2 ve 3. Lig'de gruplar belli oldu

Site İçi Arama


2 VE 3. LİG'DE GRUPLAR BELLİ OLDU

2 ve 3. Lig'de gruplar belli oldu

Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de 2016-2017 sezonun grupları belli oldu.

9980 Okunma

Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig'de 2016-2017 sezonun grupları belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) Riva'da yer alan idari merkezindeki kura çekimine, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez, genel sekreter vekili Özcan Şepik ve maç planlama müdürü Besim Yalçın'ın yanı sıra Spor Toto 2. Lig ile Spor Toto 3. Lig kulüplerinin temsilcilerinin katıldığı belirtildi.

Spor Toto 2. Lig'de 18'er takımın yer aldığı Beyaz ve Kırmızı Grup'ta şu takımlar yer aldı:

BEYAZ GRUP: Amed Sportif Faaliyetler, Anadolu Üsküdar 1908, Büyükçekmece Tepecikspor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor, Bucaspor, Fatih Karagümrükspor, Fethiyespor, Hacettepe, İstanbulspor, Kahramanmaraşspor, Keçiörengücü, Kocaeli Birlikspor, Konya Anadolu Selçukspor, Nazilli Belediyespor, Ofspor, Pendikspor, Sivas Belediyespor, Zonguldak Kömürspor.

KIRMIZI GRUP: 1461 Trabzon, Aydınspor 1923, BUGSAŞ Spor, Etimesgut Belediyespor, Eyüpspor, Gümüşhanespor, Hatayspor, İnegölspor, Karşıyaka, Kastamonuspor 1966, Kayseri Erciyesspor, Kırklarelispor, Menemen Belediyespor, MKE Ankaragücü, Niğde Belediyespor, Sarıyer, Tokatspor, Tuzlaspor.

SPOR TOTO 3. LİG
Toplam 3 grupta oynanacak Spor Toto 3. Lig'de 1. Grup 19, 2 ve 3. gruplar ise on sekizer takımdan oluştu.

3. Lig'de gruplarda şu takımlar yer aldı:

1. GRUP: 24 Erzincanspor, Altay, Ankara Demirspor, Bayburt Grup Özel İdare, Beylerbeyispor, Bursa Nilüferspor, Cizrespor, Çorum Belediyespor, Erzin Belediyespor, Gölcükspor, Kartalspor, Kızılcabölükspor, Kocaelispor, Kozan Belediyespor, Kütahyaspor, Manavgatspor, Sancaktepe Belediyespor, Tekirdağspor, Van Büyükşehir Belediyespor

2. GRUP: Batman Petrolspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor, Çatalcaspor, Dardanelspor, Derincespor, Dersimspor, Düzcespor, Erbaaspor, Halide Edip Adıvarspor, Kemerspor 2003, Kırıkhanspor, Manisa Büyükşehir Belediyespor, Pazarspor, Silivrispor, Tire 1922, Türk Metal Kırıkkalespor, Yeşil Bursa, Yomraspor

3. GRUP: 12 Bingölspor, Adliyespor, Afjet Afyonspor, Bayrampaşa, Bergama Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği, Denizli Büyükşehir Belediyespor, Diyarbekirspor, Düzyurtspor, Elaziz Belediyespor, Maltepespor, Muğlaspor, Orduspor, Orhangazispor, Payasspor, Sakaryaspor, Sultanbeyli Belediyespor, Tarsus İdmanyurdu.

 


Ankara, Alt Yapıdan 'Güçlü' Geliyor!
Gençlerbirliği, Gözünü Kupaya Dikti!
Mustafa Kaplan'dan açıklamalar
ETİMESGUT BELEDİYESPOR ANTALYASPOR'U BEKLİYOR
Halkbank, Seramiksan Sınavında!
Esnafspor'dan Gol Şov! 11-0
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.
2
Eskikurt
2 Temmuz 201613:32
Tranfer yasagi kalkmazsa onumuzdeki sezonda bos gecer bulundugumuz grub cok zor bir grub tranfer yapamazsak vay halimize allah yardimcimiz olur insallah
1
MuratK
30 Haziran 201616:34
OLUŞTURULABİLECEK EN ZOR GRUP