Futbol: Haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOL: HAFTANIN PROGRAMI

Futbol: Haftanın programı

TFF'den yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle.

10323 Okunma

 Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 24, Spor Toto 2. Lig'de 25, Spor Toto 3. Lig'de ise 29. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: 

- Spor Toto Süper Lig

4 Mart Cuma

20.00 Mersin İdmanyurdu-Medicana Sivasspor (Mersin)

5 Mart Cumartesi

13.30 Kayserispor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Büyükşehir Belediyesi)

19.00 Osmanlıspor-Gaziantepspor (Osmanlı)

6 Mart Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Antalyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Galatasaray-Medipol Başakşehir (Türk Telekom Arena)

19.00 Torku Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Torku Arena)

19.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

7 Mart Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Eskişehirspor (Başakşehir Fatih Terim)

- PTT 1. Lig

4 Mart Cuma

19.00 Giresunspor-Balıkesirpor (Giresun Atatürk)

5 Mart Cumartesi

13.30 Denizlispor-Şanlıurfaspor (Denizli Atatürk)

16.00 Göztepe-Alima Yeni Malatyaspor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Multigroup Alanyaspor-Karşıyaka (Alanya Oba)

6 Mart Pazar:

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Samsunspor (Kamil Ocak)

13.30 Vartaş Elazığspor-Altınordu (Elazığ Atatürk)

16.00 1461 Trabzon-Boluspor (Hüseyin Avni Aker)

18.30 Kardemir Karabükspor-Adana Demirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

7 Mart Pazartesi:

19.00 Adanaspor-Kayseri Erciyesspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

- Spor Toto 2. Lig 
Beyaz Grup 


---------------

5 Mart Cumartesi

13.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Bandırmaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Konya Anadolu Selçukspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

6 Mart Pazar:

13.00 Pazarspor-Kırklarelispor (Pazar İlçe)

13.00 Orduspor-BUGSAŞ Spor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Hacettepe-Nazilli Belediyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Bayrampaşa-Fethiyespor (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

13.30 Sarıyer-Hatayspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Pendikspor-İstanbulspor (Pendik)

13.30 Menemen Belediyespor-Ümraniyespor (Menemen İlçe)

Kırmızı Grup

-----------------

6 Mart Pazar:

13.00 Tokatspor-Eyüpspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Manisaspor (Seyrantepe DİSKİ)

13.30 Fatih Karagümrük-İnegölspor (Vefa)

13.30 MKE Ankaragücü-Sivas Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Tuzlaspor-Tarsus İdmanyurdu (Tuzla Belediye)

13.30 Keçiörengücü-Kartalspor (Aktepe)

13.30 Aydınspor 1923-Gümüşhanespor (Adnan Menderes)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Bucaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Ankara Demirspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

- Spor Toto 3. Lig 
 

1. Grup 
----------

5 Mart Cumartesi

12.00 Arsinspor-Düzcespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

6 Mart Pazar:

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Kızılcabölükspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kırıkhanspor (Kazım Karabekir)

13.30 Yeşil Bursa-Kozan Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Tire 1922-Tekirdağspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Altay-Zonguldak Kömürspor (Buca İlçe)

13.30 Maltepespor-Gölbaşıspor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Silivrispor-Erzin Belediyespor (Silivri)

2. Grup

----------
5 Mart Cumartesi


13.00 Diyarbekirspor-Ofspor (Diyarbakır Atatürk)

6 Mart Pazar:

13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Yomraspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Payasspor-Derincespor (Payas İlçe)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Adliyespor-Zara Belediyespor (Ankara OSTİM)

13.30 Orhangazispor-Sakaryaspor (Orhangazi İlçe)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

3. Grup

----------

6 Mart Pazar:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Batman Petrolspor (Bayburt Genç Osman)

13.00 24 Erzincanspor-Bergama Belediyespor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Dersimspor-Manavgatspor (Tunceli Atatürk)

13.00 Körfez İskenderunspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Beylerbeyi-Dardanelspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Sandıklıspor (Darıca İlçe)

13.30 Çorum Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Niğde Belediyespor-Çatalcaspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Gölcükspor-Çine Madranspor (İhsaniye İlçe)


ETİKETLER #Akhisarspor #Antalyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Eskişehirspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #Kasımpaşa #Kayserispor #Demir Grup Sivasspor #M.Başakşehir #Mersin İdmanyurdu #Osmanlıspor #İttifak Holding Konyaspor #Trabzonspor #1461 Trabzon #Adana Demirspor #Adanaspor #BTC Turk Y.Malatyaspor #Altınordu #Balıkesirspor #Boluspor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Göztepe #K Karabükspor #Karşıyaka #K.Erciyesspor #Alanyaspor #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Amed Sportif #Ankara Demirspor #MKE Ankaragücü #Bucaspor #Eyüpspor #Fatih Karagümrük #Gümüşhanespor #İnegölspor #Kartalspor #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Sivas Belediyespor #Tarsus İdman Yurdu #Büyükçekmece Tepecikspor #Tokatspor #Tuzlaspor #A. Bağcılar #Bandırmaspor #Bayrampaşa #Bak SK #Fethiyespor #Hacettepe Spor #Hatayspor #İstanbulspor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #1922 Konyaspor #Nazilli Belediyespor #Orduspor #Pazarspor #Pendikspor #Sarıyer #Ümraniyespor #Menemenspor #Altay #Arsinspor #Karacabey Belediyespor #BB Erzurumspor #Cizrespor #Düzcespor #Hekimoğlu Trabzon SK #Erzin Spor #Gölbaşıspor #Kırıkhanspor #Kızılcabölükspor #Kozan Bel.SK #Maltepespor #Silivrispor #Tekirdağspor #Cİ Group Buca #Turgutluspor #Yeşil Bursa #Zonguldak Kömürspor #Çankaya FK #Aydınspor 1923 #Ayvalıkgücü Bld #Bodrum Bel. Bodrumspor #Denizli Bel. #Belediye Derince Spor #Diyarbekirspor #Etimesgut Bld. #Gaziosmanpaşa #K. Maraşspor BŞB #Kemerspor 2003 #Manisa Futbol Kulübü #Ofspor #Orhangazispor #Payasspor #Sakaryaspor #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sultanbeyli Bel. #Yomraspor #Zara Bel.SK #Batman Petrol #Bayburt Özel İdare Spor #Bergama Bel. #Beylerbeyispor #Çatalca Spor #Çine Madranspor #Yeni Çorumspor #Dardanelspor #Darıca G.Birliği #Dersim Spor #Anagold 24Erzincanspor #Gölcükspor #Kastamonuspor 1966 #K. İskenderun SK #Manavgatspor #Niğde Anadolu FK #Sandıklıspor #TKİ Tavşanlı Linyit #Van BŞB
Fenerbahçe - Gençlerbirliği maç kadroları belli oldu...
Maç değerlendirmeleri "Sıcağı Sıcağına"da
İki takım arasındaki ilginç maç istatistiği
Spor Ankara'da Kalecik konuşuldu
Maça Çeyrek Kala Bugün 20:00'da
Güçlü Yorum'da konuşulmayanlar konuşuldu
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.