Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 6. hafta maçları oynanacak. Spor Toto 2. ve 3. Lig'e ise 5. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

10158 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 6. hafta, Spor Toto 2. ve 3. Lig'de ise 5. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

30 Eylül Cuma:

20.00 Akhisar Belediyespor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs)

1 Ekim Cumartesi:

16.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Kardemir Karabükspor-Trabzonspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)

19.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Çaykur Didi)

2 Ekim Pazar:

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Alanya Oba)

16.00 Galatasaray-Antalyaspor (Türk Telekom Arena)

19.00 Atiker Konyaspor-Adanaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Osmanlıspor-Fenerbahçe (Osmanlı)

- TFF 1. Lig

1 Ekim Cumartesi:

16.00 Bandırmaspor-Manisaspor (Bandırma 17 Eylül)

19.00 Göztepe-Elazığspor (İzmir Atatürk)

19.00 Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk)

2 Ekim Pazar:

16.00 Eskişehirspor-Boluspor (Eskişehir Atatürk)

16.00 Sivasspor-Altınordu (Yeni 4 Eylül Stadı)

16.00 Samsunspor-Denizlispor (Samsun 19 Mayıs)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Belediye Gaziantepspor (Mersin)

19.00 Yeni Malatyaspor-Balıkesirspor (Malatya İnönü)

19.00 Adana Demirspor-Şanlıurfaspor (5 Ocak Fatih Terim)

- Spor Toto 2. Lig

- Beyaz Grup

1 Ekim Cumartesi:

13.30 Fatih Karagümrük-Kocaeli Birlikspor (Vefa)

2 Ekim Pazar:

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Hacettepe (Beylerbeyi 75. yıl)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Esenyurt Necmettin Kadıoğlu)

13.30 İstanbulspor-Konya Anadolu Selçukspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Nazilli Belediyespor (Kazım Karabekir)

15.00 Keçiörengücü-Pendikspor (Ankara Aktepe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Kahramanmaraşspor (Devrek İlçe)

15.30 Fethiyespor-Sivas Belediyespor (Fethiye İlçe)

15.30 Bucaspor-Ofspor (Yeni Buca)

- Kırmızı Grup

2 Ekim Pazar:

13.30 Tuzlaspor-Tokatspor (Tuzla Belediye Sahası)

14.30 1461 Trabzon-Eyüpspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Hatayspor-Karşıyaka (Antakya Atatürk)

15.00 Kastamonuspor 1966-Etimesgut Belediyespor (Gazi)

15.00 MKE Ankaragücü-Gümüşhanespor (Ankara 19 Mayıs)

15.00 Kayseri Erciyesspor-İnegölspor (Kayseri Atatürk)

15.00 BUGSAŞ Spor-Niğde Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.30 Menemen Belediyespor-Sarıyer (Menemen İlçe)

15.30 Aydınspor 1923-Kırklarelispor (Adnan Menderes)

- Spor Toto 3. Lig

- 1. Grup

1 Ekim Cumartesi:

13.30 Kartalspor-Erzin Belediyespor (Kartal)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-24 Erzincanspor (15 Temmuz)

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Manavgatspor (Bayburt Genç Osman)

15.00 Çorum Belediyespor-Ankara Demirspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Kozan Belediyespor-Gölcükspor (İsmet Atlı)

15.30 Karacabey Birlikspor-Kütahyaspor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

15.30 Kızılcabölükspor-Tekirdağspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.30 Kocaelispor-Van Büyükşehir Belediyespor (İzmit İsmet Paşa)

15.30 Altay-Cizrespor (Buca İlçe)

- 2. Grup

2 Ekim Pazar:

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Çatalcaspor (Vefa)

14.30 Yomraspor-Düzcespor (Yomra İlçe)

14.30 Pazarspor-Batman Petrolspor (Pazar İlçe)

14.30 Dersimspor-Kırıkhanspor (Tunceli Atatürk)

15.00 Erbaaspor-Silivrispor (Erbaa İlçe)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Bodrum İlçe)

15.30 Tire 1922-Kemerspor 2003 (Tire 4 Eylül)

15.30 Derincespor-Dardanelspor (İzmit İsmet Paşa)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yeşil Bursa (Mümin Özkasap)

- 3. Grup

1 Ekim Cumartesi:

13.30 Bayrampaşa-12 Bingölspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

2 Ekim Pazar:

14.30 Diyarbekirspor-Maltepespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Elaziz Belediyespor-Payasspor (Elazığ Atatürk)

14.30 Orduspor-Ankara Adliyespor (19 Eylül)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Muğlaspor (Tarsus İlçe)

15.30 Orhangazispor-Bergama Belediyespor (Orhangazi İlçe)

15.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Düzyurtspor (Doğan Seyfi Atlı)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-Afjet Afyonspor (Darıca İlçe)

15.30 Sakaryaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Sakarya Atatürk)


ETİKETLER #ADANASPOR A.Ş. #AKHİSARSPOR #AYTEMİZ ALANYASPOR #F-TAV ANTALYASPOR #BEŞİKTAŞ A.Ş. #BURSASPOR #ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. #FENERBAHÇE A.Ş. #GALATASARAY A.Ş. #GAZİANTEPSPOR #GENÇLERBİRLİĞİ #KARDEMİR KARABÜKSPOR #KASIMPAŞA A.Ş. #HES KABLO KAYSERİSPOR #MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK #ANKARASPOR #İTTİFAK H. KONYASPOR #TRABZONSPOR A.Ş. #1461 TRABZON #ADANA DEMİRSPOR #YENİ MALATYASPOR #ALTINORDU #BALIKESİRSPOR #BEYPİLİÇ BOLUSPOR #YUKATEL DENİZLİSPOR #ELAZIĞSPOR #ESKİŞEHİRSPOR #GAZİANTEP FK #GİRESUNSPOR #GÖZTEPE A.Ş. #KARŞIYAKA #KAYSERİ ERCİYESSPOR #DEMİR GRUP SİVASSPOR #MERSİN İDMANYURDU #YILPORT SAMSUNSPOR #ŞANLIURFASPOR #AMED SPORTİF FAALİYETLER #ANKARA DEMİRSPOR #MKE ANKARAGÜCÜ #BUCASPOR #EYÜPSPOR #FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. #GÜMÜŞHANESPOR #İNEGÖLSPOR #KARTALSPOR #ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ #KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ #SİVAS BELEDİYE SPOR #TARSUS İDMAN YURDU #BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. #TOKATSPOR A.Ş. #TUZLASPOR A.Ş. #BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ #ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR #BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. #MAMAK FK #FETHİYESPOR #HACETTEPE SPOR #ATAKAŞ HATAYSPOR #İSTANBULSPOR A.Ş. #KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. #KIRKLARELİSPOR #KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR #NAZİLLİ BELEDİYESPOR #ORDUSPOR #PAZARSPOR #PENDİKSPOR #SARIYER #ÜMRANİYESPOR #MENEMEN SPOR #ALTAY #ARSİNSPOR #KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. #B.B ERZURUMSPOR #CİZRE SPOR #DÜZCE SPOR #HEKİMOĞLU TRABZON #İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ #ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. #KIRIKHANSPOR #KIZILCABÖLÜKSPOR #KOZAN SPOR FK #MALTEPESPOR #SİLİVRİSPOR #TEKİRDAĞSPOR #BUCASPOR 1928 #TURGUTLUSPOR #YEŞİL BURSA A.Ş. #ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. #ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ #AYDINSPOR 1923 #AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR #BODRUMSPOR A.Ş. #SARAYKÖY 1926 FUTBOL KULÜBÜ #BELEDİYE DERİNCE SPOR #DİYARBEKİR SPOR A.Ş. #ETİMESGUT BELEDİYESPOR #GAZİOSMANPAŞA #1920 MARAŞ SPOR #KEMERSPOR 2003 #MANİSA FUTBOL KULÜBÜ #OFSPOR A.Ş. #ORHANGAZİ BELEDİYESPOR #PAYASSPOR #SAKARYASPOR A.Ş. #SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. #SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR #YOMRA SPOR #ZARA BELEDİYESPOR #BATMAN PETROL SPOR A.Ş. #BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR #BERGAMA BELEDİYESPOR #BEYLERBEYİSPOR #ÇATALCASPOR #ÇİNE MADRANSPOR #ÇORUM FK #ÇANAKKALE DARDANEL SK #DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. #DERSİM SPOR #ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR #GÖLCÜKSPOR #GMG KASTAMONUSPOR #KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR #MANAVGATSPOR #NİĞDE ANADOLU FK #SANDIKLISPOR #TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR #VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
İşte Gençlerbirliği - Aytemiz Alanyaspor maçında ilk 11'ler
Ankaragücü'nde vakalar artıyor
Ankaragücü’ nün Halil Umut Meler karnesi nasıl?
Antalyaspor - Ankaragücü canlı yayın
Gençlerbirliği - Alanyaspor canlı yayın
Antalyaspor maçının hakemi belli oldu
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.