Spor Toto 3. Lig'de heyecan başlıyor

Site İçi Arama


SPOR TOTO 3. LİG'DE HEYECAN BAŞLIYOR

Spor Toto 3. Lig'de heyecan başlıyor

Ligde 2016-2017 sezonunun ilk hafta maçları yarın oynanacak.

3290 Okunma

Spor Toto 3. Lig'de 2016-2017 sezonu yarın yapılacak maçlarla başlayacak.

Toplam 3 grupta 55 takımın mücadele edeceği 3. Lig'de gruplarında ilk sırayı alan ekipler doğrudan 2. Lig'e yükselecek. Gruplarında 2, 3, 4 ve 5. sıralarda yer alacak takımlar ise play-off'ta mücadele edecek ve 3 ekip daha gelecek sezon 2. Lig'de oynamaya hak kazanacak.

Spor Toto 3. Lig'de ilk grupta 19 takım yer aldığı için sezon bitiminde son 4 sırada bulunan takımlar küme düşecek. Ligde 18'er takımdan oluşan 2. ve 3. gruplarda ise son 3 sırada yer alacak ekipler alt lige gidecek.

Ligde ilk yarı 18 Aralık'ta bitecek. Spor Toto 3. Lig'de 15 Ocak 2017'de başlayacak ikinci devre ise 30 Nisan 2017'de sona erecek.

İlk haftanın maç programı

3. Lig'de 1, 2 ve 3. gruplarda tamamı yarın oynanacak sezonunun ilk hafta maçlarının programı şöyle:

1. Grup

15.30 Bayburt Grup Özel İdare-Ankara Demirspor (Bayburt Genç Osman)

16.00 Çorum Belediyespor-Beylerbeyi (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

16.30 Kızılcabölükspor-Sancaktepe Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.30 Kartalspor-Gölcükspor (Kartal)

16.30 Altay-24 Erzincanspor (Buca İlçe)

16.30 Manavgatspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Evrenseki)

16.30 Kütahyaspor-Erzin Belediyespor (Dumlupınar)

16.30 Karacabey Birlikspor-Cizrespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker)

19.00 Kocaelispor-Tekirdağspor (İzmit İsmetpaşa)

2. Grup 

15.30 Pazarspor-Yeşil Bursa (Pazar)

15.30 Dersimspor-Kemerspor 2003: (Tunceli Atatürk)

15.30 Kırıkhanspor-Batman Petrolspor (Kırıkhan)

15.30 Yomraspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Yomra İlçe)

16.00 Düzcespor-Silivrispor (Düzce 18 Temmuz)

16.00 Erbaaspor-Dardanelspor (Erbaa İlçe)

16.30 Halide Edip Adıvarspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Vefa)

16.30 Tire 1922-Derincespor (Tire 4 Eylül)

16.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Çatalcaspor (Bodrum İlçe)

3. Grup

15.30 Orduspor-Bayrampaşa (Ordu 19 Eylül)

15.30 Payasspor-Bergama Belediyespor (Payas İlçe)

16.00 Diyarbekirspor -Tarsus İdmanyurdu (Seyrantepe Spor Kompleksi)

16.30 Orhangazispor-12 Bingölspor (Orhangazi İlçe)

16.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Muğlaspor (Denizli Atatürk)

16.30 Darıca Gençlerbirliği-Maltepespor (Darıca İlçe)

16.30 Sultanbeyli Belediyespor-Düzyurtspor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

19.00 Elaziz Belediyespor-Afjet Afyonspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Sakaryaspor-Ankara Adliyespor (Sakarya Atatürk) 


1
Cavcav: “Güzel Günler Bizi Bekliyor''
Ankara, Alt Yapıdan 'Güçlü' Geliyor!
Gençlerbirliği, Gözünü Kupaya Dikti!
Mor Menekşeler Çıkış Peşinde!
ETİMESGUT BELEDİYESPOR ANTALYASPOR'U BEKLİYOR
Halkbank, Seramiksan Sınavında!
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.