Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 5. hafta maçları oynanacak.

8325 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve TFF 1. Lig'de 5. hafta, Spor Toto 2. ve 3. Lig'de ise 4. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

23 Eylül Cuma:

20.00 Antalyaspor - Akhisar Belediyespor (Antalya)

24 Eylül Cumartesi:

13.30 Medipol Başakşehir - Osmanlıspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Trabzonspor - Atiker Konyaspor (Hüseyin Avni Aker)

20.00 Beşiktaş - Galatasaray (Vodafone Arena)

25 Eylül Pazar:

13.30 Kayserispor - Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Bursaspor - Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Gençlerbirliği - Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe - Gaziantepspor (Ülker)

26 Eylül Pazartesi:

20.00 Adanaspor - Aytemiz Alanyaspor (5 Ocak Fatih Terim)

TFF 1. Lig

25 Eylül Pazar:

17.00 Ümraniyespor - Eskişehirspor (Atatürk Olimpiyat)

17.00 Boluspor - Samsunspor (Bolu Atatürk)

17.00 Denizlispor - Mersin İdmanyurdu (Denizli Atatürk)

19.00 Elazığspor - Giresunspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Şanlıurfaspor - Bandırmaspor (Şanlıurfa GAP Arena)

19.00 Balıkesirspor - Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)

26 Eylül Pazartesi:

19.00 Manisaspor - Göztepe (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Altınordu - Yeni Malatyaspor (İzmir Atatürk)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Sivasspor (Kamil Ocak)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

---------------

25 Eylül Pazar:

15.00 Sivas Belediyespor - Keçiörengücü (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

15.00 Ofspor - Fatih Karagümrük (Of İlçe)

15.00 Amed Sportif Faaliyetler - İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.30 Konya Anadolu Selçukspor - Nazilli Belediyespor (Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.30 Hacettepe - Zonguldak Kömürspor (Cebeci İnönü)

16.00 Pendikspor - Anadolu Üsküdar 1908 (Pendik)

16.00 Kocaeli Birlikspor - Fethiyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

19.00 Kahramanmaraşspor - Büyükçekmece Tepecikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

20.00 Bucaspor - Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Buca)

Kırmızı Grup

25 Eylül Pazar:

15.00 Gümüşhanespor - Tuzlaspor (Gümüşhane Yenişehir)

15.30 Niğde Belediyespor - Menemen Belediyespor (Niğde 5 Şubat)

15.30 Tokatspor - BUGSAŞ Spor (Tokat Gaziosmanpaşa)

16.00 İnegölspor - MKE Ankaragücü (İnegöl İlçe)

16.00 Kırklarelispor - Hatayspor (Kırklareli Atatürk)

16.00 Aydınspor 1923 - Kastamonuspor 1966 (Adnan Menderes)

16.00 Sarıyer - 1461 Trabzon (Yusuf Ziya Öniş)

16.00 Karşıyaka - Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

16.00 Eyüpspor - Etimesgut Belediyespor (Eyüp)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

----------

25 Eylül Pazar:

15.00 Van Büyükşehir Belediyespor - Bayburt Grup Özel İdare (Van Atatürk)

15.00 24 Erzincanspor - Kozan Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Cizrespor - Kartalspor (Cizre İlçe)

15.00 Erzin Belediyespor - Kocaelispor (Erzin İlçe)

15.30 Ankara Demirspor - Altay (TCDD Ankara Demirspor)

16.00 Gölcükspor - Kızılcabölükspor (Gölcük)

16.00 Tekirdağspor - Çorum Belediyespor (Namık Kemal)

16.00 Manavgatspor - Karacabey Birlikspor (Evrenseki)

16.00 Beylerbeyi - Sancaktepe Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

2. Grup

----------

25 Eylül Pazar:

15.00 Kırıkhanspor - Düzcespor (Kırıkhan İlçe)

15.00 Batman Petrolspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Batman 16 Mayıs)

15.30 Türk Metal Kırıkkalespor - Dersimspor (Fikret Karabudak)

16.00 Kemerspor 2003 - Erbaaspor (Dr. Fehmi Öncel)

16.00 Yeşil Bursa - Halide Edip Adıvarspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

16.00 Silivrispor - Pazarspor (Silivri)

16.00 Çatalcaspor - Tire 1922 (Ziya Altınoğlu)

16.00 Dardanelspor - Manisa Büyükşehir Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)

16.00 Derincespor - Yomraspor (İzmit İsmetpaşa)

3. Grup

----------

25 Eylül Pazar:

15.00 12 Bingölspor - Tarsus İdmanyurdu (Erzurum Kazım Karabekir)

15.00 Düzyurtspor - Darıca Gençlerbirliği (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Ankara Adliyespor - Orhangazispor (Ankara OSTİM)

16.00 Muğlaspor - Diyarbekirspor (Muğla Atatürk)

16.00 Sultanbeyli Belediyespor - Payasspor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

16.00 Bergama Belediyespor - Denizli Büyükşehir Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

16.00 Maltepespor - Orduspor (Maltepe Hasan Polat)

16.00 Bayrampaşaspor - Elaziz Belediyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

19.00 Afjet Afyonspor - Sakaryaspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir)


ETİKETLER #Adanaspor #Akhisar Bel. #Alanyaspor #Antalyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #K Karabükspor #Kasımpaşa #Kayserispor #M.Başakşehir #Osmanlıspor #Atiker Konyaspor #Trabzonspor #1461 Trabzon #Adana Demirspor #Evkur Y.Malatyaspor #Altınordu #Balıkesirspor Baltok #Boluspor #Denizlispor #Elazığspor #Eskişehirspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Göztepe #Karşıyaka #K.Erciyesspor #Demir Grup Sivasspor #Mersin İdmanyurdu #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Amed Sportif #Ankara Demirspor #MKE Ankaragücü #Bucaspor #Eyüpspor #Fatih Karagümrük #Gümüşhanespor #İnegölspor #Kartalspor #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Manisaspor #Sivas Belediyespor #Tarsus İdman Yurdu #Büyükçekmece Tepecikspor #Tokatspor #Tuzlaspor #A. Bağcılar #Bandırmaspor #Bayrampaşa #Bugsaş Spor #Fethiyespor #Hacettepe Spor #Hatayspor #İstanbulspor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #A. Selçukspor #Nazilli Belediyespor #Orduspor #Pazarspor #Pendikspor #Sarıyer #Ümraniyespor #Menemen Bel. #Altay #Arsinspor #Karacabey Birlik #BB Erzurumspor #Cizrespor #Düzcespor #Düzyurtspor #Erzin Belediyespor #Gölbaşıspor #Kırıkhanspor #Kızılcabölükspor #Kozan Bel.SK #Maltepespor #Silivrispor #Tekirdağspor #Tire 1922 Spor #Turgutluspor #Yeşil Bursa #Z. Kömürspor #Adliyespor #Aydınspor 1923 #Ayvalıkgücü Bld #Bodrum Bel. #Denizli Bel. #Derince Spor #Diyarbekirspor #Etimesgut Bld. #Gaziosmanpaşa #K. Maraşspor BŞB #Kemerspor 2003 #Manisa BŞB.SK #Ofspor #Orhangazispor #Payas Bel. #Sakaryaspor #Sancaktepe Bel. #Sultanbeyli Bel. #Yomraspor #Zara Bel.SK #Batman Petrol #Bayburtspor #Bergama Bel. #Beylerbeyispor #Çatalca Spor #Çine Madranspor #Çorum Bel. #Dardanelspor #Darıca G.Birliği #Dersim Spor #Anagold 24Erzincanspor #Gölcükspor #Kastamonuspor 1966 #K. İskenderun SK #Manavgatspor #Niğde Belediyespor #Sandıklıspor #TKİ Tavşanlı Linyit #Van BŞB
3
Adanaspor 0 - MKE Ankaragücü 0
Osmanlıspor, Kardemir Karabük maçına hazır
Akhisar hazırlıkları tamamlandı
Halkbank F.Bahçe'ye konuk oluyor
Osmanlıspor’da sakatlardan iyi haber
Akhisar hazırlıkları sürüyor
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.