TFF 1. Lig'de görünüm

Site İçi Arama


TFF 1. LİG'DE GÖRÜNÜM

TFF 1. Lig'de görünüm

TFF 1. Lig'de 5. hafta mücadelesi tamamlandı.

3133 Okunma

TFF 1. Lig'de 5. hafta mücadelesi tamamlandı.

Haftanın kapanış maçında Eskişehirspor ile Ümraniyespor 1-1 berabere kaldı.

Ligde ilk 4 maçını kazanan Çaykur Rizespor, evinde MKE Ankaragücü'ne 4-1 yenilerek, ikinci sıraya geriledi.

Denizlispor'u deplasmanda Mehmet Akyüz'ün 90 3. dakikada attığı golle 1-0 mağlup eden Akın Çorap Giresunspor, puanını 13'e yükselti ve zirvenin yeni sahibi oldu.

TFF 1. Lig'in 5. haftasında alınan sonuçlar, oluşan puan durumu ve gelecek haftanın programı şöyle:

- Sonuçlar
İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep: 1-0
Elazığspor-Balıkesirspor Baltok: 2-2
Boluspor-Adana Demirspor: 3-1
Samsunspor-Altınordu: 1-4
Adanaspor-Manisaspor: 1-0
Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü: 1-4
Gaziantepspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 0-0
Denizlispor-Akın Çorap Giresunspor: 0-1
Eskişehirspor-Ümraniyespor: 1-1

- Puan durumu

 

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

GİRESUNSPOR

5

4

1

0

10

3

7

13

2.

ÇAYKUR RİZESPOR

5

4

0

1

14

9

5

12

3.

ÜMRANİYESPOR

5

3

1

1

7

3

4

10

4.

ELAZIĞSPOR

5

3

1

1

9

7

2

10

5.

ADANASPOR

5

3

0

2

6

8

-2

9

6.

BALIKESİRSPOR

5

2

2

1

11

10

1

8

7.

ALTINORDU

5

2

1

2

11

8

3

7

8.

İSTANBULSPOR

5

2

1

2

4

4

0

7

9.

ADANA DEMİRSPOR

5

2

1

2

8

9

-1

7

10.

MANİSASPOR

5

2

0

3

7

8

-1

6

11.

B. B. ERZURUMSPOR

5

1

3

1

5

6

-1

6

12.

GAZİŞEHİR GAZİANTEP

5

1

2

2

4

2

2

5

13.

BOLUSPOR

5

1

2

2

6

6

0

5

14.

MKE ANKARAGÜCÜ

5

1

2

2

6

6

0

5

15.

SAMSUNSPOR

5

1

2

2

3

6

-3

5

16.

GAZİANTEPSPOR

5

1

1

3

3

10

-7

4

17.

ESKİŞEHİRSPOR

5

0

3

2

7

10

-3

3

18.

DENİZLİSPOR

5

0

1

4

4

10

-6

1

 
- 6. hafta programı
 
23 Eylül Cumartesi:
17.30 Altınordu-Gaziantepspor (Bornova)
17.30 Manisaspor-İstanbulspor (Manisa 19 Mayıs)
 
24 Eylül Pazar:
16.00 Akın Çorap Giresunspor-Elazığspor (Giresun Atatürk)
16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Boluspor (Stadı henüz açıklanmadı)
19.00 MKE Ankaragücü-Samsunspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Gazişehir Gaziantep-Eskişehirspor (Gaziantep)
 
25 Eylül Pazartesi:
16.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediye)
19.00 Balıkesirspor Baltok-Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)
20.00 Adana Demirspor-Adanaspor (5 Ocak Fatih Terim)

Hacettepe Spor 2 - Pendikspor 1
Etimesgut Bld. 3 - Keçiörengücü 2
Bugsaş Spor 1 - Gümüşhanespor 1
1461 Trabzon 1 - Ankara Demirspor 3
Osmanlıspor 3 - K Karabükspor 0
Akhisar Bel. - Gençlerbirliği sahaya hangi kadro ile çıkıyor?
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.