3. Lig'de haftanın hakemleri açıklandı

Site İçi Arama


3. LİG'DE HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI

3. Lig'de haftanın hakemleri açıklandı

Ligde 20. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

5047 Okunma

 Spor Toto 3. Lig'de 1, 2 ve 3. gruplarda 20. haftada yapılacak maçlarda düdük çalacak hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, tamamının 10 Ocak Pazar günü oynanacak 20. hafta karşılaşmalarında görev alacak hakemler şunlar:

- 1. Grup

13.00 Cizrespor-Kırıkhanspor: Mert Büyükgiray

13.30 Tekirdağspor-Kızılcabölükspor: Serkan Önsal

13.30 Turgutluspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Necati Selçuk Şahin

13.30 Kozan Belediyespor-Bursa Nilüferspor: Ozan Bileyci

13.30 Zonguldak Kömürspor-Düzcespor: Burak Özcan

13.30 Altay-Silivrispor: Veli Ersin Bıçak

13.30 Yeşil Bursa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Levent Aktan

13.30 Tire 1922-Arsinspor: İlker Güneş

13.30 Gölbaşıspor-Erzin Belediyespor: Hüseyin Çiftsüren

- 2. Grup

13.00 Yomraspor-Sakaryaspor: Batuhan Gültek

13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor: Tolga Ahmet Kalaycı

13.00 Ofspor-Zara Belediyespor: Hamit Basık

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Orhangazispor: Adnan Deniz Kayatepe

13.30 Gaziosmanpaşa-Kemerspor 2003: Sinan Dereci

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor: Tolga Sancak

13.30 Derincespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Aykor Karaca

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyspor: Ahmet Aslan

- 3. Grup

13.00 Körfez İskenderunspor-24 Erzincanspor: Emre Türkmen

13.00 Dersimspor-Çorum Belediyespor: Ulaş Ayduran

13.30 Çatalcaspor-Çine Madranspor: Barkın Kara

13.30 Beylerbeyi-Bayburt Grup Özel İdare: Mustafa Murat Oğuz

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor: Semih Güner

13.30 Sandıklıspor-Batman Petrolspor: Sabit Selvi

13.30 Dardanelspor-Bergama Belediyespor: Gökhan Esen

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Van Büyükşehir Belediyespor: Ahmet Eşref Sarı

Öte yandan, Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. hafta maçları nedeniyle, 3. Lig 2. Grup'ta Diyarbekirspor-Etimesgut Belediyespor, 3. Grup'ta ise Manavgatspor-Kastamonuspor 1966 karşılaşmaları 23 Mart tarihine ertelendi.


Ankaragücü'nde vakalar artıyor
Ankaragücü’ nün Halil Umut Meler karnesi nasıl?
Antalyaspor - Ankaragücü canlı yayın
Gençlerbirliği - Alanyaspor canlı yayın
Antalyaspor maçının hakemi belli oldu
Basketbolda haftanın programı
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.