Türkiye Kupası'nda görünüm

Site İçi Arama


TÜRKİYE KUPASI'NDA GÖRÜNÜM

Türkiye Kupası'nda görünüm

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu, yapılan 5 maçla başladı.

7769 Okunma

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu, yapılan 5 maçla başladı.

Spor Toto 2. Lig takımı Ofspor, Spor Toto Süper Lig temsilcisi Kardemir Karabükspor'u 5-3'lük skorla kupanın dışına iterek, büyük bir sürprize imza attı. Günün diğer sürpriz sonucunda ise Spor Toto 3. Lig ekibi Sancaktepe Belediyespor, Spor Toto Süper Lig takımı Aytemiz Alanyaspor'u 1-0 mağlup ederek, tur atladı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, Spor Toto 3. Lig temsilcisi Orhangazispor'u uzatma bölümünde 3-2 yenerek, kupada bir üst tura yükseldi.

Bölgesel Amatör Lig (BAL) temsilcisi Sarayönü Belediyespor'u 6-4 yenen TFF 1. Lig takımı Elazığspor ile Spor Toto 2. Lig takımı Karşıyaka'yı 2-1 mağlup eden Spor Toto 3. Lig ekibi Afjet Afyonspor da adını bir üst tura yazdıran diğer ekipler oldu.

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turunda yapılan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle:

Ofspor-Kardemir Karabükspor: 5-3

Orhangazispor-Kayserispor: 2-3 (Uzatmada)

Elazığspor-Sarayönü Belediyespor: 6-4

Afjet Afyonspor-Karşıyaka: 2-1

Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor: 0-1

 

- 2. tur programı

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turu, yarın ve 22 Eylül Perşembe günü yapılacak maçlarla sona erecek.

Kupada müsabaka programı şöyle:

21 Eylül:

12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Cizre İlçe)

13.00 Dersimspor-Eskişehirspor (Tunceli Atatürk)

14.00 Yomraspor-İstanbulspor (Yomra İlçe)

14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

14.00 Hatayspor-Balıkesirspor (Antakya Atatürk)

14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor (Elazığ Atatürk)

14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.00 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor (Kemal Kaynaş)

14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor (Kırıkhan İlçe)

14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon (Ahmet Suat Yazıcı)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor (Ankara OSTİM)

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe)

14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor (Kastamonu Gazi)

14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908 (Ankara Aktepe)

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)

15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor (Nazilli İlçe)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor (İnegöl İlçe)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik (Bolu Atatürk)

15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Pendik)

15.00 Silivrispor-Ümraniyespor (Silivri)

15.00 Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü (Darıca İlçe)

16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor (Samsun 19 Mayıs)

16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor (Malatya İnönü)

19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor (Hüseyin Avni Aker)

21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim)

 

22 Eylül Perşembe:

12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor (Eyüp)

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Sivasspor-Tire 1922 (Yeni 4 Eylül)

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003 (Denizli Atatürk)

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor (Kamil Ocak)

21.30 Göztepe-Kütahyaspor (İzmir Atatürk)


Gençlerbirliği'nde Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrıldı...
Tüm liglerde küme düşme kaldırıldı...
Etimesgut'ta ayrılık
Gençlerbirliği kulüp personelini unutmadı
Süper Lig'de 34. hafta hakemleri açıklandı
Türk Telekom Şampiyonlar Ligi'nde İddialı
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.
1
dinçer önal
22 Eylül 201616:17
Cizre maçı ne oldu?