Futbol: Haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOL: HAFTANIN PROGRAMI

Futbol: Haftanın programı

Profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle...

8958 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 26, Spor Toto 2. Lig'de 27, Spor Toto 3. Lig'de ise 31. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

18 Mart Cuma

19.00 Kayserispor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Akhisar Belediyespor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)

19 Mart Cumartesi

13.30 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı)

16.00 Trabzonspor-Medicana Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Beşiktaş-Antalyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

20 Mart Pazar:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Gaziantepspor (Mersin)

13.30 Torku Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediyesi)

16.00 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediyesi)

20.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom Arena)

- PTT 1. Lig

18 Mart Cuma

19.00 Kardemir Karabükspor-Samsunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19 Mart Cumartesi

13.30 Giresunspor-Kayseri Erciyesspor (Giresun Atatürk)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-1461 Trabzon (Kamil Ocak)

16.00 Vartaş Elazığspor-Karşıyaka (Elazığ Atatürk)

18.30 Balıkesirspor-Şanlıurfaspor (Balıkesir Atatürk)

20 Mart Pazar:

13.30 Göztepe-Altınordu (İzmir Atatürk)

13.30 Denizlispor-Alima Yeni Malatyaspor (Denizli Atatürk)

16.00 Adanaspor-Adana Demirspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Multigroup Alanyaspor-Boluspor (Alanya Oba)

- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

---------------

18 Mart Cuma

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Nazilli Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

19 Mart Cumartesi

13.00 Orduspor-Hatayspor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Hacettepe (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Pazarspor-İstanbulspor (Pazar İlçe)

13.30 Sarıyer-Kırklarelispor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 BUGSAŞ Spor-Ümraniyespor (Ankara OSTİM)

13.30 Pendikspor-Bandırmaspor (Pendik)

13.30 Menemen Belediyespor-Fethiyespor (Menemen İlçe)

13.30 Bayrampaşa-Konya Anadolu Selçukspor (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

Kırmızı Grup

-----------------

19 Mart Cumartesi

13.00 Tokatspor-Manisaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe DİSKİ)

13.30 Tuzlaspor-Ankara Demirspor (Tuzla Belediye)

13.30 Fatih Karagümrük-Tarsus İdmanyurdu (Vefa)

13.30 MKE Ankaragücü-İnegölspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Keçiörengücü-Eyüpspor (Ankara Aktepe)

13.30 Aydınspor 1923-Kartalspor (Adnan Menderes)

13.30 Bucaspor-Sivas Belediyespor (Yeni Buca)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Gümüşhanespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

----------

19 Mart Cumartesi

13.00 Arsinspor-Kırıkhanspor (Arsin İlçe)

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Bursa Nilüferspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Yeşil Bursa-Tekirdağspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Turgutluspor-Zonguldak Kömürspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Tire 1922-Gölbaşıspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Altay-Erzin Belediyespor (Buca İlçe)

13.30 Maltepespor-Düzcespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Silivrispor-Kızılcabölükspor (Silivri)

2. Grup

----------

18 Mart Cuma

13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Derincespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Diyarbekirspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Diyarbakır Atatürk)

13.30 Adliyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ankara OSTİM)

19 Mart Cumartesi

13.00 Payasspor-Zara Belediyespor (Payas İlçe)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Sakaryaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Orhangazispor-Kemerspor 2003 (Orhangazi İlçe)

13.30 Gaziosmanpaşa-Sancaktepe Belediyespor (İstanbul Gaziosmanpaşa)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Yomraspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Ofspor (Doğan Seyfi Atlı)

3. Grup

----------

19 Mart Cumartesi

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Van Büyükşehir Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 24 Erzincanspor-Kastamonuspor 1966 (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Dersimspor-Dardanelspor (Tunceli Atatürk)

13.00 Körfez İskenderunspor-Sandıklıspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Manavgatspor-TKİ Tavşanlıspor (Evrenseki)

13.30 Beylerbeyi-Çatalcaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Çine Madranspor (Darıca İlçe)

13.30 Niğde Belediyespor-Batman Petrolspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Gölcükspor-Bergama Belediyespor (İhsaniye İlçe)


ETİKETLER #Akhisarspor #Antalyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Eskişehirspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #Kasımpaşa #Kayserispor #Demir Grup Sivasspor #M.Başakşehir #Mersin İdmanyurdu #Osmanlıspor #İttifak Holding Konyaspor #Trabzonspor #1461 Trabzon #Adana Demirspor #Adanaspor #BTC Turk Y.Malatyaspor #Altınordu #Balıkesirspor #Boluspor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Göztepe #K Karabükspor #Karşıyaka #K.Erciyesspor #Alanyaspor #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Amed Sportif #Ankara Demirspor #MKE Ankaragücü #Bucaspor #Eyüpspor #Fatih Karagümrük #Gümüşhanespor #İnegölspor #Kartalspor #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Sivas Belediyespor #Tarsus İdman Yurdu #Büyükçekmece Tepecikspor #Tokatspor #Tuzlaspor #A. Bağcılar #Bandırmaspor #Bayrampaşa #Bak SK #Fethiyespor #Hacettepe Spor #Hatayspor #İstanbulspor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #1922 Konyaspor #Nazilli Belediyespor #Orduspor #Pazarspor #Pendikspor #Sarıyer #Ümraniyespor #Menemenspor #Altay #Arsinspor #Karacabey Belediyespor #BB Erzurumspor #Cizrespor #Düzcespor #Hekimoğlu Trabzon SK #Erzin Spor #Gölbaşıspor #Kırıkhanspor #Kızılcabölükspor #Kozan Bel.SK #Maltepespor #Silivrispor #Tekirdağspor #Cİ Group Buca #Turgutluspor #Yeşil Bursa #Zonguldak Kömürspor #Çankaya FK #Aydınspor 1923 #Ayvalıkgücü Bld #Bodrum Bel. Bodrumspor #Denizli Bel. #Belediye Derince Spor #Diyarbekirspor #Etimesgut Bld. #Gaziosmanpaşa #K. Maraşspor BŞB #Kemerspor 2003 #Manisa Futbol Kulübü #Ofspor #Orhangazispor #Payasspor #Sakaryaspor #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sultanbeyli Bel. #Yomraspor #Zara Bel.SK #Batman Petrol #Bayburt Özel İdare Spor #Bergama Bel. #Beylerbeyispor #Çatalca Spor #Çine Madranspor #Yeni Çorumspor #Dardanelspor #Darıca G.Birliği #Dersim Spor #Anagold 24Erzincanspor #Gölcükspor #Kastamonuspor 1966 #K. İskenderun SK #Manavgatspor #Niğde Anadolu FK #Sandıklıspor #TKİ Tavşanlı Linyit #Van BŞB
Keçiörengücü'nde koronavirüs vakası
Gençlerbirliği mağlubiyete engel olamadı!
Gençlerbirliği-Denizlispor maçı onbirleri belli oldu!
Fatih Mert ertelenme kararını nasıl değerlendirdi?
Ankaragücü Hatayspor maçı ertelendi!
İstanbul Challenger TED Open’da Heyecan Başladı
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.