Futbol: Haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOL: HAFTANIN PROGRAMI

Futbol: Haftanın programı

Profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle.

10271 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 23, Spor Toto 2. Lig'de 24, Spor Toto 3. Lig'de ise 28. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: 

- Spor Toto Süper Lig

26 Şubat Cuma

20.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (Başakşehir Fatih Terim)

27 Şubat Cumartesi

13.30 Mersin İdmanyurdu-Torku Konyaspor (Mersin)

13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi)

16.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Trabzonspor-Osmanlıspor (Hüseyin Avni Aker)

28 Şubat Pazar:

13.30 Medicana Sivasspor-Antalyaspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)

29 Şubat Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

- PTT 1. Lig

26 Şubat Cuma

19.00 Balıkesirspor-Göztepe (Balıkesir Atatürk)

27 Şubat Cumartesi

13.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)

13.30 Şanlıurfaspor-Boluspor (Şanlıurfa GAP Arena)

16.00 Alima Yeni Malatyaspor-Adanaspor (Malatya İnönü)

18.30 Karşıyaka-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmir Atatürk)

28 Şubat Pazar:

13.30 Samsunspor-1461 Trabzon (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Adana Demirspor-Multigroup Alanyaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Kayseri Erciyesspor-Vartaş Elazığspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

29 Şubat Pazartesi:

18.00 Altınordu-Kardemir Karabükspor (İzmir Atatürk)

- Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

---------------

28 Şubat Pazar:

13.00 Hatayspor-Menemen Belediyespor (Antakya Atatürk)

13.30 Ümraniyespor-Pazarspor (Ümraniye Belediye İlçe)

13.30 Nazilli Belediyespor-Orduspor (Nazilli İlçe)

13.30 Kırklarelispor-Bayrampaşa (Kırklareli Atatürk)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 BUGSAŞ Spor-Sarıyer (Ankara OSTİM)

13.30 Fethiyespor-Pendikspor (Fethiye İlçe)

13.30 İstanbulspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Bandırmaspor-Hacettepe (Bandırma 17 Eylül)

Kırmızı Grup 
------------------
28 Şubat Pazar:

13.00 Gümüşhanespor-MKE Ankaragücü (Gümüşhane Yenişehir)

13.00 Sivas Belediyespor-Keçiörengücü (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu)

13.30 Ankara Demirspor-Büyükçekmece Tepecikspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Kartalspor-Fatih Karagümrük (Kartal)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Amed Sportif Faaliyetler (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Bucaspor-Aydınspor 1923 (Yeni Buca)

13.30 İnegölspor-Tokatspor (İnegöl İlçe)

13.30 Eyüpspor-Tuzlaspor (Eyüp)

13.30 Manisaspor-Kocaeli Birlikspor (Manisa 19 Mayıs)

- Spor Toto 3. Lig

1. Grup 
----------

28 Şubat Pazar:

13.00 Kırıkhanspor-Bursa Nilüferspor (Kırıkhan İlçe)

13.00 Erzin Belediyespor-Arsinspor (Erzin İlçe)

13.30 Gölbaşıspor-Silivrispor (Gölbaşı İlçe)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Maltepespor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Tekirdağspor-Altay (Namık Kemal)

13.30 Kızılcabölükspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Düzcespor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Kozan Belediyespor-Turgutluspor (İsmet Atlı)

2. Grup

----------

28 Şubat Pazar:

13.00 Zara Belediyespor-Orhangazispor (Zara Ahmet Başyurt)

13.00 Ofspor-Payasspor (Of İlçe)

13.00 Yomraspor-Diyarbekirspor (Yomra İlçe)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Sancaktepe Belediyesi)

13.30 Gaziosmanpaşa-Denizli Büyükşehir Belediyespor (İstanbul Gaziosmanpaşa)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Adliyespor (Bodrum İlçe)

13.30 Derincespor-Etimesgut Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Mümin Özkasap)

13.30 Sakaryaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Sakarya Atatürk)

3. Grup

----------

28 Şubat Pazar:

12.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Van Atatürk)

13.00 Batman Petrolspor-24 Erzincanspor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Çine Madranspor-Bayburt Grup Özel İdare (Çine Yüksel Yalova)

13.30 Çatalcaspor-Gölcükspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Sandıklıspor-Niğde Belediyespor (Sandıklı İlçe)

13.30 Dardanelspor-Darıca Gençlerbirliği (Çanakkale 18 Mart)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Beylerbeyi (Tavşanlı Ada)

13.30 Manavgatspor-Körfez İskenderunspor (Evrenseki)

13.30 Bergama Belediyespor-Çorum Belediyespor (Bergama 14 Eylül)


ETİKETLER #Akhisarspor #Antalyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Eskişehirspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #Kasımpaşa #Kayserispor #Demir Grup Sivasspor #M.Başakşehir #Mersin İdmanyurdu #Osmanlıspor #İttifak Holding Konyaspor #Trabzonspor #1461 Trabzon #Adana Demirspor #Adanaspor #BTC Turk Y.Malatyaspor #Altınordu #Balıkesirspor #Boluspor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Göztepe #K Karabükspor #Karşıyaka #K.Erciyesspor #Alanyaspor #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Amed Sportif #Ankara Demirspor #MKE Ankaragücü #Bucaspor #Eyüpspor #Fatih Karagümrük #Gümüşhanespor #İnegölspor #Kartalspor #Keçiörengücü #Kocaeli Birlik Spor #Sivas Belediyespor #Tarsus İdman Yurdu #Büyükçekmece Tepecikspor #Tokatspor #Tuzlaspor #A. Bağcılar #Bandırmaspor #Bayrampaşa #Bak SK #Fethiyespor #Hacettepe Spor #Hatayspor #İstanbulspor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #1922 Konyaspor #Nazilli Belediyespor #Orduspor #Pazarspor #Pendikspor #Sarıyer #Ümraniyespor #Menemenspor #Altay #Arsinspor #Karacabey Belediyespor #BB Erzurumspor #Cizrespor #Düzcespor #Hekimoğlu Trabzon SK #Erzin Spor #Gölbaşıspor #Kırıkhanspor #Kızılcabölükspor #Kozan Bel.SK #Maltepespor #Silivrispor #Tekirdağspor #Cİ Group Buca #Turgutluspor #Yeşil Bursa #Zonguldak Kömürspor #Çankaya FK #Aydınspor 1923 #Ayvalıkgücü Bld #Bodrum Bel. Bodrumspor #Denizli Bel. #Belediye Derince Spor #Diyarbekirspor #Etimesgut Bld. #Gaziosmanpaşa #K. Maraşspor BŞB #Kemerspor 2003 #Manisa Futbol Kulübü #Ofspor #Orhangazispor #Payasspor #Sakaryaspor #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sultanbeyli Bel. #Yomraspor #Zara Bel.SK #Batman Petrol #Bayburt Özel İdare Spor #Bergama Bel. #Beylerbeyispor #Çatalca Spor #Çine Madranspor #Yeni Çorumspor #Dardanelspor #Darıca G.Birliği #Dersim Spor #Anagold 24Erzincanspor #Gölcükspor #Kastamonuspor 1966 #K. İskenderun SK #Manavgatspor #Niğde Anadolu FK #Sandıklıspor #TKİ Tavşanlı Linyit #Van BŞB
İTÜ 85 - 101 Türk Telekom
Halkbank devreyi galibiyetle kapattı
Keçiörengücü'nden maç sonu açıklamalar
Halkbank 3 - 0 Tokat Bld. Plevne
İşte Keçiörengücü - Hatayspor maçında ilk 11'ler
İşte Ümraniyespor - Osmanlıspor maçında ilk 11'ler
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.