Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 5. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 3. hafta karşılaşmaları yapılacak.

6641 Okunma

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 5. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 3. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Süper Lig

Bugün:

20.00 Kayserispor-Antalyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16 Eylül Cumartesi:

17.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Bursaspor (Yeni Malatya)

20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Kardemir Karabükspor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom)

17 Eylül Pazar:

17.00 Osmanlıspor-Demir Grup Sivasspor (Osmanlı)

17.00 Medipol Başakşehir-Trabzonspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları)

20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Bornova)

18 Eylül Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Atiker Konyaspor (Vodafone Park)

TFF 1. Lig

Bugün:

20.00 İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Elazığspor-Balıkesirspor Baltok (Elazığ Atatürk)

16 Eylül Cumartesi:

17.00 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)

17.00 Samsunspor-Altınordu (Samsun Yeni 19 Mayıs)

20.00 Adanaspor-Manisaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

17 Eylül Pazar:

17.00 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü (Çaykur Didi)

20.00 Gaziantepspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gaziantep)

20.00 Denizlispor-Akın Çorap Giresunspor (Denizli Atatürk)

18 Eylül Pazartesi:

20.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor (Yeni Eskişehir)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

16 Eylül Cumartesi:

15.30 Sivas Belediyespor-Afjet Afyonspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

16.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

16.00 Tokatspor-Keçiörengücü (Tokat Gaziosmanpaşa)

16.30 Eyüpspor-Kocaeli Birlikspor (Eyüp)

16.30 Menemen Belediyespor-İnegölspor (Bergama 14 Eylül)

16.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor (Bodrum)

16.30 Tuzlaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Tuzla Belediye)

19.00 Bucaspor-Hatayspor (Yeni Buca)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Kastamonuspor 1966 (Mersin)

Beyaz Grup

16 Eylül Cumartesi:

16.00 Niğde Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Niğde 5 Şubat)

16.30 Sakaryaspor-Hacettepe (Atatürk Olimpiyat)

16.30 Bandırmaspor-Karşıyaka (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor (Vefa)

16.30 Silivrispor-BUGSAŞ Spor (Silivri)

16.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Pendikspor (Kırklareli Atatürk)

19.00 Fethiyespor-Gümüşhanespor (Fethiye)

19.00 Altay-Şanlıurfaspor (İzmir Atatürk)

19.00 Konya Anadolu Selçukspor-Zonguldak Kömürspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Grup

16 Eylül Cumartesi:

13.30 12 Bingölspor-Bayrampaşa (Bingöl)

15.30 Yomraspor-Çatalcaspor (Yomra)

15.30 Ofspor-Erbaaspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

16.00 Kemerspor 2003-Batman Petrolspor (Akdeniz Üniversitesi)

16.00 Yeni Altındağ Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Cebeci İnönü)

16.00 Düzcespor-Bergama Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

16.00 Erzin Belediyespor-Kozan Belediyespor (Erzin)

16.30 Orhangazi Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Yalova Atatürk)

19.00 Dardanelspor-Bayburt Grup Özel İdare (Çanakkale 18 Mart)

2. Grup

16 Eylül Cumartesi:

15.30 1461 Trabzon-Anadolu Bağcılar (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Diyarbekirspor-Yeni Orduspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

16.00 Kırıkhanspor-Yeşil Bursa (Antakya Atatürk)

16.30 Erokspor-Pazarspor (Esenler)

16.30 Turgutluspor-Anagold 24 Erzincanspor (Turgutlu 7 Eylül)

16.30 Gölcükspor-Ergene Velimeşespor (Gölcük)

16.30 Tire 1922-Muğlaspor (Tire 4 Eylül)

16.30 Darıca Gençlerbirliği-Ankara Demirspor (Darıca)

19.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Van Atatürk)

3. Grup

16 Eylül Cumartesi:

15.30 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Şanlıurfa 12 Şubat)

16.00 Osmaniyespor-Kızılcabölükspor (Osmaniye 7 Ocak)

16.00 Ankara Adliyespor-Elaziz Belediyespor (Ankara OSTİM)

16.30 Tekirdağspor-Kocaelispor (General Basri Saran)

16.30 UTAŞ Uşakspor-Payasspor (Uşak 1 Eylül)

16.30 Sultanbeyli Belediyespor-Çorum Belediyespor (Sultanbeyli Gölet)

16.30 Karacabey Birlikspor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

16.30 Aydınspor 1923-Arsinspor (Adnan Menderes)

16.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Cizrespor (Avcılar Atatürk)


ETİKETLER #Antalyaspor #Atiker Konyaspor #Alanyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Demir Grup Sivasspor #Evkur Y.Malatyaspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gençlerbirliği #Göztepe #K Karabükspor #Kasımpaşa #Kayserispor #M.Başakşehir #Osmanlıspor #Akhisar Bel. #Trabzonspor #Adana Demirspor #Adanaspor #Giresunspor #Altınordu #MKE Ankaragücü #Balıkesirspor Baltok #Boluspor #BB Erzurumspor #Çaykur Rizespor #Denizlispor #Elazığspor #Eskişehirspor #Gaziantepspor #Gazişehir Gaziantep FK #İstanbulspor #Manisaspor #Samsunspor #Ümraniyespor #Afjet Afyonspor #Amed Sportif #Bodrum Bel. #Bucaspor #Etimesgut Bld. #Eyüpspor #Hatayspor #İnegölspor #Kastamonuspor 1966 #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Mersin İdmanyurdu #Sancaktepe Bel. #Sarıyer #Sivas Belediyespor #Tokatspor #Tuzlaspor #Menemen Bel. #Altay #Bandırmaspor #Bugsaş Spor #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #Gümüşhanespor #Hacettepe Spor #K.Maraşspor #Karşıyaka #A. Selçukspor #Nazilli Belediyespor #Niğde Belediyespor #Pendikspor #Sakaryaspor #Şanlıurfaspor #Kırklarelispor #Silivrispor #Z. Kömürspor #12 Bingölspor #Batman Petrol #Bayburtspor #Bayrampaşa #Bergama Bel. #Çatalca Spor #Dardanelspor #Düzcespor #Erbaaspor #Erzin Belediyespor #H.E. Adıvarspor #Kemerspor 2003 #Kozan Bel.SK #Manisa BŞB.SK #Ofspor #Orhangazispor #Yomraspor #1461 Trabzon #A. Bağcılar #Anagold 24Erzincanspor #Ankara Demirspor #Darıca G.Birliği #Diyarbekirspor #Gölcükspor #K.Erciyesspor #Kırıkhanspor #Muğlaspor #Pazarspor #Tire 1922 Spor #Van BŞB #Yeşil Bursa #Adliyespor #Aydınspor 1923 #Düzyurtspor #Büyükçekmece Tepecikspor #Cizrespor #Çorum Bel. #Elaziz Belediyespor #Karacabey Birlik #Kızılcabölükspor #Kocaelispor #Payas Bel. #Sultanbeyli Bel. #Tarsus İdman Yurdu #Tekirdağspor #Beylerbeyispor #Derince Spor #Dersim Spor #Kartalspor #Kütahyaspor #Maltepespor #Manavgatspor #Orduspor #Denizli Bel. #Türk Metal Kırıkkalespor
1
Cavcav: “Güzel Günler Bizi Bekliyor''
Ankara, Alt Yapıdan 'Güçlü' Geliyor!
Gençlerbirliği, Gözünü Kupaya Dikti!
Mor Menekşeler Çıkış Peşinde!
ETİMESGUT BELEDİYESPOR ANTALYASPOR'U BEKLİYOR
Halkbank, Seramiksan Sınavında!
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.