Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 14, TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 17, TFF 2. Lig 5. Grup ve TFF 3. Lig gruplarında 14. hafta maçları yapılacak.

2325 Okunma

Futbolda Turkcell Süper Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig'de 14, TFF 2. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 17, TFF 2. Lig 5. Grup ve TFF 3. Lig gruplarında 14. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:

20.00 Kayserispor-Trabzonspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

Yarın:

14.00 Sivasspor-Gaziantepspor (Sivas 4 Eylül)
14.00 Ankaraspor-Ankaragücü (Yenikent ASAŞ)
14.00 Eskişehirspor-Denizlispor (Eskişehir Atatürk)
19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (FB Şükrü Saracoğlu)

30 Kasım Pazar:

14.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Atatürk)
14.00 Kocaelispor-Konyaspor (Kocaeli İsmetpaşa)
14.00 Gençlerbirliği-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Hacettepe (Ali Sami Yen)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:

13.00 Samsunspor-Kasımpaşa (Samsun 19 Mayıs)

30 Kasım Pazar:

13.00 Orduspor-Giresunspor (Ordu 19 Eylül)
14.00 Altay-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alsancak)
14.00 Güngören Belediyespor-Diyarbakırspor (Mimar Yahya Baş)
14.00 Kardemir Karabükspor-Sakaryaspor (Necmettin Şeyhoğlu)
14.00 Malatyaspor-Adanaspor (Malatya İnönü)
14.00 Çaykur Rizespor-Kayseri Erciyesspor (Rize Atatürk)
14.00 Boluspor-Kartalspor (Bolu Atatürk)
1 Aralık Pazartesi:
20.00 Manisaspor-Karşıyaka (Manisa 19 Mayıs)

TFF 2. LİG

1. Grup

30 Kasım Pazar:


13.30 Darıca Gençlerbirliği-Bozüyükspor (Darıca İlçe)
13.30 Gaziosmanpaşaspor-Pendikspor (Gaziosmanpaşa)
13.30 Sarıyer-BUGSAŞ Spor (Çayırbaşı)
13.30 Dardanelspor-Gebzespor (Çanakkale 18 Mart)
13.30 Beylerbeyi-Eyüpspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

2. Grup

30 Kasım Pazar:

13.30 Afyonkarahisarspor-Denizli Belediyespor (Afyon Atatürk)
13.30 Adana Demirspor-Tarsus İdmanyurdu (Adana 5 Ocak-Seyircisiz)
13.30 Altınordu-Akhisar Belediyesi Gençlikspor (İzmir Atatürk)
13.30 Turgutluspor-Marmaris Belediyesi Gençlikspor (Turgutlu 7 Eylül)
13.30 Alanyaspor-Bucaspor (Milli Egemenlik)

3. Grup

30 Kasım Pazar:

13.30 Beykoz 1908-İstanbul Maltepespor (Beykoz)
13.30 İstanbulspor-Kırşehirspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.30 Alibeyköyspor-Türk Telekomspor (Alibeyköy)
13.30 Etimesgut Şekerspor-Konya Şekerspor (OSTİM)
13.30 Mersin İdmanyurdu-Zeytinburnuspor (Tevfik Sırrı Gür)

4. Grup

30 Kasım Pazar:

13.30 Çorumspor-Tokatspor (Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Pazarspor-Çankırı Belediyespor (Pazar İlçe)
13.30 Trabzon Karadenizspor-Erzurumspor (Yavuz Selim)
13.30 Karsspor-Ofspor (Kars Şehir)
13.30 Yozgat Yimpaşspor-Akçaabat Sebatspor (Yozgat Şehir)

5. Grup

Yarın:

13.30 Malatya Belediyespor-Belediye Vanspor (Malatya İnönü)

30 Kasım Pazar:

13.30 Mardinspor-Elazığspor (Mardin 21 Kasım)
13.30 İskenderun Demir Çelikspor-Şanlıurfa Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
13.30 GASKİ Spor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (GASKİ Spor Tesisleri)
13.30 Şanlıurfaspor-Adıyamanspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

TFF 3. LİG

1. Grup

30 Kasım Pazar:

13.30 OYAK Renault-Yalovaspor (Veledrom İç Saha)
13.30 Orhangazi Gençlerbirliği-Fatih Karagümrük (Orhangazi İlçe)
13.30 Tepecik Belediyespor-Küçükköyspor (Tepecik)
13.30 Yıldırım Bosnaspor-Lüleburgazspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
13.30 Gölcükspor-Anadolu Üsküdar 1908 (İhsaniye)

2. Grup

30 Kasım Pazar:


13.30 Menemen Belediyespor-Balıkesirspor (Menemen İlçe)
13.30 Nazilli Belediyespor-Aydınspor (Nazilli İlçe)
13.30 Bandırmaspor-Ispartaspor (Bandırma 17 Eylül)

3. Grup

30 Kasım Pazar:


13.30 Pursaklarspor-Keçiören Belediyesi (Cebeci İnönü)
13.30 İnegölspor-Uşakspor (İnegöl İlçe)
13.30 Keçiörengücü-Orhangazispor (Keçiören Aktepe)
13.30 Düzcespor-Bursa Nilüferspor (Düzce 18 Temmuz)

4. Grup

30 Kasım Pazar:


13.30 Demir Çelik Divriğispor-Bafra Belediyespor (Divhan Atatürk)
13.30 Araklıspor-Ankara Demirspor (Araklı İlçe)
13.30 Erzincanspor-Ünyespor (Erzincan 13 Şubat)
13.30 Bulancakspor-Gümüşhanespor (Bulancak İlçe)

5. Grup

30 Kasım Pazar:


13.30 Batman Petrolspor-Hatayspor (Batman 16 Mayıs)
13.30 Kahramanmaraşspor-Kilis Belediyespor (Hanefi Mahçiçek)


Pemra Özgen Cumhuriyet Kızları’nda İkinci Turda
Türk Telekom Avrupa Arenasına mutlu başladı
“Galatasaray maçının ertelenmesini talep edebiliriz”
Sultanlar Ligi’nde Ankara takımları ne yaptı?
Gençlerbirliği'nden Klasspor'a kınama
Belhanda Ankaragücü maçında olacak mı?
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.