Kupada 3. tur programı belli oldu

Site İçi Arama


KUPADA 3. TUR PROGRAMI BELLİ OLDU

Kupada 3. tur programı belli oldu

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. tur müsabakalarının programı belli oldu.

10613 Okunma

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. tur müsabakalarının programı belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle:

19 Eylül Salı:

13.00 Tokatspor-Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Anadolu Bağcılar-Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey)

13.45 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Mardin 21 Kasım)

14.30 Diyarbekirspor-İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Payasspor-Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe)

15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.30 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)

15.30 Muğlaspor-Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk)

15.30 Bandırmaspor-Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe)

16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Van Atatürk Şehir)

17.00 Balıkesirspor Baltok-Kars 36 (Balıkesir Atatürk)

19.00 Boluspor-Sinopspor (Bolu Atatürk)

19.00 Kemerspor 2003-Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Orhangazi Belediyespor (Mersin)

20 Eylül Çarşamba:

13.00 İnegölspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe)

14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Batman Petrolspor-Göztepe (16 Mayıs Şehir)

15.00 Sancaktepe Belediyespor-Elazığspor (Maltepe Hasan Polat)

15.00 Erzin Belediyespor-Fatih Karagümrük (Erzin Şehir)

15.00 Hatayspor-Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk)

15.00 Kozan Belediyespor-Adanaspor (İsmet Atlı)

15.00 Hacettepe-Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü)

15.00 Keçieröngücü-Silivrispor (Aktepe)

15.00 Kastamonuspor 1966-Ofspor (Kastamonu Gazi)

15.00 Denizlispor-Düzcespor (Denizli Atatürk)

15.30 Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)

15.30 Bergama Belediyespor-Sarıyer (Bergama 14 Eylül)

15.30 Yeşil Bursa-Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Kocaeli Birlikspor-Edirnespor (Alparslan Türkeş)

16.00 Akın Çorap Giresunspor-Cizrespor (Giresun Atatürk)

17.00 Altay-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor-Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Gaziantepspor-Tire 1922 (Gaziantep)

19.00 Altınordu-Sultanbeyli Belediyespor (Bornova)

19.00 Bucaspor-Pendikspor (Yeni Buca)

19.00 Manisaspor-Arsinspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Samsunspor-Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı)

20.30 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe)

20.30 Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye)

21 Eylül Perşembe:

13.00 Anagold 24Erzincanspor-Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

15.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Stat açıklanmadı)

15.00 Kızılcabölükspor-Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.00 Demir Grup Sivasspor-BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)

17.30 Afjet Afyonspor-MKE Ankaragücü (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

19.30 Çaykur Rizespor-Nevşehirspor Gençlik (Çaykur Didi)


ETİKETLER #Antalyaspor #Atiker Konyaspor #Alanyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Demir Grup Sivasspor #Evkur Y.Malatyaspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gençlerbirliği #Göztepe #K Karabükspor #Kasımpaşa #Kayserispor #M.Başakşehir #Osmanlıspor #Akhisar Bel. #Trabzonspor #Adana Demirspor #Adanaspor #Giresunspor #Altınordu #MKE Ankaragücü #Balıkesirspor Baltok #Boluspor #BB Erzurumspor #Çaykur Rizespor #Denizlispor #Elazığspor #Eskişehirspor #Gaziantepspor #Gazişehir Gaziantep FK #İstanbulspor #Manisaspor #Samsunspor #Ümraniyespor #Afjet Afyonspor #Amed Sportif #Bodrum Bel. #Bucaspor #Etimesgut Bld. #Eyüpspor #Hatayspor #İnegölspor #Kastamonuspor 1966 #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Mersin İdmanyurdu #Sancaktepe Bel. #Sarıyer #Sivas Belediyespor #Tokatspor #Tuzlaspor #Menemen Bel. #Altay #Bandırmaspor #Bugsaş Spor #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #Gümüşhanespor #Hacettepe Spor #K.Maraşspor #Karşıyaka #A. Selçukspor #Nazilli Belediyespor #Niğde Belediyespor #Pendikspor #Sakaryaspor #Şanlıurfaspor #Kırklarelispor #Silivrispor #Z. Kömürspor #12 Bingölspor #Batman Petrol #Bayburtspor #Bayrampaşa #Bergama Bel. #Çatalca Spor #Dardanelspor #Düzcespor #Erbaaspor #Erzin Belediyespor #H.E. Adıvarspor #Kemerspor 2003 #Kozan Bel.SK #Manisa BŞB.SK #Ofspor #Orhangazispor #Yomraspor #1461 Trabzon #A. Bağcılar #Anagold 24Erzincanspor #Ankara Demirspor #Darıca G.Birliği #Diyarbekirspor #Gölcükspor #K.Erciyesspor #Kırıkhanspor #Muğlaspor #Pazarspor #Tire 1922 Spor #Van BŞB #Yeşil Bursa #Adliyespor #Aydınspor 1923 #Düzyurtspor #Büyükçekmece Tepecikspor #Cizrespor #Çorum Bel. #Elaziz Belediyespor #Karacabey Birlik #Kızılcabölükspor #Kocaelispor #Payas Bel. #Sultanbeyli Bel. #Tarsus İdman Yurdu #Tekirdağspor #Beylerbeyispor #Derince Spor #Dersim Spor #Kartalspor #Kütahyaspor #Maltepespor #Manavgatspor #Orduspor #Denizli Bel. #Türk Metal Kırıkkalespor
TFF 3. Lig'de görünüm
Osmanlıspor'da "başrol" oyuncusu: Serdar Gürler
Yenimahalle, EHF Kupası'na veda etti
Halkbank'tan Kula'ya geçit yok
Halkbank, Kula’ya puan vermedi!
Gençlerbirliği'nde Yenileme Günü
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.
1
Hakkı
13 Eylül 201714:25
Erzurumu deplasmanda oynatanlar tarih sizi Affetmeyecek.Dadaşlar...