Futbolda günün sonuçları

Site İçi Arama


FUTBOLDA GÜNÜN SONUÇLARI

Futbolda günün sonuçları

Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

2407 Okunma

Turkcell Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.

Alınan sonuçlar şöyle:

 

TURKCELL SÜPER LİG

 

Konyaspor-Gençlerbirliği......................................( 2 - 2 )

Ankaraspor-Eskişehirspor......................................( 2 - 0 )

Antalyaspor-Sivasspor.........................................( 2 - 1 )

Denizlispor-Kayserispor.......................................( 1 - 0 )

Gaziantepspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor................( 1 - 4 )

 

-BANK ASYA 1. LİG-

 

Sakaryaspor-Boluspor..........................................( 0 - 1 )

Samsunspor-Kardemir Karabükspor...............................( 1 - 1 )

Kayseri Erciyesspor-Manisaspor................................( 4 - 0 )

Kartalspor-Güngören Belediyespor..............................( 3 - 0 )

Giresunspor-Karşıyaka.........................................( 1 - 1 )

 

-TFF 2. LİG 1. GRUP-

 

Gaziosmanpaşa-Dardanelspor....................................( 2 - 1 )

Sarıyer-Gebzespor.............................................( 0 - 1 )

Darıca Gençlerbirliği-BUGSAŞ Spor.............................( 1 - 0 )

Bozüyükspor-Beylerbeyi........................................( 3 - 1 )

Körfez Belediyespor-Eyüpspor..................................( 0 - 0 )

 

-2. GRUP-

 

Fethiyespor-Bucaspor..........................................( 0 - 1 )

Akhisar Belediye Gençlik ve Spor-Denizli Belediyespor.........( 0 - 1 )

Altınordu-Marmaris Belediyespor...............................( 1 - 0 )

Adana Demirspor-Turgutluspor..................................( 1 - 1 )

Afyonkarahisarspor-Alanyaspor.................................( 0 - 4 )

 

-3. GRUP-

 

Türk Telekomspor-Maltepespor..................................( 0 - 1 )

Kırıkkalespor-Zeytinburnuspor.................................( 0 - 1 )

Beykoz 1908-Mersin İdmanyurdu.................................( 1 - 0 )

İstanbulspor-Etimesgut Şekerspor..............................( 0 - 0 )

Alibeyköy-Konya Şekerspor.....................................( 2 - 2 )

 

-4. GRUP-

 

Çorumspor-Yimpaş Yozgatspor...................................( 1 - 0 )

Arsinspor-Akçaabat Sebatspor..................................( 0 - 0 )

Pazarspor-Karsspor............................................( 3 - 1 )

Trabzon Karadenizspor-Ofspor..................................( 2 - 0 )

 

-5. GRUP-

 

Elazığspor-Şanlıurfaspor......................................( 0 - 1 )

Mardinspor-GASKİ Spor.........................................( 0 - 1 )

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Adıyamanspor......( 2 - 1 )

İskenderun Demirçelikspor-Malatya Belediyespor................( 3 - 0 )

Şanlıurfa Belediyespor-Belediye Vanspor.......................( 1 - 0 )

 

-TFF 3. LİG 1. GRUP-

 

Orhangazi Gençlerbirliği-Gölcükspor...........................( 0 - 0 )

Oyak Renault-Tepecik Belediyespor.............................( 0 - 1 )

Yalovaspor-Yıldırım Bosnaspor.................................( 1 - 0 )

 

-2. GRUP-

 

Aydınspor-Ispartaspor.........................................( 2 - 1 )

Torbalıspor-Nazilli Belediyespor..............................( 1 - 0 )

Balıkesirspor-Mustafakemalpaşaspor............................( 0 - 1 )

Menemen Belediyespor-İzmirspor................................( 3 - 1 )

Göztepe-Bandırmaspor..........................................( 2 - 1 )

 

-3. GRUP-

 

Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor-İnegölspor...................( 0 - 1 )

Keçiören Belediyespor-Bursa Nilüferspor.......................( 2 - 2 )

Pursaklarspor-Düzcespor.......................................( 1 - 0 )

Uşakspor-Orhangazispor........................................( 0 - 2 )

 

-4. GRUP-

 

Bulancakspor-Demirçelik Divriğispor...........................( 2 - 0 )

Kastamonuspor-Erzincanspor....................................( 3 - 1 )

Gümüşhanespor-Araklıspor......................................( 2 - 1 )

 

-5. GRUP-

 

Ceyhanspor-Kahramanmaraşspor..................................( 1 - 0 )

Siirtspor-Bağlar Vuralspor....................................( 1 - 0 )

 


Türk Telekom Avrupa Arenasına mutlu başladı
“Galatasaray maçının ertelenmesini talep edebiliriz”
Sultanlar Ligi’nde Ankara takımları ne yaptı?
Gençlerbirliği'nden Klasspor'a kınama
Belhanda Ankaragücü maçında olacak mı?
C Blok bu akşam 20.00'da
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.