Basketbolda haftanın programı

Site İçi Arama


BASKETBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Basketbolda haftanın programı

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nde 10, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde 7, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 14. hafta karşılaşmaları oynanacak.

2522 Okunma

Spor Toto Basketbol Süper Ligi'nde 10, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde 7, Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 14. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

Cumartesi günü:

14.00 Beşiktaş Sompo Japan-TOFAŞ (Beşiktaş Akatlar Arena)

16.00 Halk Enerji TED Ankara Kolejliler-Best Balıkesir (Ankara)

17.00 Trabzonspor Medical Park-Gaziantep Basketbol (Hayri Gür)

11 Aralık Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Banvit (Ülker Sports Arena)

16.00 Muratbey Uşak-Demir İnşaat Büyükçekmece (Uşak Üniversitesi)

19.00 Anadolu Efes-Pınar Karşıyaka (Abdi İpekçi)

12 Aralık Pazartesi:

18.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Darüşşafaka Doğuş (Giresun 19 Eylül)

19.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray Odeabank (Cebeci)

 

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi

Cumartesi günü:

15.30 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Edip Buran)

16.00 Adana ASKİ-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Menderes)

16.00 Bellona AGÜ-Tosyalo Toyo Osmaniye (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 İstanbul Üniversitesi-Girne Üniversitesi (Prof. Dr. Turgay Atasü)

11 Aralık Pazar:

13.00 Canik Belediyespor-Galatasaray (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk)

15.30 Beşiktaş-MBK Doğuş Hastanesi (Beşiktaş Akatlar Arena)

16.00 Yakın Doğu Üniversitesi-BOTAŞ (Caferağa)

 

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

18.00 Düzce Belediyespor-Bandırma Kırmızı (Kalıcı Konutlar Merkez)

Yarın:

15.00 Pertevniyal-Muğla Orman (Ahmet Cömert)

16.00 Bursaspor Durmazlar-Acıbadem Üniversitesi (Bursa Atatürk)

16.30 Petkimspor-Afyon Belediyespor (ENKA)

17.00 Mamak Belediyespor Ankara DSİ-İstanbulspor Beylikdüzü (Mamak Belediyesi)

17.00 Nesine.com Eskişehir Basket-Samsun Büyükşehir Belediye Anakent (Anadolu Üniversitesi)

17.30 Sakarya Büyükşehir Basketbol-Türk Telekom (Sakarya Atatürk)

18.00 Akhisar Belediyespor-Final Gençlik (Akhisar Belediye)

11 Aralık Pazar:

16.00 Yalova Group Belediye-Gelişim Koleji (Yalova 90. Yıl)


ETİKETLER
Türk Telekom Şampiyonluk için mücadele edecek
Beşiktaş maçı biletleri satışa sunuluyor
İBA Kimya TED Ankara Kolejliler 0 -3 İlbank
Gençlerbirliği hazırlıklarını sürdürdü
Diyadin'in yarım kalan hikayesi
Burak Gören'den maç sonu açıklamalar
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.