İşte 2. ve 3.Lig'de haftanın hakemleri

Site İçi Arama


İŞTE 2. VE 3.LİG'DE HAFTANIN HAKEMLERİ

İşte 2. ve 3.Lig'de haftanın hakemleri

Spor Toto 2. ve 3.Lig'de haftanın hakemleri belli oldu.

5764 Okunma

Spor Toto 2. ve 3.Lig'de haftanın haekmleri açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Grup'ta tamamı 9 Ekim Pazar günü oynanacak altıncı hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

Beyaz Grup

13.30 Pendikspor-Fethiyespor: Ramazan Keleş

14.30 Sivas Belediyespor-Fatih Karagümrük: Ali Adıgüzel

14.30 Ofspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Erkan Özdamar

14.30 Amed Sportif Faaliyetler-Zonguldak Kömürspor: Şeref Taştan

14.30 Kahramanmaraşspor-Anadolu Üsküdar 1908: Tugay Kaan Numanoğlu

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Veli Karakaya

15.00 Hacettepe-Keçiörengücü: Bahattin Şimşek

15.30 Nazilli Belediyespor-İstanbulspor: Ali Karatutlu

15.30 Kocaeli Birlikspor-Bucaspor: Selim Özen 

Kırmızı Grup

13.30 Sarıyer-BUGSAŞ Spor: Burak Şeker

13.30 Eyüpspor-Menemen Belediyespor: Seser Tuna

14.30 Gümüşhanespor- Kayseri Erciyespor: Erdoğan Özkaya

14.30 İnegölspor-Hatayspor: Bilal Köseoğlu

15.00 Etimesgut Belediyespor-1461 Trabzonspor: Serdar Akkoçoğlu

15.00 Niğde Belediyespor-Tuzlaspor: Ercan Hellaç

15.00 Tokatspor-MKE Ankaragücü: Ferhan Kestanlıoğlu

15.30 Karşıyaka-Aydınspor 1923: Celal Bayraklı

15.30 Kırlarelispor- Kastamonu 1966: Hasan Ertugan

Spor Toto 3. Lig'de ise haftanın hakemleri şu şekilde:

1. Grup

13.30 Kartalspor-Manavgatspor: Emre Kargın

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Tekirdağspor: Bilal Çavuş

13.30 Beylerbeyi-Gölcükspor: Ahmet Turan Timuroğlu

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Karacabey Birlikspor: Tolga Ahmet Kalaycı

15.00 Çorum Belediyespor-Erzin Belediyespor: Mustafa Aydın

15.00 Kozan Belediyespor-Ankara Demirspor: Hali İbrahim Yıldırım

15.30 Kızılcabölükspor-Cizrespor: Hamit Basık

15.30 Kocaelispor-Kütahyaspor: Hüseyin Çiftsüren

15.30 Altay-Van Büyükşehir Belediyespor: Gökmen Karataş

2. Grup

13.00 Kırıkhanspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Alparslan Şen

13.30 Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Burak Olcar

13.30 Silivrispor-Tire 1922: Gökçen Öztürk

14.30 Dardanelspor-Yomraspor: Ramazan Alkım Aksoy

14.30 Batman Petrolspor-Erbaaspor: Melih Ortakçı

15.00 Düzcespor-Dersimspor: Emre Abar

15.00 Türk Metal Kırıkkalespor-Pazarspor: Volkan Okur

15.30 Kemerspor 2003-Halide Edip Adıvarspor: Cihan Aydın

15.30 Yeşil Bursa-Derincespor: Doğu Yılmaz

3. Grup

13.30 Maltepespor-Tarsus İdmanyurdu: Turgut Doman

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: Davut Dakul Çelik

14.30 Düzyurtspor-Orhangazispor: Enez Kaplan

14.30 Payasspor-Sakaryaspor: Adem Sarıtaş

14.30 12 Bingölspor-Elaziz Belediyespor: İlker Yasin Avcı

15.00 Ankara Adliyespor-Diyarbekirspor: Cihan Ataş

15.30 Muğlaspor-Bayrampaşa: Tolga Sancak

15.30 Afjet Afyonspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Uğurcan Tozlu

15.30 Bergama Belediyespor-Orduspor: Burak Cem Tahiroğlu


ETİKETLER #AMED SPORTİF FAALİYETLER #ANKARA DEMİRSPOR #MKE ANKARAGÜCÜ #BUCASPOR #EYÜPSPOR #FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. #GÜMÜŞHANESPOR #İNEGÖLSPOR #KARTALSPOR #ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ #KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ #SİVAS BELEDİYE SPOR #TARSUS İDMAN YURDU #BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. #TOKATSPOR A.Ş. #TUZLASPOR A.Ş. #BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ #ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR #BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. #MAMAK FK #FETHİYESPOR #HACETTEPE SPOR #ATAKAŞ HATAYSPOR #İSTANBULSPOR A.Ş. #KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. #KIRKLARELİSPOR #KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR #NAZİLLİ BELEDİYESPOR #ORDUSPOR #PAZARSPOR #PENDİKSPOR #SARIYER #ÜMRANİYESPOR #MENEMEN SPOR #ALTAY #ARSİNSPOR #KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. #B.B ERZURUMSPOR #CİZRE SPOR #DÜZCE SPOR #HEKİMOĞLU TRABZON #İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ #ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. #KIRIKHANSPOR #KIZILCABÖLÜKSPOR #KOZAN SPOR FK #MALTEPESPOR #SİLİVRİSPOR #TEKİRDAĞSPOR #BUCASPOR 1928 #TURGUTLUSPOR #YEŞİL BURSA A.Ş. #ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. #ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ #AYDINSPOR 1923 #AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR #BODRUMSPOR A.Ş. #SARAYKÖY 1926 FUTBOL KULÜBÜ #BELEDİYE DERİNCE SPOR #DİYARBEKİR SPOR A.Ş. #ETİMESGUT BELEDİYESPOR #GAZİOSMANPAŞA #1920 MARAŞ SPOR #KEMERSPOR 2003 #MANİSA FUTBOL KULÜBÜ #OFSPOR A.Ş. #ORHANGAZİ BELEDİYESPOR #PAYASSPOR #SAKARYASPOR A.Ş. #SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. #SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR #YOMRA SPOR #ZARA BELEDİYESPOR #BATMAN PETROL SPOR A.Ş. #BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR #BERGAMA BELEDİYESPOR #BEYLERBEYİSPOR #ÇATALCASPOR #ÇİNE MADRANSPOR #ÇORUM FK #ÇANAKKALE DARDANEL SK #DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. #DERSİM SPOR #ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR #GÖLCÜKSPOR #GMG KASTAMONUSPOR #KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR #MANAVGATSPOR #NİĞDE ANADOLU FK #SANDIKLISPOR #TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR #VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
Ankaragücü'nde vakalar artıyor
Ankaragücü’ nün Halil Umut Meler karnesi nasıl?
Antalyaspor - Ankaragücü canlı yayın
Gençlerbirliği - Alanyaspor canlı yayın
Antalyaspor maçının hakemi belli oldu
Basketbolda haftanın programı
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.