Futbol: Haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOL: HAFTANIN PROGRAMI

Futbol: Haftanın programı

- Futbolda Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 8. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

9576 Okunma

- Futbolda Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e 8. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Süper Lig

13 Ekim Cuma:

20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

14 Ekim Cumartesi

14.00 Kardemir Karabükspor-Kayserispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.30 Antalyaspor-Göztepe (Antalya)

16.30 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.30 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye)

15 Ekim Pazar: 

14.00 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.30 Trabzonspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Medical Park)

19.30 Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor (Ülker)

16 Ekim Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

- TFF 1. Lig

13 Ekim Cuma

18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Erzurum Kazım Karabekir)

14 Ekim Cumartesi

13.00 Ümraniyespor-Elazığspor (Ümraniye Belediye)

15.00 Balıkesirspor Baltok-Gaziantepspor (Balıkesir Atatürk)

18.00 Gazişehir Gaziantep-Akın Çorap Giresunspor (Gaziantep)

15 Ekim Pazar: 

13.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Çaykur Didi)

13.00 MKE Ankaragücü-Boluspor (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova)

18.00 Adana Demirspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim)

16 Ekim Pazartesi: 

18.00 Grandmedical Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs)

- TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

14 Ekim Cumartesi

14.30 Keçiörengücü-Menemen Belediyespor (Ankara Aktepe)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Sarıyer (Maltepe Hasan Polat)

15 Ekim Pazar:

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Hatayspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Antakya Atatürk)

14.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.30 Kastamonuspor 1966-Etimesgut Belediyespor (Gazi)

15.00 İnegölspor-Bucaspor (İnegöl İlçe)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Sivas Belediyespor (Mersin)

19.00 Afjet Afyonspor-Eyüpspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

Beyaz Grup

14 Ekim Cumartesi

14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Bayburt Genç Osman)

15.00 Pendikspor-BUGSAŞ Spor (Pendik)

19.00 Altay-Fethiyespor (İzmir Atatürk)

15 Ekim Pazar:

14.30 Hacettepe-Niğde Belediyespor (Cebeci İnönü)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Bandırmaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Nazilli Belediyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Nazilli İlçe)

15.00 Ottocool Karagümrük-Konya Anadolu Selçukspor (Vefa)

18.00 Şanlıurfaspor-Sakaryaspor (Şanlıurfa GAP)

19.00 Kahramanmaraşspor-Silivrispor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

- TFF 3. Lig

1. Grup

14 Ekim Cumartesi

14.00 Yomraspor-Erzin Belediyespor (Yomra İlçe)

15.00 Bergama Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Çatalcaspor-Çanakkale Dardanel (Ziya Altınoğlu)

15.00 Bayrampaşa-Düzcespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15 Ekim Pazar:

14.00 Bayburt Grup Özel İdare-12 Bingölspor (Bayburt Genç Osman)

14.00 Batman Petrolspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

14.30 Kozan Belediyespor-Erbaaspor (İsmet Atlı)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Ofspor (Mümin Özkasap)

15.00 Kemerspor 2003-Orhangazi Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

2. Grup

14 Ekim Cumartesi

14.30 Ankara Demirspor-Turgutluspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Tire 1922 (Darıca İlçe)

15 Ekim Pazar:

14.00 Pazarspor-1461 Trabzon (Pazar İlçe)

14.00 Yeni Orduspor-Anadolu Bağcılarspor (Ordu 19 Eylül)

14.00 Anagold 24 Erzincanspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

14.30 Kayseri Erciyesspor-Diyarbekirspor (Kayseri Atatürk)

15.00 Ergene Velimeşespor-Kırıkhanspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

15.00 Muğlaspor-Yeşil Bursa (Muğla Atatürk)

15.00 Erokspor-Gölcükspor (Esenler)

3. Grup

14 Ekim Cumartesi

14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Tekirdağspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Payasspor-Tarsus İdmanyurdu (Payas İlçe)

19.00 Karacabey Birlikspor-Sultanbeyli Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

15 Ekim Pazar:

13.00 Elaziz Belediyespor-Aydınspor 1923 (Elazığ Atatürk)

14.00 Cizrespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Cizre İlçe)

14.30 Çorum Belediyespor-Arsinspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Kızılcabölükspor-UTAŞ Uşakspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Ankara Adliyespor (Ziya Altınoğlu)

19.00 Kocaelispor-Osmaniyespor (İzmit İsmetpaşa)


ETİKETLER #Antalyaspor #İttifak Holding Konyaspor #Alanyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Demir Grup Sivasspor #BTC Turk Y.Malatyaspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gençlerbirliği #Göztepe #K Karabükspor #Kasımpaşa #Kayserispor #M.Başakşehir #Osmanlıspor #Akhisarspor #Trabzonspor #Adana Demirspor #Adanaspor #Giresunspor #Altınordu #MKE Ankaragücü #Balıkesirspor #Boluspor #BB Erzurumspor #Çaykur Rizespor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Eskişehirspor #Gaziantepspor #Gazişehir Gaziantep FK #İstanbulspor #Samsunspor #Ümraniyespor #Afjet Afyonspor #Amed Sportif #Bodrum Bel. Bodrumspor #Bucaspor #Etimesgut Bld. #Eyüpspor #Hatayspor #İnegölspor #Kastamonuspor 1966 #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Mersin İdmanyurdu #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sarıyer #Sivas Belediyespor #Tokatspor #Tuzlaspor #Menemenspor #Altay #Bandırmaspor #Bak SK #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #Gümüşhanespor #Hacettepe Spor #K.Maraşspor #Karşıyaka #1922 Konyaspor #Nazilli Belediyespor #Niğde Anadolu FK #Pendikspor #Sakaryaspor #Şanlıurfaspor #Kırklarelispor #Silivrispor #Zonguldak Kömürspor #12 Bingölspor #Batman Petrol #Bayburt Özel İdare Spor #Bayrampaşa #Bergama Bel. #Çatalca Spor #Dardanelspor #Düzcespor #Erbaaspor #Erzin Spor #H.E. Adıvarspor #Kemerspor 2003 #Kozan Bel.SK #Manisa Futbol Kulübü #Ofspor #Orhangazispor #Yomraspor #1461 Trabzon #A. Bağcılar #Anagold 24Erzincanspor #Ankara Demirspor #Darıca G.Birliği #Diyarbekirspor #Gölcükspor #K.Erciyesspor #Kırıkhanspor #Muğlaspor #Pazarspor #Cİ Group Buca #Van BŞB #Yeşil Bursa #Çankaya FK #Aydınspor 1923 #Hekimoğlu Trabzon SK #Büyükçekmece Tepecikspor #Cizrespor #Yeni Çorumspor #ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK #Karacabey Belediyespor #Kızılcabölükspor #Kocaelispor #Payasspor #Sultanbeyli Bel. #Tarsus İdman Yurdu #Tekirdağspor
Ankara Demirspor Ligden Çekildi
Basketbol Şampiyonlar Ligi’nin Kura Çekimi 15 Temmuz’da Gerçekleşecek
Kader Maçı
Türk Telekom’dan Alt Yapıda Dönüşüm Hamlesi
Gençlerbirliği'nde Dört Sakat
Ligden Çekilme Kararı Masada
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.