Futbol: Haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOL: HAFTANIN PROGRAMI

Futbol: Haftanın programı

TFF'den yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle

8668 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig'de 30, PTT 1. Lig'de 31, Spor Toto 2. Lig'de 33 ve Spor Toto 3. Lig'de ise 37. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

22 Nisan Cuma

20.00 Kayserispor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

23 Nisan Cumartesi

13.30 Osmanlıspor-Antalyaspor (Osmanlı)

16.00 Medipol Başakşehir-Medicana Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Akhisar Belediyespor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)

24 Nisan Pazar:

13.30 Torku Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir Belediyesi)

13.30 Mersin İdmanyurdu-Eskişehirspor (Mersin)

16.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom Arena)

20.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)

25 Nisan Pazartesi:

20.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)

- PTT 1. Lig

23 Nisan Cumartesi

15.00 Altınordu-Kayseri Erciyesspor (İzmir Atatürk)

17.00 Şanlıurfaspor-Kardemir Karabükspor (Şanlıurfa GAP Arena)

19.00 Adana Demirspor-Alima Yeni Malatyaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

24 Nisan Pazar:

13.30 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (Kamil Ocak)

16.00 Samsunspor-Denizlispor (Samsun 19 Mayıs)

18.30 Multigroup Alanyaspor-Vartaş Elazığspor (Alanya Oba)

18.30 Karşıyaka-Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

25 Nisan Pazartesi:

18.30 1461 Trabzon-Göztepe (Hüseyin Avni Aker)

- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

----------------

24 Nisan Pazar:

15.30 Menemen Belediyespor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Menemen İlçe)

15.30 Hatayspor-Bandırmaspor (Antakya Atatürk)

15.30 Fethiyespor-Orduspor (Fethiye İlçe)

15.30 Kırklarelispor-İstanbulspor (Kırklareli Atatürk)

15.30 Bayrampaşa-Pendik (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

15.30 Pazarspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Pazar İlçe)

15.30 Sarıyer-Hacettepe (Yusuf Ziya Öniş)

15.30 BUGSAŞ Spor-Nazilli Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.30 Ümraniyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Ümraniye Belediye İlçe)

Kırmızı Grup

-----------------

24 Nisan Pazar:

15.30 MKE Ankaragücü-Amed Sportif Faaliyetler (Ankara 19 Mayıs)

15.30 Gümüşhanespor-Manisaspor (Gümüşhane Yenişehir)

15.30 İnegölspor-Büyükçekmece Tepecikspor (İnegöl İlçe)

15.30 Kartalspor-Eyüpspor (Kartal)

15.30 Fatih Karagümrük-Tokatspor (Vefa)

15.30 Keçiörengücü-Tuzlaspor (Ankara Aktepe)

15.30 Aydınspor 1923-Kocaeli Birlikspor (Adnan Menderes)

15.30 Bucaspor-Ankara Demirspor (Yeni Buca)

15.30 Sivas Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

----------

24 Nisan Pazar:

15.30 Kozan Belediyespor-Kızılcabölükspor (İsmet Atlı)

15.30 Yeşil Bursa-Kırıkhanspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Turgutluspor-Bursa Nilüferspor (Turgutlu 7 Eylül)

15.30 Tire 1922-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Tire 4 Eylül)

15.30 Altay-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Buca İlçe)

15.30 Maltepespor-Arsinspor (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Zonguldak Kömürspor-Gölbaşıspor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.30 Tekirdağspor-Erzin Belediyespor (Namık Kemal)

2. Grup

----------

24 Nisan Pazar:

15.30 Ofspor-Derincespor (Of İlçe)

15.30 Yomraspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yomra İlçe)

15.30 Sancaktepe Belediyespor-Zara Belediyespor (Sancaktepe Belediyesi)

15.30 Gaziosmanpaşa-Sakaryaspor (İstanbul Gaziosmanpaşa)

15.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

15.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Doğan Seyfi Atlı)

15.30 1920 Maraşspor-Sultanbeyli Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.30 Diyarbekirspor-Orhangazispor (Diyarbakır Atatürk)

15.30 Payasspor-Adliyespor (Payas İlçe)

3. Grup

----------

24 Nisan Pazar:

15.30 Sandıklıspor-Çatalcaspor (Sandıklı İlçe)

15.30 Dardanelspor-Çine Madranspor (Çanakkale 18 Mart)

15.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Batman Petrolspor (Tavşanlı Ada)

15.30 Manavgatspor-Bergama Belediyespor (Evrenseki)

15.30 Dersimspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Tunceli Atatürk)

15.30 Körfez İskenderunspor-Kastamonuspor 1966 (İskenderun 5 Temmuz)

15.30 Beylerbeyi-Çorum Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Darıca Gençlerbirliği-24 Erzincanspor (Darıca İlçe)

15.30 Niğde Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (Niğde 5 Şubat)


ETİKETLER #Akhisarspor #Antalyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Eskişehirspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #Kasımpaşa #Kayserispor #Demir Grup Sivasspor #M.Başakşehir #Mersin İdmanyurdu #Osmanlıspor #İttifak Holding Konyaspor #Trabzonspor #1461 Trabzon #Adana Demirspor #Adanaspor #BTC Turk Y.Malatyaspor #Altınordu #Balıkesirspor #Boluspor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Göztepe #K Karabükspor #Karşıyaka #K.Erciyesspor #Alanyaspor #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Amed Sportif #Ankara Demirspor #MKE Ankaragücü #Bucaspor #Eyüpspor #Fatih Karagümrük #Gümüşhanespor #İnegölspor #Kartalspor #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Sivas Belediyespor #Tarsus İdman Yurdu #Büyükçekmece Tepecikspor #Tokatspor #Tuzlaspor #A. Bağcılar #Bandırmaspor #Bayrampaşa #Bak SK #Fethiyespor #Hacettepe Spor #Hatayspor #İstanbulspor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #1922 Konyaspor #Nazilli Belediyespor #Orduspor #Pazarspor #Pendikspor #Sarıyer #Ümraniyespor #Menemenspor #Altay #Arsinspor #Karacabey Belediyespor #BB Erzurumspor #Cizrespor #Düzcespor #Hekimoğlu Trabzon SK #Erzin Spor #Gölbaşıspor #Kırıkhanspor #Kızılcabölükspor #Kozan Bel.SK #Maltepespor #Silivrispor #Tekirdağspor #Cİ Group Buca #Turgutluspor #Yeşil Bursa #Zonguldak Kömürspor #Çankaya FK #Aydınspor 1923 #Ayvalıkgücü Bld #Bodrum Bel. Bodrumspor #Denizli Bel. #Belediye Derince Spor #Diyarbekirspor #Etimesgut Bld. #Gaziosmanpaşa #K. Maraşspor BŞB #Kemerspor 2003 #Manisa Futbol Kulübü #Ofspor #Orhangazispor #Payasspor #Sakaryaspor #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sultanbeyli Bel. #Yomraspor #Zara Bel.SK #Batman Petrol #Bayburt Özel İdare Spor #Bergama Bel. #Beylerbeyispor #Çatalca Spor #Çine Madranspor #Yeni Çorumspor #Dardanelspor #Darıca G.Birliği #Dersim Spor #Anagold 24Erzincanspor #Gölcükspor #Kastamonuspor 1966 #K. İskenderun SK #Manavgatspor #Niğde Anadolu FK #Sandıklıspor #TKİ Tavşanlı Linyit #Van BŞB
Ankaragücü camiası akşam yemeğinde buluştu
Murat Cavcav Camiaya seslendi
Maça Çeyrek Kala Bugün 20:00'da
Sadaev'den haber var!
Tanıl Bora, Gazete Duvar'a konuştu
Çankaya FK Play-Off'a inanıyor
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.