İşte futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


İŞTE FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

İşte futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig'de 29, PTT 1. Lig'de 30. hafta maçları oynanacak.

9576 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig'de 29, PTT 1. Lig'de 30. hafta maçları yapılırken, Spor Toto 2. Lig'e 32, Spor Toto 3. Lig'e ise 36. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

16 Nisan Cumartesi:

13.00 Eskişehirspor-Torku Konyaspor (Eskişehir Atatürk)

13.00 Çaykur Rizespor-Osmanlıspor (Çaykur Didi)

16.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)

19.00 Medicana Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

17 Nisan Pazar:

13.30 Medipol Başakşehir-Gaziantepspor (Başakşehir Fatih Terim)

13.30 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediyesi)

19.00 Fenerbahçe-Mersin İdmanyurdu (Ülker)

18 Nisan Pazartesi:

20.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

PTT 1. Lig

16 Nisan Cumartesi:

15.00 Adanaspor-1461 Trabzon (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Vartaş Elazığspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

17 Nisan Pazar:

15.30 Alima Yeni Malatyaspor-Altınordu (Malatya İnönü)

16.00 Kayseri Erciyesspor-Şanlıurfaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.30 Kardemir Karabükspor-Multigroup Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18 Nisan Pazartesi:

18.00 Giresunspor-Samsunspor (Giresun Atatürk)

19.00 Balıkesirspor-Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Göztepe-Boluspor (İzmir Atatürk)

20.00 Denizlispor-Karşıyaka (Denizli Atatürk)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

---------------

16 Nisan Cumartesi:

15.00 Orduspor-Pendikspor (Ordu 19 Eylül)

17 Nisan Pazar:

15.00 İstanbulspor-Ümraniyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)

15.00 Bandırmaspor-BUGSAŞ Spor (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Nazilli Belediyespor-Sarıyer (Nazilli İlçe)

15.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Pazarspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.00 Kırklarelispor-Fethiyespor (Kırklareli Atatürk)

15.00 Anadolu Üsküdar 1908-Bayrampaşa (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Hatayspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

15.00 Hacettepe-Menemen Belediyespor (Cebeci İnönü)

Kırmızı Grup

17 Nisan Pazar:

15.00 Tuzlaspor-Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye)

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Gümüşhanespor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

15.00 Kocaeli Birlikspor-MKE Ankaragücü (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tokatspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.00 Eyüpspor-Sivas Belediyespor (Eyüp)

15.00 Manisaspor-Bucaspor (Manisa 19 Mayıs)

15.00 Ankara Demirspor-Aydınspor 1923 (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe DİSKİ)

15.00 Kartalspor-İnegölspor (Kartal)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

----------

17 Nisan Pazar:

15.00 Arsinspor-Silivrispor (Arsin İlçe)

15.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Maltepespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altay (Kazım Karabekir)

15.00 Bursa Nilüferspor-Tire 1922 (Nilüfer)

15.00 Kırıkhanspor-Turgutluspor (Kırıkhan İlçe)

15.00 Kızılcabölükspor-Yeşil Bursa (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.00 Düzcespor-Kozan Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

15.00 Gölbaşıspor-Tekirdağspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

2. Grup

----------

17 Nisan Pazar:

15.00 Adliyespor-Etimesgut Belediyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Orhangazispor-Payasspor (Orhangazi İlçe)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Diyarbekirspor (Sultanbeyli Gölet)

15.00 Kemerspor 2003-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Sakaryaspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Sakarya Atatürk)

15.00 Zara Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Zara Ahmet Başyurt)

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.00 Derincespor-Yomraspor (İzmit İsmetpaşa)

3. Grup

----------

17 Nisan Pazar:

15.00 Bayburt Grup Özel İdare-Gölcükspor (Bayburt Genç Osman)

15.00 24 Erzincanspor-Niğde Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

15.00 Çorum Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.00 Kastamonuspor 1966-Beylerbeyi (Gazi)

15.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Körfez İskenderunspor (Van Atatürk)

15.00 Bergama Belediyespor-Dersimspor (Bergama 14 Eylül)

15.00 Batman Petrolspor-Manavgatspor (Batman 16 Mayıs)

15.00 Çine Madranspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Çine Yüksel Yalova)

15.00 Çatalcaspor-Dardanelspor (Ziya Altınoğlu)


ETİKETLER #Akhisarspor #Antalyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Eskişehirspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #Kasımpaşa #Kayserispor #Demir Grup Sivasspor #M.Başakşehir #Mersin İdmanyurdu #Osmanlıspor #İttifak Holding Konyaspor #Trabzonspor #1461 Trabzon #Adana Demirspor #Adanaspor #BTC Turk Y.Malatyaspor #Altınordu #Balıkesirspor #Boluspor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Göztepe #K Karabükspor #Karşıyaka #K.Erciyesspor #Alanyaspor #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Amed Sportif #Ankara Demirspor #MKE Ankaragücü #Bucaspor #Eyüpspor #Fatih Karagümrük #Gümüşhanespor #İnegölspor #Kartalspor #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Sivas Belediyespor #Tarsus İdman Yurdu #Büyükçekmece Tepecikspor #Tokatspor #Tuzlaspor #A. Bağcılar #Bandırmaspor #Bayrampaşa #Bak SK #Fethiyespor #Hacettepe Spor #Hatayspor #İstanbulspor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #1922 Konyaspor #Nazilli Belediyespor #Orduspor #Pazarspor #Pendikspor #Sarıyer #Ümraniyespor #Menemenspor #Altay #Arsinspor #Karacabey Belediyespor #BB Erzurumspor #Cizrespor #Düzcespor #Hekimoğlu Trabzon SK #Erzin Spor #Gölbaşıspor #Kırıkhanspor #Kızılcabölükspor #Kozan Bel.SK #Maltepespor #Silivrispor #Tekirdağspor #Cİ Group Buca #Turgutluspor #Yeşil Bursa #Zonguldak Kömürspor #Çankaya FK #Aydınspor 1923 #Ayvalıkgücü Bld #Bodrum Bel. Bodrumspor #Denizli Bel. #Belediye Derince Spor #Diyarbekirspor #Etimesgut Bld. #Gaziosmanpaşa #K. Maraşspor BŞB #Kemerspor 2003 #Manisa Futbol Kulübü #Ofspor #Orhangazispor #Payasspor #Sakaryaspor #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sultanbeyli Bel. #Yomraspor #Zara Bel.SK #Batman Petrol #Bayburt Özel İdare Spor #Bergama Bel. #Beylerbeyispor #Çatalca Spor #Çine Madranspor #Yeni Çorumspor #Dardanelspor #Darıca G.Birliği #Dersim Spor #Anagold 24Erzincanspor #Gölcükspor #Kastamonuspor 1966 #K. İskenderun SK #Manavgatspor #Niğde Anadolu FK #Sandıklıspor #TKİ Tavşanlı Linyit #Van BŞB
Gençlerbirliği ile Gümüşlükspor kardeş kulüp oldu
Ankaragücü Naim Süleymanoğlu'nu unutmadı
Mert Çetin İlk kez milli formayı giydi
CBL ANKARA 5. SEZON KURA ÇEKİMİ KLASSPOR TV'DE
46. Hitit Rallisi'nde şampiyon Serdar Yalçın oldu
Osmanlıspor, U19 takımıyla maç yaptı
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.