Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 27. hafta karşılaşmaları TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda 10. hafta, TFF 2. Lig 1 ve 2. klasman gruplarında 6. hafta, TFF 3. Lig'de 1, 2 ve 4. gruplarda 24. hafta, 3. Grup'ta ise 28. hafta maçları yapılacak.

2269 Okunma

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya  1. Lig'e 27. hafta karşılaşmalarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig Yükselme Grubu'nda 10. hafta, TFF 2. Lig 1 ve 2. klasman gruplarında 6. hafta, TFF 3. Lig'de 1, 2 ve 4. gruplarda 24. hafta, 3. Grup'ta ise 28. hafta maçları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Bugün:

20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

 Yarın:

13.30 Gençlerbirliği OFTAŞ Spor-Vestel Manisaspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Gaziantepspor-Bursaspor (Kamil Ocak)

19.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Atatürk Olimpiyat)

23 Mart Pazar:

13.30 Gençlerbirliği-Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Çaykur Rizespor-Ankaragücü (Rize Atatürk)

13.30 Sivasspor-Konyaspor (Sivas 4 Eylül)

15.00 Trabzonspor-Kayserispor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Galatasaray-Denizlispor (Ali Sami Yen)

BANK ASYA 1. LİG 

Yarın:

13.00 Sakaryaspor-Kartalspor (Sakarya Atatürk)

23 Mart Pazar:

13.00 İstanbulspor-Malatyaspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.00 Altay-Giresunspor (İzmir Atatürk - Seyircisiz)

13.00 Diyarbakırspor-Eskişehirspor (Diyarbakır Atatürk)

13.00 Kayseri Erciyesspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.00 Samsunspor-Mardinspor (Samsun 19 Mayıs)

13.00 Elazığspor-Kocaelispor (Elazığ Atatürk)

13.00 Orduspor-Boluspor (Ordu 19 Eylül)

24 Mart Pazartesi:

19.00 Antalyaspor-Karşıyaka (Antalya Atatürk)

TFF 2. LİG YÜKSELME GRUBU

23 Mart Pazar:

13.30 Gaziosmanpaşaspor-Adanaspor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Pendikspor-Kardemir Karabükspor (Pendik)

13.30 Erzurumspor-Mersin İdmanyurdu (Erzurum Cemal Gürsel)

13.30 Adana Demirspor-Etimesgut Şekerspor (Adana 5 Ocak)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Dardanelspor (Burhanettin Kocamaz)

TFF 2. LİG KLASMAN GRUBU

1. Klasman Grubu

23 Mart Pazar:

13.30 Güngören Belediyespor-Bozüyükspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Zeytinburnuspor-Gebzespor (Zeytinburnu)

13.30 Sarıyer-Fatih Karagümrük (Çayırbaşı)

13.30 İnegölspor-Eyüpspor (İnegöl İlçe)

2. Klasman Grubu

23 Mart Pazar:

13.30 Uşakspor-Bucaspor (Uşak 1 Eylül)

13.30 Fethiyespor-Marmaris Belediyespor (Fethiye İlçe)

13.30 Turgutluspor-İzmirspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Afyonkarahisarspor-Alanyaspor (Afyon Atatürk)

TFF 3. LİG  

1. Grup

23 Mart Pazar:

13.30 Batman Petrolspor-Cizrespor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Bingöl Belediyespor-Karsspor (Bingöl Şehir)

13.30 Nusaybin Demirspor-Kilis Belediyespor (Nusaybin İlçe)

13.30 Mezitlispor-Antakyaspor (Tevfik Sırrı Gür)

13.30 Malatya Belediyespor-Aksarayspor (Malatya İnönü)

13.30 Ceyhanspor-Siirtspor (Ceyhan İlçe)

13.30 Şırnakspor-Belediye Vanspor (Şırnak Şehir)  

 2. Grup

 Yarın:

13.30 Gazi Belediyespor-Ünyespor (Samsun Gazi)

23 Mart Pazar:

13.30 Çorumspor-Ofspor (Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Ankara Demirspor-Demirçelik Divriğispor (Cebeci İnönü)

13.30 Bulancakspor-Tarım Kredispor (Bulancak İlçe)

13.30 Tokatspor-Artvin Hopaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Kastamonuspor-Bağlum Belediyespor (Kastamonu Gazi)     

3. Grup

23 Mart Pazar:

13.30 Tavşanlı Belediyesi TKİ Linyitspor-Aydınspor (Tavşanlı İlçe)

13.30 Akhisar Belediyespor-Muğlaspor (Akhisar İlçe)

13.30 Torbalıspor-Yeni Burdur Gençlikspor (Torbalı 7 Eylül)

13.30 Denizli Belediyespor-Konya Şekerspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Nilüfer Belediyespor-OYAK Renault (Veledrom İç Saha)

13.30 Yeni Ereğlispor-Balıkesirspor (Ereğli Atatürk)

13.30 Altınordu-Aliağa Belediyespor (Alsancak)

13.30 Nazilli Belediyespor-Ispartaspor (Nazilli İlçe)    

4. Grup

 23 Mart Pazar:

13.30 Küçükçekmecespor-Orhangazi Gençlerbirliği (Küçükçekmece)

13.30 Orhangazispor-Anadolu Üsküdar 1908 (Orhangazi İlçe)

13.30 Lüleburgazspor-Bursa Merinosspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Mustafakemalpaşaspor-Yalovaspor (Mustafakemalpaşa)

13.30 Zonguldakspor-Bilecikspor (Karaelmas Kemal Köksal - Seyircisiz)

13.30 Yıldırım Bosnaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Gölcükspor-Beykoz 1908 (İhsaniye)


Mke Ankaragücü - Kasımpaşa A.ş. maç kadroları belli oldu...
Gençlerbirliği’nden rekor üstüne rekor (!)
Arda Çakmak’ın kulübe destek için uzattığı el havada kaldı!
CANER YILMAZ TEKRARDAN ETİMESGUT BELEDİYESPOR'DA
Keçiörengücü’nde yol ayrımı!
Ankaragücü'nde transferler açıklandı
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.