Liglerde haftanın programı

Site İçi Arama


LİGLERDE HAFTANIN PROGRAMI

Liglerde haftanın programı

Süper Lig, PTT 1.Lig, 2.Lig ve 3.Lig'de haftanın müsabakaları şu şekilde:

10245 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 31, PTT 1. Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 34, Spor Toto 3. Lig'de ise 38. hafta karşılaşmalarıyla normal sezon tamamlanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

19.00 Çaykur Rizespor-Mersin İdmanyurdu (Çaykur Didi)

20.00 Bursaspor-Galatasaray (Bursa Büyükşehir Belediye)

30 Nisan Cumartesi

13.30 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Arena)

1 Mayıs Pazar

16.00 Medicana Sivasspor-Akhisar Belediyespor (Sivas 4 Eylül)

19.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (Ülker)

19.00 Antalyaspor-Torku Konyaspor (Antalya)

2 Mayıs Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Osmanlıspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

PTT 1. Lig

Bugün:

18.30 Şanlıurfaspor-Altınordu (Şanlıurfa GAP Arena)

30 Nisan Cumartesi

13.30 Giresunspor-1461 Trabzon (Giresun Atatürk)

16.00 Kayseri Erciyesspor-Adana Demirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Göztepe-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmir Atatürk)

19.00 Kardemir Karabükspor-Vartaş Elazığspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

1 Mayıs Pazar

19.00 Balıkesirspor-Samsunspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Adanaspor-Multigroup Alanyaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

2 Mayıs Pazartesi

18.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

20.00 Alima Yeni Malatyaspor-Karşıyaka (Malatya İnönü)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

30 Nisan Cumartesi

15.30 Orduspor-Bayrampaşa (Ordu 19 Eylül)

15.30 Hacettepe-BUGSAŞ Spor (Cebeci İnönü)

15.30 Pendikspor-Pazarspor (Pendik)

15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Kırklarelispor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.30 Bandırmaspor-Ümraniyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Nazilli Belediyespor-Hatayspor (Nazilli İlçe)

15.30 Alpedo Kahramanmaraşspor-Sarıyer (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Menemen Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 İstanbulspor-Fethiyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

Kırmızı Grup

30 Nisan Cumartesi

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Fatih Karagümrük (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.30 Kocaeli Birlikspor-Bucaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.30 Tokatspor-Keçiörengücü (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Kartalspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

15.30 Manisaspor-Sivas Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Ankara Demirspor-Gümüşhanespor (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Amed Sportif Faaliyetler-Aydınspor 1923 (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

15.30 Tuzlaspor-MKE Ankaragücü (Tuzla Belediye)

15.30 Eyüpspor-İnegölspor (Eyüp)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

30 Nisan Cumartesi

15.30 Silivrispor-Maltepespor (Silivri)

15.30 Arsinspor-Altay (Arsin İlçe)

15.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Tire 1922 (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Turgutluspor (Kazım Karabekir)

15.30 Bursa Nilüferspor-Yeşil Bursa (Nilüfer)

15.30 Kırıkhanspor-Kozan Belediyespor (Kırıkhan İlçe)

15.30 Düzcespor-Tekirdağspor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Erzin Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Erzin İlçe)

2. Grup

30 Nisan Cumartesi

15.30 Etimesgut Belediyespor-Payasspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Adliyespor-Diyarbekirspor (Ankara OSTİM)

15.30 Orhangazispor-1920 Maraşspor (Orhangazi İlçe)

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Sultanbeyli Gölet)

15.30 Kemerspor 2003-Ayvalıkgücü Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.30 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor (Sakarya Atatürk)

15.30 Zara Belediyespor-Yomraspor (Zara Ahmet Başyurt)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Ofspor (Bodrum İlçe)

3. Grup

30 Nisan Cumartesi

15.30 Gölcükspor-Niğde Belediyespor (İhsaniye İlçe)

15.30 Bayburt Grup Özel İdare-Darıca Gençlerbirliği (Bayburt Genç Osman)

15.30 24 Erzincanspor-Beylerbeyi (Erzincan 13 Şubat)

15.30 Çorum Belediyespor-Körfez İskenderunspor (Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Manavgatspor (Van Atatürk)

15.30 Bergama Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Bergama 14 Eylül)

15.30 Batman Petrolspor-Dardanelspor (Batman 16 Mayıs)

15.30 Çine Madranspor-Sandıklıspor (Çine Yüksel Yalova)

1 Mayıs Pazar:

15.30 Kastamonuspor 1966-Dersimspor (Gazi)


ETİKETLER #Akhisarspor #Antalyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Eskişehirspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #Kasımpaşa #Kayserispor #Demir Grup Sivasspor #M.Başakşehir #Mersin İdmanyurdu #Osmanlıspor #İttifak Holding Konyaspor #Trabzonspor #1461 Trabzon #Adana Demirspor #Adanaspor #BTC Turk Y.Malatyaspor #Altınordu #Balıkesirspor #Boluspor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Göztepe #K Karabükspor #Karşıyaka #K.Erciyesspor #Alanyaspor #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Amed Sportif #Ankara Demirspor #MKE Ankaragücü #Bucaspor #Eyüpspor #Fatih Karagümrük #Gümüşhanespor #İnegölspor #Kartalspor #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Sivas Belediyespor #Tarsus İdman Yurdu #Büyükçekmece Tepecikspor #Tokatspor #Tuzlaspor #A. Bağcılar #Bandırmaspor #Bayrampaşa #Bak SK #Fethiyespor #Hacettepe Spor #Hatayspor #İstanbulspor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #1922 Konyaspor #Nazilli Belediyespor #Orduspor #Pazarspor #Pendikspor #Sarıyer #Ümraniyespor #Menemenspor #Altay #Arsinspor #Karacabey Belediyespor #BB Erzurumspor #Cizrespor #Düzcespor #Hekimoğlu Trabzon SK #Erzin Spor #Gölbaşıspor #Kırıkhanspor #Kızılcabölükspor #Kozan Bel.SK #Maltepespor #Silivrispor #Tekirdağspor #Cİ Group Buca #Turgutluspor #Yeşil Bursa #Zonguldak Kömürspor #Çankaya FK #Aydınspor 1923 #Ayvalıkgücü Bld #Bodrum Bel. Bodrumspor #Denizli Bel. #Belediye Derince Spor #Diyarbekirspor #Etimesgut Bld. #Gaziosmanpaşa #K. Maraşspor BŞB #Kemerspor 2003 #Manisa Futbol Kulübü #Ofspor #Orhangazispor #Payasspor #Sakaryaspor #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sultanbeyli Bel. #Yomraspor #Zara Bel.SK #Batman Petrol #Bayburt Özel İdare Spor #Bergama Bel. #Beylerbeyispor #Çatalca Spor #Çine Madranspor #Yeni Çorumspor #Dardanelspor #Darıca G.Birliği #Dersim Spor #Anagold 24Erzincanspor #Gölcükspor #Kastamonuspor 1966 #K. İskenderun SK #Manavgatspor #Niğde Anadolu FK #Sandıklıspor #TKİ Tavşanlı Linyit #Van BŞB
Hacettepespor farklı kazandı
Kırmızı Kara mağazası yoğun ilgi gördü
İşte Çankaya FK - Sultanbeyli Bel. maçında ilk 11'ler
Tuzlaspor - Ankara Demirspor maç kadroları belli oldu...
İşte Hacettepe Spor - 1922 Konyaspor maçında ilk 11'ler
Sol kapalıdan tebrik ziyareti
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.