2. ve 3. Lig'de hakemler açıklandı

Site İçi Arama


2. VE 3. LİG'DE HAKEMLER AÇIKLANDI

2. ve 3. Lig'de hakemler açıklandı

2. Lig'de ve 3.Lig'de maçları yönetecek hakemler belli oldu.

6600 Okunma

Spor Toto 2. Lig gruplarında 32. hafta, Spor Toto 3. Lig'de 36. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Spor Toto 2. Lig gruplarında 32. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, Beyaz Grup ve Kırmızı Grup 32. hafta karşılaşmalarında düdük çalacak hakemler şöyle:

Beyaz Grup:

16 Nisan Cumartesi:

15.00 Orduspor-Pendikspor: Enez Kaplan

17 Nisan Pazar:

15.00 İstanbulspor-Ümraniyespor: Emre Altun

15.00 Bandırmaspor-BUGSAŞ Spor: Ramazan Keleş

15.00 Nazilli Belediyespor-Sarıyer: Erkan Özdamar

15.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Pazarspor: Yavuz Çetin

15.00 Kırklarelispor-Fethiyespor: Serdar Akkoçoğlu

15.00 Anadolu Üsküdar 1908-Bayrampaşa: Oktay Taş

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Hatayspor: Yiğit Arslan

15.00 Hacettepe-Menemen Belediyespor: Mustafa Kürşad Filiz

Kırmızı Grup:

17 Nisan Pazar:

15.00 Tuzlaspor-Fatih Karagümrük: Mert Güzenge

15.00 Tarsus İdmanyurdu-Gümüşhanespor: Kadir Sağlam

15.00 Kocaeli Birlikspor-MKE Ankaragücü: Emre Malok

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Tokatspor: Atilla Karaoğlan

15.00 Eyüpspor-Sivas Belediyespor: Murat Erdoğan

15.00 Manisaspor-Bucaspor: Arda Kardeşler

15.00 Ankara Demirspor-Aydınspor 1923: Tolga Kadaz

15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü: Hasan Avcı

15.00 Kartalspor-İnegölspor: Deniz Kükrek

Spor Toto 3. Lig gruplarında 36. hafta müsabakalarının hakemleri ise şu şekilde:

1. Grup

15.00 Arsinspor-Silivrispor: Alper Çetin

15.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Maltepespor: Cihan Aydın

15.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altay: Bülent Çenet

15.00 Bursa Nilüferspor-Tire 1922: İbrahim Bülbül

15.00 Kırıkhanspor-Turgutluspor: Çağdaş Altay

15.00 Kızılcabölükspor-Yeşil Bursa: Doğu Yılmaz

15.00 Düzcespor-Kozan Belediyespor: Serhad Ürkmez

15.00 Gölbaşıspor-Tekirdağspor: Erkoç Koray Doğan

2. Grup

15.00 Adliyespor-Etimesgut Belediyespor: İlker Güneş

15.00 Orhangazispor-Payasspor: Gökhan Özbulut

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Diyarbekirspor: Gökmen Karataş

15.00 Kemerspor 2003-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Cihat Çelikdağ

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Levent Balcı

15.00 Sakaryaspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Metehan Alpat

15.00 Zara Belediyespor-Gaziosmanpaşa: Sabit Selvi

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor: Tugay Kaan Numanoğlu

15.00 Derincespor-Yomraspor: Oğuzhan Uğurlu

3. Grup

15.00 Bayburt Grup Özel İdare-Gölcükspor: Mehmet Karanlık

15.00 24 Erzincanspor-Niğde Belediyespor: Yaşar Can Temizel

15.00 Çorum Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: Eser Birinci

15.00 Kastamonuspor 1966-Beylerbeyi: Bilal Emektar

15.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Körfez İskenderunspor: Ali Şansalan

15.00 Bergama Belediyespor-Dersimspor: Sezer Yalçın

15.00 Batman Petrolspor-Manavgatspor: Burak Özcan

15.00 Çine Madranspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor: Alper Oran

15.00 Çatalcaspor-Dardanelspor: Uğurcan Tozlu


Enercan’dan imzalı forma eleştirisi
Stancu, Klasspor TV'ye konuştu
Hasan Kartal, Sporun Gücü panelinde konuştu.
Spor Ankara bu akşam saat 18.30'da
Veli Necdet Arığ'ı saygıyla anıyoruz
Gençlerbirliği'nden Fatih Mert'e ziyaret
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.