2. ve 3.Lig'de haftanın hakemleri

Site İçi Arama


2. VE 3.LİG'DE HAFTANIN HAKEMLERİ

2. ve 3.Lig'de haftanın hakemleri

Spor Toto 2.Lig ve Spor Toto 3.Lig'de haftanın hakemleri belli oldu.

2922 Okunma

Spor Toto 2. Lig ve 3.Lig'de haftanın maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, ligde 7. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

Beyaz Grup

15 Ekim Cumartesi:

13.30 Fatih Karagümrük-Pendikspor: Serkan Ergün

16 Ekim Pazar:

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Amed Sportif Faaliyetler: Ali Şansalan

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Nazilli Belediyespor: Tugay Kaan Numanoğlu

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor: Yiğit Peşin

14.00 Ofspor-Kocaeli Birlikspor: Burak Taşkınsoy

14.30 Keçiörengücü-Kahramanmaraşspor: Yaşar Can Temizel

14.30 Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçukspor: Levent Balcı

15.00 Fethiyespor-Hacettepe: Yavuz Çetin

15.00 Bucaspor-Sivas Belediyespor: Gürel Uzuner

Kırmızı Grup

13.30 Tuzlaspor-Sarıyer: Çağdaş Altay

13.30 Hatayspor-Gümüşhanespor: Yasin Kol

14.30 Kastamonuspor 1966-1461 Trabzon: Serhad Ürkmez

14.30 MKE Ankaragücü-Niğde Belediyespor: Adem Sarıtaş

14.30 Kayseri Erciyesspor-Toktaspor: Eser Birinci

14.30 BUGSAŞ Spor-Eyüpspor: Atilla Karaoğlan

15.00 Kırklarelispor-Karşıyaka: Ali Zağlı

15.00 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor: Alper Çetin

15.00 Aydınspor 1923-İnegölspor: Murat Erdoğan

Spor Toto 3.Lig

1. Grup

16 Ekim Pazar:

13.30 Gölcükspor-24 Erzincanspor: Levent Aktan

14.00 Cizrespor-Kozan Belediyespor: Burak Kalkandelen

14.00 Erzin Belediyespor-Kızılcabölükspor: Nuri Karahançer

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Çorum Belediyespor: Deniz Kükrek

14.30 Ankara Demirspor-Sancaktepe Belediyespor: Sabit Selvi

15.00 Manavgatspor-Altay: Doğu Yılmaz

15.00 Kütahyaspor-Kartalspor: Erkoç Koray Doğan

15.00 Karacabey Birlikspor-Kocaelispor: Harun Toplar

15.00 Tekirdağspor-Beylerbeyi: Hidayet Yasir Çimen

2. Grup

16 Ekim Pazar:

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Silivrispor: Bayram Başkan

14.30 Pazarspor-Kırıkhanspor: Özer Özden

14.30 Yomraspor-Dersimspor: Ozan Bileyci

14.30 Tire 1922 Spor-Batman Petrolspor: Mustafa Murat Oğuz

15.00 Erbaaspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Lütfullah Aslan

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Düzcespor: Kadir Sağlam

15.30 Derincespor-Çatalcaspor: Metehan Alpat

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003: Halil İbrahim Yıldırım

15.30 Dardanelspor-Yeşil Bursa: İlker Güneş

3. Grup

16 Ekim Pazar:

13.30 12 Bingölspor-Muğlaspor: Hasan Kılıçarslan

13.30 Bayrampaşa-Maltepespor: Mert Büyükgiray

14.00 Diyarbekirspor-Bergama Belediyespor: Ahmet Eşref Sarı

14.00 Orduspor-Düzyurtspor: Batuhan Gültek

14.00 Elaziz Belediyespor-Sakaryaspor: Erkan Özdamar

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Ankara Adliyespor: Sinan Dereci

15.00 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: Sefa Duran

15.00 Orhangazispor-Afjet Afyonspor: Sezer Yalçın

15.00 Darıca Gençlerbirliği-Payasspor: Özgür Sepin


Osmanlıspor galibiyetle başladı
İsmail Kartal'dan çarpıcı "Ankaragücü" açıklaması
Sessegnon: "Daha fazla sorumluluk taşıyorum"
İsmail Kartal: "Yeni bir takım kurmaya çalışıyoruz"
1
Özgür Doğramacı: "İlk haftaya böyle başlamak kötü oldu"
Gençlerbirliği, sezona iyi başlamadı
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.