Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 20. hafta maçlarıyla devam edilecek.

9402 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 20. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 22, Spor Toto 3. Lig 1. Grup'ta 24, 2 ve 3. gruplarda ise 22. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

19.00 Kardemir Karabükspor-Beşiktaş (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

11 Şubat Cumartesi

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları Arena)

16.00 Osmanlıspor-Trabzonspor (Osmanlı)

19.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Büyükşehir Belediye)

12 Şubat Pazar: 

13.30 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)

13.30 Kasımpaşa-Medipol Başakşehir (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Atiker Konyaspor-Antalyaspor (Konya Büyükşehir Belediyesi)

19.00 Galatasaray-Kayserispor (Türk Telekom Arena)

13 Şubat Pazartesi:

20.00 Gaziantepspor-Adanaspor (Gaziantep Arena)

TFF 1. Lig

11 Şubat Cumartesi

13.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Denizlispor (Vodafone Arena)

13.30 Ümraniyespor-Elazığspor (Atatürk Olimpiyat)

16.00 Eskişehirspor-Manisaspor (Yeni Eskişehir)

18.30 Mersin İdmanyurdu-Boluspor (Mersin)

12 Şubat Pazar:

13.00 Bandırmaspor-Altınordu (Bandırma 17 Eylül)

13.00 Sivasspor-Samsunspor (Sivas Yeni 4 Eylül)

16.00 Giresunspor-Şanlıurfaspor (Giresun Atatürk)

18.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Gaziantepspor (5 Ocak Fatih Terim)

13 Şubat Pazartesi:

19.00 Göztepe-Balıkesirspor (Bornova)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

11 Şubat Cumartesi

13.00 Sivas Belediyespor-Fethiyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

12 Şubat Pazar: 

13.00 Ofspor-Bucaspor (Of İlçe)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Büyükçekmece Tepecikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-İstanbulspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Fatih Karagümrük (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Nazilli Belediyespor- Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Nazilli İlçe)

13.30 Pendikspor-Keçiörengücü (Pendik)

13.30 Hacettepe-Anadolu Üsküdar 1908 (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Kahramanmaraşspor-Zonguldak Kömürspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

Kırmızı Grup

12 Şubat Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-MKE Ankaragücü (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Niğde Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Sarıyer-Menemen Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Eyüpspor-1461 Trabzon (Eyüp)

13.30 İnegölspor-Kayseri Erciyesspor (İnegöl İlçe)

13.30 Kırklarelispor-Aydınspor 1923 (Kırklareli Atatürk)

13.30 Karşıyaka-Hatayspor (İzmir Atatürk)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

11 Şubat Cumartesi

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kocaelispor (Van Atatürk)

13.00 Erzin Belediyespor-Kartalspor (Erzin İlçe)

13.00 Cizrespor-Altay (Cizre İlçe)

13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Sancaktepe Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

13.30 Kütahyaspor-Karacabey Birlikspor (Dumlupınar)

13.30 Manavgatspor-Bayburt Grup Özel İdare (Evrenseki)

13.30 Ankara Demirspor-Çorum Belediyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Tekirdağspor-Kızılcabölükspor (Namık Kemal)

13.30 Gölcükspor-Kozan Belediyespor (Gölcük Şehir)

2. Grup

12 Şubat Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Pazarspor (Batman 16 Mayıs)

13.00 Kırıkhanspor-Dersimspor (Kırıkhan İlçe)

13.30 Türk Metal Kırıkkalespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Kırıkkale Başpınar)

13.30 Çatalcaspor-Halide Edip Adıvarspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Dardanelspor-Derincespor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Yeşil Bursa-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Düzcespor-Yomraspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Kemerspor 2003-Tire 1922 (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Silivrispor-Erbaaspor (Silivri)

3. Grup

12 Şubat Pazar:

13.00 12 Bingölspor-Bayrampaşa (Bingöl Şehir)

13.00 Payasspor-Elaziz Belediyespor (Payas İlçe)

13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Afjet Afyonspor-Darıca Gençlerbirliği (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Sakaryaspor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

13.30 Maltepespor-Diyarbekirspor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Ankara Adliyespor-Orduspor (Ankara OSTİM)

13.30 Bergama Belediyespor-Orhangazispor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Muğlaspor-Tarsus İdmanyurdu (Muğla Atatürk)


ETİKETLER #Adanaspor #Akhisar Bel. #Alanyaspor #Antalyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #K Karabükspor #Kasımpaşa #Kayserispor #M.Başakşehir #Osmanlıspor #Atiker Konyaspor #Trabzonspor #Adana Demirspor #Evkur Y.Malatyaspor #Altınordu #Balıkesirspor Baltok #Bandırmaspor #Boluspor #Denizlispor #Elazığspor #Eskişehirspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Göztepe #Manisaspor #Mersin İdmanyurdu #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Demir Grup Sivasspor #Ümraniyespor #1461 Trabzon #MKE Ankaragücü #Aydınspor 1923 #Bugsaş Spor #Etimesgut Bld. #Eyüpspor #Gümüşhanespor #Hatayspor #İnegölspor #Karşıyaka #Kastamonuspor 1966 #K.Erciyesspor #Kırklarelispor #Niğde Belediyespor #Sarıyer #Tokatspor #Tuzlaspor #Menemen Bel. #Amed Sportif #A. Bağcılar #Bucaspor #BB Erzurumspor #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #Hacettepe Spor #İstanbulspor #K.Maraşspor #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #A. Selçukspor #Nazilli Belediyespor #Ofspor #Pendikspor #Sivas Belediyespor #Büyükçekmece Tepecikspor #Z. Kömürspor #Anagold 24Erzincanspor #Altay #Ankara Demirspor #Bayburtspor #Beylerbeyispor #Cizrespor #Çorum Bel. #Erzin Belediyespor #Gölcükspor #Karacabey Birlik #Kartalspor #Kızılcabölükspor #Kocaelispor #Kozan Bel.SK #Kütahyaspor #Manavgatspor #Sancaktepe Bel. #Tekirdağspor #Van BŞB #Batman Petrol #Bodrum Bel. #Çatalca Spor #Dardanelspor #Derince Spor #Dersim Spor #Düzcespor #Erbaaspor #H.E. Adıvarspor #Kemerspor 2003 #Kırıkhanspor #Manisa BŞB.SK #Pazarspor #Silivrispor #Tire 1922 Spor #Türk Metal Kırıkkalespor #Yeşil Bursa #Yomraspor #12 Bingölspor #Adliyespor #Afjet Afyonspor #Bayrampaşa #Bergama Bel. #Darıca G.Birliği #Denizli Bel. #Diyarbekirspor #Düzyurtspor #Elaziz Belediyespor #Maltepespor #Muğlaspor #Orduspor #Orhangazispor #Payas Bel. #Sakaryaspor #Sultanbeyli Bel. #Tarsus İdman Yurdu
Gençlerbirliği'nde yenileme günü...
Lidere selam durun!
Göztepe'den alkış alan hareket
Bursaspor’da Gençlerbirliği maçı hazırlıkları başladı
Osmanlıspor'un deplasman fobisi
Ankaragücü'nde Adana Demirspor maçı hazırlıkları başladı
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.