Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 7. hafta karşılaşmaları oynanacak. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig gruplarında ise 6. hafta müsabakaları yapılacak.

7043 Okunma

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 7. hafta karşılaşmaları oynanacak. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig gruplarında ise 6. hafta müsabakaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig

Bugün:

20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

30 Eylül Cumartesi: 

14.00 Osmanlıspor-Kasımpaşa (Osmanlı)
14.00 Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor (Yeni 4 Eylül)
16.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
19.30 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom)

1 Ekim Pazar:

14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni Malatya)

16.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları)
19.30 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova)

19.30 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)

TFF 1. Lig

Bugün:

18.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)

30 Eylül Cumartesi: 

13.00 Denizlispor-Gazişehir Gaziantep (Denizli Atatürk)

13.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

15.30 Gaziantepspor-MKE Ankaragücü (Gaziantep)

18.00 Eskişehirspor-Grandmedical Manisaspor (Yeni Eskişehir)

1 Ekim Pazar:

13.00 Samsunspor-Balıkesirspor Baltok (Ankara 19 Mayıs)

13.00 Akın Çorap Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)

15.30 Elazığspor-Çaykur Rizespor (Elazığ Atatürk)

18.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

1 Ekim Pazar:

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Etimesgut Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Tokatspor-Mersin İdmanyurdu (Gaziosmanpaşa)

15.00 Hatayspor-Sivas Belediyespor (Antakya Atatürk)

15.00 Kastamonuspor 1966-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Gazi)

15.00 Keçiörengücü-Tuzlaspor (Ankara Aktepe)

15.30 İnegölspor-Kocaeli Birlikspor (İnegöl İlçe)

15.30 Sarıyer-Bucaspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.30 Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor (Maltepe Hasan Polat)

19.00 Afjet Afyonspor-Menemen Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

Beyaz Grup

1 Ekim Pazar:

14.30 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir)

15.00 Hacettepe-Karşıyaka (Cebeci İnönü)

15.00 BUGSAŞ Spor-Niğde Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Sakaryaspor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.30 Nazilli Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Nazilli İlçe)

15.30 Pendikspor-Bandırmaspor (Pendik)

18.00 Kahramanmaraşspor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

19.00 Altay-Ottocool Karagümrük (İzmir Atatürk)

19.00 Şanlıurfaspor-Fethiyespor (Şanlıurfa GAP)

TFF 3. Lig

1. Grup

1 Ekim Pazar:

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Erbaaspor (Bayburt Genç Osman)

14.30 Yomraspor-Kemerspor 2003 (Yomra İlçe)

14.30 Batman Petrol Spor-Düzcespor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Kozan Belediyespor-Yeni Altındağ Belediyespor (İsmet Atlı)

15.30 Bergama Belediyespor-Ofspor (Bergama 14 Eylül)

15.30 Bayrampaşa-Orhangazi Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Halide Edip Adıvarspor-12 Bingöl Spor (Vefa)

15.30 Çatalcaspor-Erzin Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çanakkale Dardanel (Mümin Özkasap)

2. Grup

1 Ekim Pazar:

14.30 Anagold 24 Erzincanspor-Yeşil Bursa (Erzincan 13 Şubat)

14.30 Yeni Orduspor-Kırıkhanspor (Ordu 19 Eylül)

14.30 Pazarspor-Diyarbekirspor (Pazar İlçe)

15.00 Kayseri Erciyesspor-Gölcükspor (Kayseri Atatürk)

15.00 Ankara Demirspor-Tire 1922 (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

15.30 Muğlaspor-1461 Trabzon (Muğla Atatürk)

15.30 Anadolu Bağcılarspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bağcılar Mahmutbey)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Erokspor (Darıca İlçe)

3. Grup

1 Ekim Pazar:

14.30 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Cizrespor-UTAŞ Uşakspor (Cizre İlçe)

15.00 Çorum Belediyespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Payasspor-Aydınspor 1923 (Payas İlçe)

15.30 Kızılcabölükspor-Ankara Adliyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

19.00 Karacabey Birlikspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

19.00 Kocaelispor-Arsinspor (İzmit İsmet Paşa)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Osmaniyespor (Tarsus İlçe)

2 Ekim Pazartesi:

14.30 Elaziz Belediyespor-Tekirdağspor (Elazığ Atatürk) 


ETİKETLER #Antalyaspor #Atiker Konyaspor #Alanyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Demir Grup Sivasspor #Evkur Y.Malatyaspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gençlerbirliği #Göztepe #K Karabükspor #Kasımpaşa #Kayserispor #M.Başakşehir #Osmanlıspor #Akhisar Bel. #Trabzonspor #Adana Demirspor #Adanaspor #Giresunspor #Altınordu #MKE Ankaragücü #Balıkesirspor Baltok #Boluspor #BB Erzurumspor #Çaykur Rizespor #Denizlispor #Elazığspor #Eskişehirspor #Gaziantepspor #Gazişehir Gaziantep FK #İstanbulspor #Manisaspor #Samsunspor #Ümraniyespor #Afjet Afyonspor #Amed Sportif #Bodrum Bel. #Bucaspor #Etimesgut Bld. #Eyüpspor #Hatayspor #İnegölspor #Kastamonuspor 1966 #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Mersin İdmanyurdu #Sancaktepe Bel. #Sarıyer #Sivas Belediyespor #Tokatspor #Tuzlaspor #Menemen Bel. #Altay #Bandırmaspor #Bugsaş Spor #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #Gümüşhanespor #Hacettepe Spor #K.Maraşspor #Karşıyaka #A. Selçukspor #Nazilli Belediyespor #Niğde Belediyespor #Pendikspor #Sakaryaspor #Şanlıurfaspor #Kırklarelispor #Silivrispor #Z. Kömürspor #12 Bingölspor #Batman Petrol #Bayburtspor #Bayrampaşa #Bergama Bel. #Çatalca Spor #Dardanelspor #Düzcespor #Erbaaspor #Erzin Belediyespor #H.E. Adıvarspor #Kemerspor 2003 #Kozan Bel.SK #Manisa BŞB.SK #Ofspor #Orhangazispor #Yomraspor #1461 Trabzon #A. Bağcılar #Anagold 24Erzincanspor #Ankara Demirspor #Darıca G.Birliği #Diyarbekirspor #Gölcükspor #K.Erciyesspor #Kırıkhanspor #Muğlaspor #Pazarspor #Tire 1922 Spor #Van BŞB #Yeşil Bursa #Adliyespor #Aydınspor 1923 #Düzyurtspor #Büyükçekmece Tepecikspor #Cizrespor #Çorum Bel. #Elaziz Belediyespor #Karacabey Birlik #Kızılcabölükspor #Kocaelispor #Payas Bel. #Sultanbeyli Bel. #Tarsus İdman Yurdu #Tekirdağspor
1
Cavcav: “Güzel Günler Bizi Bekliyor''
Ankara, Alt Yapıdan 'Güçlü' Geliyor!
Gençlerbirliği, Gözünü Kupaya Dikti!
Mor Menekşeler Çıkış Peşinde!
ETİMESGUT BELEDİYESPOR ANTALYASPOR'U BEKLİYOR
Halkbank, Seramiksan Sınavında!
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.