Basketbolda haftanın programı

Site İçi Arama


BASKETBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Basketbolda haftanın programı

TBF'den yapılan açıklamaya göre, haftanın maç programı şöyle:

2445 Okunma

 Spor Toto Basketbol Süper Ligi'ne 8, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'ne 5, Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne ise 11. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Spor Toto Basketbol Süper Ligi, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Basketbol Süper Ligi

26 Kasım Cumartesi:

14.00 Beşiktaş Sompo Japan-Demir İnşaat Büyükçekmece (Beşiktaş Akatlar Arena)

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Pınar Karşıyaka (Cebeci)

17.00 Gaziantep Basketbol-Banvit (Karataş Şahinbey)

18.00 Trabzonspor Medical Park-TOFAŞ (Hayri Gür)

27 Kasım Pazar:

13.00 Fenerbahçe-Best Balıkesir (Ülker Sports Arena)

16.00 TED Ankara Kolejliler-Galatasaray Odeabank (Ankara)

19.00 Anadolu Efes-Yeşilgiresun Belediyespor (Abdi İpekçi)

28 Kasım Pazartesi:

18.00 Muratbey Uşak-Darüşşafaka Doğuş (Uşak Üniversitesi)

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi

26 Kasım Cumartesi:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Adana ASKİ (Edip Buran)

15.30 Yakın Doğu Üniversitesi-Galatasaray (Caferağa)

16.00 Bellona AGÜ-Fenerbahçe (Kadir Has Kongre Merkezi)

16.00 İstanbul Üniversitesi-MBK Doğuş Hastanesi (Prof. Dr. Turgay Atasü)

27 Kasım Pazar:

14.00 BOTAŞ-Girne Üniversitesi (Menderes)

14.00 Canik Belediyespor-Tosyalı Toyo Osmaniye (Canik Belediye Mehmet Can Öztürk)

15.30 Beşiktaş-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Beşiktaş Akatlar Arena)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

14.00 Gelişim Koleji-Petkimspor (Gelişim Koleji)

16.00 Acıbadem Üniversitesi-Nesine.com Eskişehir Basket (Acıbadem Üniversitesi)

18.00 Türk Telekom-Pertevniyal (Ankara)

26 Kasım Cumartesi:

16.00 Muğla Ormanspor-Düzce Belediyespor (Menteşe)

16.00 İstanbulspor Beylükdüzü-Final Gençlik (Gazanfer Bilge)

16.00 Samsun Büyükşehir Belediye Anakent-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Mustafa Dağıstanlı)

18.00 Bursaspor Durmazlar-Yalova Group Belediyespor (Bursa Atatürk)

18.00 Afyon Belediyespor-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (Afyonkarahisar Atatürk)

27 Kasım Pazar:

16.00 Bandırma Kırmızı-Akhisar Belediyespor (Banvit Kara Ali Acar)


ETİKETLER
Ankaragücü'nün Konya'da hocası kim olacak?
Mert Çetin: "Artık Roma için ter dökeceğim"
Mert Çetin'den veda fotoğrafı
"Beratlara, Ardalara, Rahmetullahlara yeni bir ışık olacak"
Osmanlıspor, Boluspor maçına hazır
4
Yiğiner'den Bakan Çavuşoğlu ziyareti
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.