İşte futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


İŞTE FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

İşte futbolda haftanın programı

Süper Lig'e 28, TFF 1. Lig'e 29. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 33, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 37, 2 ve 3. gruplarda ise 33. hafta müsabakaları oynanacak.

9707 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 28, TFF 1. Lig'e 29. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 33, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 37, 2 ve 3. gruplarda ise 33. hafta müsabakaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.00 Atiker Konyaspor-Gaziantepspor (Konya Büyükşehir Belediye)

20.00 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

22 Nisan Cumartesi 

13.30 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Osmanlıspor (Bahçeşehir Okulları Arena)

19.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)

19.00 Gençlerbirliği-Kayserispor (Ankara 19 Mayıs)

23 Nisan Pazar:

13.30 Akhisar Belediyespor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

24 Nisan Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Adanaspor (Vodafone Arena)

TFF 1. Lig

22 Nisan Cumartesi

16.00 Göztepe-Adana Demirspor (Bornova)

18.30 Giresunspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Giresun Atatürk)

23 Nisan Pazar

13.00 Boluspor-Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

13.00 Ümraniyespor-Mersin İdmanyurdu (Ümraniye Belediye)

16.00 Eskişehirspor-Sivasspor (Yeni Eskişehir)

16.00 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk)

24 Nisan Pazartesi

17.00 Balıkesirspor-Altınordu (Balıkesir Atatürk)

18.30 Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs)

19.30 Şanlıurfaspor-Büyükşehir Gaziantepspor (Şanlıurfa GAP Arena)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

23 Nisan Pazar

15.30 Bucaspor-Zonguldak Kömürspor (Yeni Buca)

15.30 Sivas Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

15.30 Kahramanmaraşspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.30 Hacettepe-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Fethiyespor-Keçiörengücü (Fethiye İlçe)

15.30 Fatih Karagümrük-Anadolu Üsküdar 1908 (Vefa)

15.30 Ofspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Of İlçe)

15.30 Kocaeli Birlikspor-İstanbulspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.30 Pendikspor-Konya Anadolu Selçukspor (Pendik)

Kırmızı Grup

23 Nisan Pazar

15.30 Aydınspor 1923-BUGSAŞ Spor (Adnan Menderes)

15.30 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe)

15.30 Niğde Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Niğde 5 Şubat)

15.30 Tokatspor-Sarıyer (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.30 Kayseri Erciyesspor-MKE Ankaragücü (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

15.30 Hatayspor-Tuzlaspor (Antakya Atatürk)

15.30 Kırklarelispor-Menemen Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.30 Karşıyaka-1461 Trabzon (İzmir Atatürk)

15.30 Gümüşhanespor-Eyüpspor (Gümüşhane Yenişehir)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

23 Nisan Pazar:

15.30 Erzin Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Erzin İlçe)

15.30 Cizrespor-Manavgatspor (Cizre İlçe)

15.30 Ankara Demirspor-Kütahyaspor (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Tekirdağspor-Karacabey Birlikspor (Namık Kemal)

15.30 Gölcükspor-Bayburt Grup Özel İdare (Gölcük)

15.30 Anagold 24 Erzincanspor-Kocaelispor (Erzincan 13 Şubat)

15.30 Beylerbeyi-Kartalspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Sancaktepe Belediyespor-Altay (Sancaktepe 15 Temmuz)

15.30 Kozan Belediyespor-Çorum Belediyespor (İsmet Atlı)

2. Grup

23 Nisan Pazar:

15.30 Derincespor-Pazarspor (İzmit İsmetpaşa)

15.30 Çatalcaspor-Düzcespor (Ziya Altınoğlu)

15.30 Batman Petrolspor-Yomraspor (Batman 16 Mayıs)

15.30 Silivrispor-Türk Metal Kırıkkalespor (Silivri)

15.30 Halide Edip Adıvarspor-Tire 1922 (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Erbaaspor (Mümin Özkasap)

15.30 Dardanelspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Çanakkale 18 Mart)

15.30 Yeşil Bursa-Dersimspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Kemerspor 2003-Kırıkhanspor (Dr. Fehmi Öncel)

3. Grup

23 Nisan Pazar:

15.00 Diyarbekirspor-Orduspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Orhangazispor (Tarsus İlçe)

15.30 12 Bingölspor-Darıca Gençlerbirliği (Bingöl Şehir)

15.30 Muğlaspor-Sakaryaspor (Muğla Atatürk)

15.30 Ankara Adliyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.30 Bayrampaşa-Denizli Futbol A Spor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Maltepespor-Payasspor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Elaziz Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Bergama Belediyespor-Afjet Afyonspor (Bergama 14 Eylül)


ETİKETLER #Adanaspor #Akhisar Bel. #Alanyaspor #Antalyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #K Karabükspor #Kasımpaşa #Kayserispor #M.Başakşehir #Osmanlıspor #Atiker Konyaspor #Trabzonspor #Adana Demirspor #Evkur Y.Malatyaspor #Altınordu #Balıkesirspor Baltok #Bandırmaspor #Boluspor #Denizlispor #Elazığspor #Eskişehirspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Göztepe #Manisaspor #Mersin İdmanyurdu #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Demir Grup Sivasspor #Ümraniyespor #1461 Trabzon #MKE Ankaragücü #Aydınspor 1923 #Bugsaş Spor #Etimesgut Bld. #Eyüpspor #Gümüşhanespor #Hatayspor #İnegölspor #Karşıyaka #Kastamonuspor 1966 #K.Erciyesspor #Kırklarelispor #Niğde Belediyespor #Sarıyer #Tokatspor #Tuzlaspor #Menemen Bel. #Amed Sportif #A. Bağcılar #Bucaspor #BB Erzurumspor #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #Hacettepe Spor #İstanbulspor #K.Maraşspor #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #A. Selçukspor #Nazilli Belediyespor #Ofspor #Pendikspor #Sivas Belediyespor #Büyükçekmece Tepecikspor #Z. Kömürspor #Anagold 24Erzincanspor #Altay #Ankara Demirspor #Bayburtspor #Beylerbeyispor #Cizrespor #Çorum Bel. #Erzin Belediyespor #Gölcükspor #Karacabey Birlik #Kartalspor #Kızılcabölükspor #Kocaelispor #Kozan Bel.SK #Kütahyaspor #Manavgatspor #Sancaktepe Bel. #Tekirdağspor #Van BŞB #Batman Petrol #Bodrum Bel. #Çatalca Spor #Dardanelspor #Derince Spor #Dersim Spor #Düzcespor #Erbaaspor #H.E. Adıvarspor #Kemerspor 2003 #Kırıkhanspor #Manisa BŞB.SK #Pazarspor #Silivrispor #Tire 1922 Spor #Türk Metal Kırıkkalespor #Yeşil Bursa #Yomraspor #12 Bingölspor #Adliyespor #Afjet Afyonspor #Bayrampaşa #Bergama Bel. #Darıca G.Birliği #Denizli Bel. #Diyarbekirspor #Düzyurtspor #Elaziz Belediyespor #Maltepespor #Muğlaspor #Orduspor #Orhangazispor #Payas Bel. #Sakaryaspor #Sultanbeyli Bel. #Tarsus İdman Yurdu
Antalyaspor - Osmanlıspor maçı sonrası
Türk Telekom'da hedef şampiyonluk
Mehmet Sak: "İsmail Kartal ile çalışmak çok keyifli"
Mustafa Kaplan: "Sürekli ilerleyerek gidiyoruz"
Osmanlıspor'da hoca değişti, tablo değişmedi!
1
Antalyaspor - Osmanlıspor maç kadroları belli oldu...
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.