar İlçe)

14.00 Yeni Orduspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

14.30 Kayseri Erciyesspor-1461 Trabzon (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Turgutluspor (Darıca İlçe)

15.00 Gölcükspor-Tire 1922 (Gölcük)

15.00 Erokspor-Diyarbekirspor (Esenler)

15.00 Ergeme Velimeşespor-Anadolu Bağcılarspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

15.00 Muğlaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Muğla Atatürk)

30 Ekim Pazartesi:

14.30 Ankara Demirspor-Kırıkhanspor (TCDD Ankara Demirspor)

3. Grup

28 Ekim Cumartesi

14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Aydınspor 1923 (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Ankara Adliyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

29 Ekim Pazar:

13.30 Kızılcabölükspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Kızılcabölük)

14.00 Cizrespor-Arsinspor (Cizre İlçe)

14.00 Elaziz Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Elazığ Atatürk)

14.30 Çorum Belediyespor-Kocaelispor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

14.30 Payasspor-Osmaniyespor (Payas İlçe)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Utaş Uşakspor (Avcılar Atatürk)

19.00 Karacabey Birlikspor-Tekirdağspor (Karacabey Mehmet Fehmi Gerçeker)


ETİKETLER #Antalyaspor #Atiker Konyaspor #Alanyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Demir Grup Sivasspor #Evkur Y.Malatyaspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gençlerbirliği #Göztepe #K Karabükspor #Kasımpaşa #Kayserispor #M.Başakşehir #Osmanlıspor #Akhisar Bel. #Trabzonspor #Adana Demirspor #Adanaspor #Giresunspor #Altınordu #MKE Ankaragücü #Balıkesirspor Baltok #Boluspor #BB Erzurumspor #Çaykur Rizespor #Denizlispor #Elazığspor #Eskişehirspor #Gaziantepspor #Gazişehir Gaziantep FK #İstanbulspor #Manisaspor #Samsunspor #Ümraniyespor #Afjet Afyonspor #Amed Sportif #Bodrum Bel. #Bucaspor #Etimesgut Bld. #Eyüpspor #Hatayspor #İnegölspor #Kastamonuspor 1966 #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Mersin İdmanyurdu #Sancaktepe Bel. #Sarıyer #Sivas Belediyespor #Tokatspor #Tuzlaspor #Menemen Bel. #Altay #Bandırmaspor #Bugsaş Spor #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #Gümüşhanespor #Hacettepe Spor #K.Maraşspor #Karşıyaka #A. Selçukspor #Nazilli Belediyespor #Niğde Belediyespor #Pendikspor #Sakaryaspor #Şanlıurfaspor #Kırklarelispor #Silivrispor #Z. Kömürspor #12 Bingölspor #Batman Petrol #Bayburtspor #Bayrampaşa #Bergama Bel. #Çatalca Spor #Dardanelspor #Düzcespor #Erbaaspor #Erzin Belediyespor #H.E. Adıvarspor #Kemerspor 2003 #Kozan Bel.SK #Manisa BŞB.SK #Ofspor #Orhangazispor #Yomraspor #1461 Trabzon #A. Bağcılar #Anagold 24Erzincanspor #Ankara Demirspor #Darıca G.Birliği #Diyarbekirspor #Gölcükspor #K.Erciyesspor #Kırıkhanspor #Muğlaspor #Pazarspor #Tire 1922 Spor #Van BŞB #Yeşil Bursa #Adliyespor #Aydınspor 1923 #Düzyurtspor #Büyükçekmece Tepecikspor #Cizrespor #Çorum Bel. #Elaziz Belediyespor #Karacabey Birlik #Kızılcabölükspor #Kocaelispor #Payas Bel. #Sultanbeyli Bel. #Tarsus İdman Yurdu #Tekirdağspor
1
Gençlerbirliği'nde adaylar kimler?
10
Mesut Bakkal dönemi sona erdi...
8
Mesut Bakkal: "Batarsak birlikte batalım!"
2
Gençlerbirliği - Kayserispor maçının ardından gergin anlar yaşandı
Osmanlıspor son sıralardan kurtulamıyor
5
Gençlerbirliği'nde istenilen bir türlü olmuyor!
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.