İşte 2. ve 3.Lig'de haftanın hakemleri

Site İçi Arama


İŞTE 2. VE 3.LİG'DE HAFTANIN HAKEMLERİ

İşte 2. ve 3.Lig'de haftanın hakemleri

Spor Toto 2. ve 3.Lig'de haftanın hakemleri belli oldu.

4220 Okunma

Spor Toto 2. ve 3.Lig'de haftanın haekmleri açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Grup'ta tamamı 9 Ekim Pazar günü oynanacak altıncı hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

Beyaz Grup

13.30 Pendikspor-Fethiyespor: Ramazan Keleş

14.30 Sivas Belediyespor-Fatih Karagümrük: Ali Adıgüzel

14.30 Ofspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Erkan Özdamar

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Zonguldak Kömürspor: Şeref Taştan

14.30 Kahramanmaraşspor-Anadolu Üsküdar 1908: Tugay Kaan Numanoğlu

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Veli Karakaya

15.00 Hacettepe-Keçiörengücü: Bahattin Şimşek

15.30 Nazilli Belediyespor-İstanbulspor: Ali Karatutlu

15.30 Kocaeli Birlikspor-Bucaspor: Selim Özen 

Kırmızı Grup

13.30 Sarıyer-BUGSAŞ Spor: Burak Şeker

13.30 Eyüpspor-Menemen Belediyespor: Seser Tuna

14.30 Gümüşhanespor- Kayseri Erciyespor: Erdoğan Özkaya

14.30 İnegölspor-Hatayspor: Bilal Köseoğlu

15.00 Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzonspor: Serdar Akkoçoğlu

15.00 Niğde Belediyespor-Tuzlaspor: Ercan Hellaç

15.00 Tokatspor-MKE Ankaragücü: Ferhan Kestanlıoğlu

15.30 Karşıyaka-Aydınspor 1923: Celal Bayraklı

15.30 Kırlarelispor- Kastamonu 1966: Hasan Ertugan

Spor Toto 3. Lig'de ise haftanın hakemleri şu şekilde:

1. Grup

13.30 Kartalspor-Manavgatspor: Emre Kargın

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Tekirdağspor: Bilal Çavuş

13.30 Beylerbeyi-Gölcükspor: Ahmet Turan Timuroğlu

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Karacabey Birlikspor: Tolga Ahmet Kalaycı

15.00 Çorum Belediyespor-Erzin Belediyespor: Mustafa Aydın

15.00 Kozan Belediyespor-Ankara Demirspor: Hali İbrahim Yıldırım

15.30 Kızılcabölükspor-Cizrespor: Hamit Basık

15.30 Kocaelispor-Kütahyaspor: Hüseyin Çiftsüren

15.30 Altay-Van Büyükşehir Belediyespor: Gökmen Karataş

2. Grup

13.00 Kırıkhanspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Alparslan Şen

13.30 Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Burak Olcar

13.30 Silivrispor-Tire 1922: Gökçen Öztürk

14.30 Dardanelspor-Yomraspor: Ramazan Alkım Aksoy

14.30 Batman Petrolspor-Erbaaspor: Melih Ortakçı

15.00 Düzcespor-Dersimspor: Emre Abar

15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Pazarspor: Volkan Okur

15.30 Kemerspor 2003-Halide Edip Adıvarspor: Cihan Aydın

15.30 Yeşil Bursa-Derincespor: Doğu Yılmaz

3. Grup

13.30 Maltepespor-Tarsus İdmanyurdu: Turgut Doman

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: Davut Dakul Çelik

14.30 Düzyurtspor-Orhangazispor: Enez Kaplan

14.30 Payasspor-Sakaryaspor: Adem Sarıtaş

14.30 12 Bingölspor-Elaziz Belediyespor: İlker Yasin Avcı

15.00 Ankara Adliyespor-Diyarbekirspor: Cihan Ataş

15.30 Muğlaspor-Bayrampaşa: Tolga Sancak

15.30 Afjet Afyonspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Uğurcan Tozlu

15.30 Bergama Belediyespor-Orduspor: Burak Cem Tahiroğlu


Buz: "Bursaspor haklı bir galibiyet aldı"
Osmanlıspor, ligin dibinden kurtulamıyor
İşte Bursaspor - Osmanlıspor maçında ilk 11'ler
Halkbank Vakıfbank'ı ağırlıyor
Akhisar hazırlıkları başladı
Ankaragücü, Hız kesmeden çalışıyor
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.