Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 15. hafta maçları oynanacak.

12678 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 15, Spor Toto 2. Lig'de 16, Spor Toto 3. Lig'de ise 19. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

19.00 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Atatürk)

12 Aralık Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Torku Konyaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Antalyaspor-Mersin İdmanyurdu (Antalya)

19.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Yeni Rize Şehir)

13 Aralık Pazar:

13.00 Kayserispor-Akhisar Belediyespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

14.00 Gençlerbirliği-Medicana Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker)

14 Aralık Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Atatürk Olimpiyat)

PTT 1. Lig

Bugün:

19.00 Alanyaspor-Adanaspor (Alanya Oba)

19.00 Vartaş Elazığspor-Kardemir Karabükspor (Elazığ Atatürk)

12 Aralık Cumartesi:

13.30 1461 Trabzon-Giresunspor (Hüseyin Avni Aker)

13.30 Boluspor-Denizlispor (Bolu Atatürk)

15.30 Karşıyaka-Yeni Malatyaspor (İzmir Atatürk)

18.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Göztepe (Kamil Ocak)

13 Aralık Pazar:

13.30 Altınordu-Şanlıurfaspor (İzmir Atatürk)

18.30 Adana Demirspor-Kayseri Erciyesspor (5 Ocak Fatih Terim)

14 Aralık Pazartesi:

19.00 Samsunspor-Balıkesirspor (Samsun 19 Mayıs)

Spor Toto 2. Lig

Beyaz Grup

12 Aralık Cumartesi:

13.30 Alpedo Kahramanmaraşspor-Menemen Belediyespor (12 Şubat)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Pazarspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Nazilli Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Nazilli İlçe)

13 Aralık Pazar:

13.00 Bandırmaspor-Hatayspor (Bandırma 17 Eylül)

13.00 Orduspor-Fethiyespor (19 Eylül)

13.30 İstanbulspor-Kırklarelispor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Pendikspor-Bayrampaşa (Pendik)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Ümraniyespor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

13.30 Hacettepe-Sarıyer (Cebeci İnönü)

Kırmızı Grup

12 Aralık Cumartesi:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-MKE Ankaragücü (Seyrantepe DİSKİ)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-İnegölspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13 Aralık Pazar:

13.00 Tokatspor-Fatih Karagümrük (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Tuzlaspor-Keçiörengücü (Tuzla Belediye)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Aydınspor 1923 (Kocaeli Alpaslan Türkeş)

13.30 Ankara Demirspor-Bucaspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Sivas Belediyespor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Eyüpspor-Kartalspor (Eyüp)

13.30 Manisaspor-Gümüşhanespor (Manisa 19 Mayıs)

Spor Toto 3. Lig

1. Grup

13 Aralık Pazar:

13.00 Cizrespor-Kızılcabölükspor (Şanlıurfa Gap Arena)

13.30 Tekirdağspor-Düzcespor (Namık Kemal)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Erzin Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Maltepespor-Silivrispor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Altay-Arsinspor (Buca İlçe)

13.30 Tire 1922 Spor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Turgutluspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Yeşil Bursa-Bursa Nilüferspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Kozan Belediyespor-Kırıkhanspor (İsmet Atlı)

2. Grup

13 Aralık Pazar:

13.30 Payaspor-Etimesgut Belediyespor (Payas İlçe)

13.30 Diyarbekirspor-Adliyespor (Diyarbakır Atatürk)

13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Orhangazispor (12 Şubat)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Kemerspor 2003 (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Gaziosmanpaşa-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Sakaryaspor (Sancaktepe Belediyesi Şehir)

13.30 Yomraspor-Zara Belediyespor (Yomra İlçe)

13.30 Ofspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Of İlçe)

3. Grup

13 Aralık Pazar:

13.00 Körfez İskenderunspor-Çorum Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

13.00 Dersimspor-Kastamonuspor 1966 (Tunceli Atatürk)

13.30 Manavgatspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Evrenseki)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bergama Belediyespor (Tavşanlı Ada)

13.30 Dardanelspor-Batman Petrolspor (18 Mart)

13.30 Sandıklıspor-Çine Madranspor (Sandıklı İlçe)

13.30 Niğde Belediyespor-Gölcükspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Bayburt Grup Özel İdare (Darıca İlçe)

13.30 Beylerbeyispor-24Erzincanspor (Beylerbeyi 75. Yıl)


ETİKETLER #AKHİSARSPOR #F-TAV ANTALYASPOR #BEŞİKTAŞ A.Ş. #BURSASPOR #ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. #ESKİŞEHİRSPOR #FENERBAHÇE A.Ş. #GALATASARAY A.Ş. #GAZİANTEPSPOR #GENÇLERBİRLİĞİ #KASIMPAŞA A.Ş. #HES KABLO KAYSERİSPOR #DEMİR GRUP SİVASSPOR #MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK #MERSİN İDMANYURDU #ANKARASPOR #İTTİFAK H. KONYASPOR #TRABZONSPOR A.Ş. #1461 TRABZON #ADANA DEMİRSPOR #ADANASPOR A.Ş. #AYTEMİZ ALANYASPOR #ALTINORDU #BALIKESİRSPOR #BEYPİLİÇ BOLUSPOR #YUKATEL DENİZLİSPOR #ELAZIĞSPOR #GAZİANTEP FK #GİRESUNSPOR #GÖZTEPE A.Ş. #KARDEMİR KARABÜKSPOR #KARŞIYAKA #KAYSERİ ERCİYESSPOR #YILPORT SAMSUNSPOR #ŞANLIURFASPOR #YENİ MALATYASPOR #AMED SPORTİF FAALİYETLER #ANKARA DEMİRSPOR #MKE ANKARAGÜCÜ #AYDINSPOR 1923 #BUCASPOR #EYÜPSPOR #FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. #GÜMÜŞHANESPOR #İNEGÖLSPOR #KARTALSPOR #ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ #KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ #SİVAS BELEDİYE SPOR #TARSUS İDMAN YURDU #BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. #TOKATSPOR A.Ş. #TUZLASPOR A.Ş. #BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ #ROYAL HASTANESİ BANDIRMASPOR #BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. #MAMAK FK #FETHİYESPOR #HACETTEPE SPOR #ATAKAŞ HATAYSPOR #İSTANBULSPOR A.Ş. #KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. #KIRKLARELİSPOR #KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR #NAZİLLİ BELEDİYESPOR #ORDUSPOR #PAZARSPOR #PENDİKSPOR #SARIYER #ÜMRANİYESPOR #MENEMEN SPOR #ALTAY #ARSİNSPOR #KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. #B.B ERZURUMSPOR #CİZRE SPOR #DÜZCE SPOR #HEKİMOĞLU TRABZON #İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ #ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş. #KIRIKHANSPOR #KIZILCABÖLÜKSPOR #KOZAN SPOR FK #MALTEPESPOR #SİLİVRİSPOR #TEKİRDAĞSPOR #TURGUTLUSPOR #BUCASPOR 1928 #YEŞİL BURSA A.Ş. #ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. #ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ #AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR #BODRUMSPOR A.Ş. #SARAYKÖY 1926 FUTBOL KULÜBÜ #BELEDİYE DERİNCE SPOR #ETİMESGUT BELEDİYESPOR #DİYARBEKİR SPOR A.Ş. #GAZİOSMANPAŞA #1920 MARAŞ SPOR #KEMERSPOR 2003 #MANİSA FUTBOL KULÜBÜ #OFSPOR A.Ş. #ORHANGAZİ BELEDİYESPOR #PAYASSPOR #SAKARYASPOR A.Ş. #SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. #SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR #YOMRA SPOR #ZARA BELEDİYESPOR #BATMAN PETROL SPOR A.Ş. #BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR #BEYLERBEYİSPOR #BERGAMA BELEDİYESPOR #ÇATALCASPOR #KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR #ÇİNE MADRANSPOR #ÇORUM FK #ÇANAKKALE DARDANEL SK #DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. #DERSİM SPOR #ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR #GÖLCÜKSPOR #GMG KASTAMONUSPOR #MANAVGATSPOR #NİĞDE ANADOLU FK #SANDIKLISPOR #TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR #VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
Mustafa Özer’den hakem tepkisi
TFF 1. Lig 13-17. Hafta Programları Açıklandı
Sigorta Shop'tan Çukurova Efes'e tshirt desteği
Milli cimnastikçiler en az 3 madalya hedefliyor
Bakan Kasapoğlu, Avrupa şampiyonu cimnastikçileri kabul etti
Samet Akaydın’dan top toplayıcı Hasan Melih Güney’e forma hediyesi
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.