Potada haftanın programı

Site İçi Arama


POTADA HAFTANIN PROGRAMI

Potada haftanın programı

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 17. hafta maçlarıyla devam edilecek. Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde 16. hafta maçları yapılacak.

1444 Okunma

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 17, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne 16, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne ise 22. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu üç ligde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Basketbol Süper Ligi

4 Şubat Cumartesi::

16.00 Muratbey Uşak-Beşiktaş Sompo Japan (Uşak Üniversitesi)

17.00 Demir İnşaat Büyükçekmece-Best Balıkesir (Gazanfer Bilge)

18.00 Pınar Karşıyaka-Gaziantep Basketbol (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)

18.30 Yeşilgiresun Belediyespor-Trabzonspor Medical Park (Giresun 19 Eylül)

5 Şubat Pazar:

15.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Cebeci)

16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Anadolu Efes (Ankara)

18.00 Darüşşafaka Doğuş-Banvit (Volkswagen Arena)

6 Şubat Pazartesi:

20.00 Galatasaray Odeabank-TOFAŞ (Abdi İpekçi)

- Bilyoner.com kadınlar basketbol Ligi

4 Şubat Cumartesi::

14.00 MBK Doğuş Hastanesi-BOTAŞ (Edip Buran)

14.00 Tosyalı Toyo Osmaniye-Yakın Doğu Üniversitesi (Tosyalı)

15.00 Galatasaray-Girne Üniversitesi (Abdi İpekçi)

15.30 Adana ASKİ-Beşiktaş (Menderes)

16.00 Bellona AGÜ-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Kadir Has Kongre Merkezi)

5 Şubat Pazar :

15.30 Fenerbahçe-Canik Belediyespor (Metro Enerji Arena)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Üniversitesi (Antakya)

- Türkiye Basketbol 1. Ligi

3 Şubat Cuma::

14.30 Final Gençlik-Acıbadem Üniversitesi (Final Okulları)

19.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Bursaspor Durmazlar (Sakarya Atatürk)

4 Şubat Cumartesi::

13.30 İstanbulspor Beylikdüzü-Muğla Orman (Gazanfer Bilge)

16.30 Petkimspor-Nesine.com Eskişehir Basket (ENKA)

17.00 Mamak Belediye Ankara DSİ-Yalova Group Belediye (Mamak Belediyesi)

17.00 Düzce Belediyespor-Türk Telekom (Kalıcı Konutlar Merkez)

18.00 Akhisar Belediyespor-Pertevniyal (Akhisar Belediye)

18.00 Afyon Belediyespor-Gelişim Koleji (Afyonkarahisar Atatürk)

5 Şubat Pazar :

13.00 Bandırma Kırmızı-Samsun Büyükşehir Belediye Anakent (Banvit Kara Ali Acar)


ETİKETLER
"Gençlerbirliği, bu sefil tiyatronun dekoru olamaz!"
Esnafspor seriye devam ediyor
Osmanlıspor tek eksikle çalıştı
Ziraat Bankası rakip tanımıyor
3
Ümit Özat'la ilk antrenman
33
Gençlerbirliği'nin başına yine Ümit Özat getirildi...
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.