Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig'de kinci yarı başlıyor.

10818 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig, PTT 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig'de 2015-2016 sezonunun ikinci yarısı, 18. hafta maçlarıyla başlayacak. Spor Toto 3. Lig'de ise 21. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

16 Ocak Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Gaziantepspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 

13.30 Kayserispor-Osmanlıspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 

16.00 Akhisar Belediyespor-Torku Konyaspor (Manisa 19 Mayıs) 

19.00 Galatasaray-Medicana Sivasspor (Türk Telekom Arena) 

17 Ocak Pazar: 

13.30 Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya) 

13.30 Çaykur Rizespor-Gençlerbirliği (Çaykur Didi) 

16.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 

20.00 Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu (Başakşehir Fatih Terim) 

18 Ocak Pazartesi: 

19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)

PTT 1. Lig

16 Ocak Cumartesi:

13.30 Vartaş Elazığspor-Göztepe (Elazığ Atatürk) 

15.30 Karşıyaka-Adana Demirspor (İzmir Atatürk) 

17.30 Samsunspor-Altınordu (Samsun 19 Mayıs) 

17 Ocak Pazar: 

13.30 Boluspor-Kayseri Erciyesspor (Bolu Atatürk) 

13.30 1461 Trabzon-Alima Yeni Malatyaspor (Hüseyin Avni Aker) 

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Balıkesirspor (Kamil Ocak) 

16.00 Kardemir Karabükspor-Giresunspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 

18.30 Adanaspor-Şanlıurfaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 

18 Ocak Pazartesi: 

19.00 Multigroup Alanyaspor-Denizlispor (Alanya Oba) 

Spor Toto 2. Lig 

Beyaz Grup 

16 Ocak Cumartesi:

13.30 Ümraniyespor-Nazilli Belediyespor (Ümraniye Belediye) 

17 Ocak Pazar: 

13.00 Pazarspor-Bayrampaşa (Pazar İlçe) 

13.00 Hatayspor-Hacettepe (Antakya Atatürk) 

13.30 Sarıyer-Anadolu Üsküdar 1908 (Yusuf Ziya Öniş) 

13.30 BUGSAŞ Spor-Alpedo Kahramanmaraşspor (Ankara OSTİM) 

13.30 Menemen Belediyespor-Pendikspor (Menemen İlçe) 

13.30 Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk) 

13.30 Fethiyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Muğla Atatürk) 

13.30 İstanbulspor-Orduspor (Bahçelievler İl Özel İdare) 

Kırmızı Grup 

16 Ocak Cumartesi:

13.30 İnegölspor-Tarsus İdmanyurdu (İnegöl İlçe) 

17 Ocak Pazar: 

13.00 Gümüşhanespor-Kocaeli Birlikspor (Gümüşhane Yenişehir) 

13.00 Sivas Belediyespor-Ankara Demirspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 

13.00 Bucaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Yeni Buca) 

13.30 MKE Ankaragücü-Tokatspor (Ankara 19 Mayıs) 

13.30 Keçiörengücü-Fatih Karagümrük (Ankara Aktepe) 

13.30 Aydınspor 1923-Tuzlaspor (Adnan Menderes) 

13.30 Kartalspor-Manisaspor (Kartal) 

13.30 Eyüpspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Eyüp) 

Spor Toto 3. Lig 

1. Grup 

17 Ocak Pazar: 

13.00 Arsinspor-Turgutluspor (Arsin İlçe) 

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Yeşil Bursa (Ahmet Suat Özyazıcı) 

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Kozan Belediyespor (Kazım Karabekir) 

13.00 Kırıkhanspor-Tekirdağspor (Kırıkhan İlçe) 

13.30 Kızılcabölükspor-Zonguldak Kömürspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 

13.30 Düzcespor-Gölbaşıspor (Düzce 18 Temmuz) 

13.30 Maltepespor-Altay (Maltepe Hasan Polat) 

13.30 Silivrispor-Tire 1922 (Silivri) 

13.30 Bursa Nilüferspor-Cizrespor (Nilüfer) 

2. Grup 

16 Ocak Cumartesi:

13.30 Etimesgut Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk) 

13.30 Adliyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Ankara OSTİM) 

17 Ocak Pazar: 

13.00 Zara Belediyespor-Derincespor (Zara Ahmet Başyurt) 

13.00 Payasspor-Diyarbekirspor (Payas İlçe) 

13.30 Orhangazispor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Orhangazi İlçe) 

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası) 

13.30 Kemerspor 2003-Sancaktepe Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel) 

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yomraspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 

13.30 Sakaryaspor-Ofspor (Sakarya Atatürk) 

3. Grup 

16 Ocak Cumartesi:

13.30 Kastamonuspor 1966-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Gazi) 

17 Ocak Pazar: 

12.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Dardanelspor (Van Atatürk) 

13.00 Batman Petrolspor-Çatalcaspor (Batman 16 Mayıs) 

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Körfez İskenderunspor (Bayburt Genç Osman) 

13.00 24 Erzincanspor-Dersimspor (Erzincan 13 Şubat) 

13.30 Çorum Belediyespor-Manavgatspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu) 

13.30 Niğde Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Niğde 5 Şubat) 

13.30 Gölcükspor-Beylerbeyi (Gölcük) 

13.30 Bergama Belediyespor-Sandıklıspor (Bergama 14 Eylül)


ETİKETLER #AKHİSARSPOR #F-TAV ANTALYASPOR #BEŞİKTAŞ A.Ş. #BURSASPOR #ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. #ESKİŞEHİRSPOR #FENERBAHÇE A.Ş. #GALATASARAY A.Ş. #GAZİANTEPSPOR #GENÇLERBİRLİĞİ #KASIMPAŞA A.Ş. #HES KABLO KAYSERİSPOR #DEMİR GRUP SİVASSPOR #MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK #MERSİN İDMANYURDU #ANKARASPOR #İTTİFAK H. KONYASPOR #TRABZONSPOR A.Ş. #1461 TRABZON #ADANA DEMİRSPOR #ADANASPOR A.Ş. #YENİ MALATYASPOR #ALTINORDU #BALIKESİRSPOR #BEYPİLİÇ BOLUSPOR #YUKATEL DENİZLİSPOR #ELAZIĞSPOR #GAZİANTEP FK #GİRESUNSPOR #GÖZTEPE A.Ş. #KARDEMİR KARABÜKSPOR #KARŞIYAKA #KAYSERİ ERCİYESSPOR #AYTEMİZ ALANYASPOR #YILPORT SAMSUNSPOR #ŞANLIURFASPOR #AMED SPORTİF FAALİYETLER #ANKARA DEMİRSPOR #MKE ANKARAGÜCÜ #AYDINSPOR 1923 #BUCASPOR #EYÜPSPOR #FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. #GÜMÜŞHANESPOR #İNEGÖLSPOR #KARTALSPOR #ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ #KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ #SİVAS BELEDİYE SPOR #TARSUS İDMAN YURDU #BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. #TOKATSPOR A.Ş. #TUZLASPOR A.Ş. #BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ #ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR #BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. #MAMAK FK #FETHİYESPOR #HACETTEPE SPOR #ATAKAŞ HATAYSPOR #İSTANBULSPOR A.Ş. #KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. #KIRKLARELİSPOR #KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR #NAZİLLİ BELEDİYESPOR #ORDUSPOR #PAZARSPOR #PENDİKSPOR #SARIYER #ÜMRANİYESPOR #MENEMEN SPOR #ALTAY #ARSİNSPOR #KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. #B.B ERZURUMSPOR #CİZRE SPOR #DÜZCE SPOR #HEKİMOĞLU TRABZON #İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ #ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. #KIRIKHANSPOR #KIZILCABÖLÜKSPOR #KOZAN SPOR FK #MALTEPESPOR #SİLİVRİSPOR #TEKİRDAĞSPOR #BUCASPOR 1928 #TURGUTLUSPOR #YEŞİL BURSA A.Ş. #ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. #ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ #AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR #BODRUMSPOR A.Ş. #SARAYKÖY 1926 FUTBOL KULÜBÜ #BELEDİYE DERİNCE SPOR #DİYARBEKİR SPOR A.Ş. #ETİMESGUT BELEDİYESPOR #GAZİOSMANPAŞA #1920 MARAŞ SPOR #KEMERSPOR 2003 #MANİSA FUTBOL KULÜBÜ #OFSPOR A.Ş. #ORHANGAZİ BELEDİYESPOR #PAYASSPOR #SAKARYASPOR A.Ş. #SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. #SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR #YOMRA SPOR #ZARA BELEDİYESPOR #BATMAN PETROL SPOR A.Ş. #BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR #BERGAMA BELEDİYESPOR #BEYLERBEYİSPOR #ÇATALCASPOR #ÇİNE MADRANSPOR #ÇORUM FK #ÇANAKKALE DARDANEL SK #DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. #DERSİM SPOR #ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR #GÖLCÜKSPOR #GMG KASTAMONUSPOR #KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR #MANAVGATSPOR #NİĞDE ANADOLU FK #SANDIKLISPOR #TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR #VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
Ankaragücü'nde vakalar artıyor
Ankaragücü’ nün Halil Umut Meler karnesi nasıl?
Antalyaspor - Ankaragücü canlı yayın
Gençlerbirliği - Alanyaspor canlı yayın
Antalyaspor maçının hakemi belli oldu
Basketbolda haftanın programı
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.