Klasspor Başkentin Yıldızlarını Seçti

Site İçi Arama


KLASSPOR BAŞKENTİN YILDIZLARINI SEÇTİ

Klasspor Başkentin Yıldızlarını Seçti

‘Başkentin Yıldızları Klasspor Spor Ödülleri’ Wonders’ta düzenlenen muhteşem bir gece ile Ankara sporuna damgasını vurdu.

24589 Okunma

‘Başkentin Yıldızları Klasspor Spor Ödülleri’ Wonders’ta düzenlenen muhteşem bir gece ile Ankara sporuna damgasını vurdu. Siyaset, spor ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin buluştuğu yaklaşık 500 kişinin buluştuğu gecede, Ankara Kulübü Derneği Seymenler Ekibi gösterileri ile ayrı bir hava kattı.

Başkentin Yıldızları Klasspor Spor Ödülleri sahiplerini buldu.  Wonders’ta yapılan geceye siyaset dünyasından CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, Ak Parti Ankara Milletvekili Adayı Barış Aydın, CHP Çankaya İlçe Başkanı Selçuk Dereli katılırken, spor, iş, ve basın camiasından buluştuğu ender gecelerden biri oldu.

‘Başkentin Yıldızları Klasspor Spor Ödül Gecesi’ Gençlerbirliği, Ankaragücü, Ankara Demirspor, Etimesgut Belediyespor, Gölbaşıspor, Ziraat Bankası, Halkbank, İlbank, RÖNESANS TED Ankara Koleji, Yenimahalle Belediyespor, Maliye Milli Piyango, Çayyolu Spor yöneticilerine, sporcularına antrenörlerine ev sahipliği yaptı. Ankara sporunun değerlerinden AASKF, TÜFAD, TFFHGD gibi kurumlarda üst düzey katılımları ile hazır bulundu.

Başkentin Yıldızları sitesinden 432.540 oyun sonucunda ve birbirinden değerli jüri üyelerinin oyları ile birinciler belirlenirken, gece de heyecan isimler açıklanıncaya kadar devam etti.

KATEGORİLER VE ÖDÜL ALANLAR  

Yılın Futbol Takımı: Osmanlıspor

Yılın Futbolcusu: Aytaç Öden (Ankaragücü)

Yılın Teknik Direktörü: Serdar Bozkurt ( Ankara Demirspor)

Yılın Futbol Yöneticisi: İlhan Cavcav (Gençlerbirliği)

Yılın Voleybol Takımı: Halkbank

Yılın Voleybol Oyuncusu: Büşra Önder (Pursaklar Voleybol İhtisas)

Yılın Voleybol Koçu: Fernando Munoz Benitez (Ziraat Bankası)

Yılın Voleybol Yöneticisi: Selahattin Süleymanoğlu (Halkbankası)

Yılın Basketbol Takımı: Türk Telekom

Yılın Basketbol Oyuncusu: Dila Aşkın (OGM Orman Gençlik)

Yılın Basketbol Koçu: Ercüment Sunter (Türk Telekom)

Yılın Basketbol Yöneticisi: Akif Üstündağ (Türk Telekom)

Yılın Hentbol Takımı: Yenimahalle Belediyesi

Yılın Hentbol Oyuncusu: Yeliz Özel (Yenimahalle Belediyesi)

Yılın Hentbol Koçu: Serdar Eler (Yenimahalle Belediyesi)

Yılın Hentbol Yöneticisi: Mesut Bolatcan (Yenimahalle Belediyesi)

Yılın Amatör Kulübü: Çayyolu Spor

Yılın Amatör Futbolcusu: Kubilay Reha Bengi (Yenimahalle Belediye)

Yılın Engelli Sporcusu: Handan Biroğlu (Okçuluk)

Yılın Amatör Sporcusu: Taha Akgül (Güreş)

Yılın Amatör Branşlar Antrenörü: Cemalettin Türkoğlu (Devlet Türkoğlu)

Yılın Altyapı Takımı: Yenimahalle Belediyespor U17

Yılın Amatör Spor yöneticisi: Olcayto Başarı (Çayyolu)

Yılın Futbol Hakemi: Ali Palabıyık

Yılın Belediye Başkanı: Fethi Yaşar

Yılın Onur Ödülü: Hasan Şengel ( Gençlerbirliği Eski Başkanı)

Yılın Onur Ödülü: Arslan Gürsoy ( Ankaragücü Kulüp Müdürü)

Üstün Başarı Ödülü: Hasan Özmeriç (TED Kolejliler)

Sporda Değişim Ödülü: Murat Kandazoğlu (Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı)


ETİKETLER #Akhisar Bel. #Balıkesirspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Eskişehirspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #İ. Başakşehir #K Karabükspor #Kasımpaşa #K.Erciyesspor #Sivasspor #Mersin İdmanyurdu #Atiker Konyaspor #Trabzonspor #Adana Demirspor #Adanaspor #Aytemiz Alanyaspor #Altınordu #Boluspor #Bucaspor #Denizlispor #Elazığspor #Gaziantep BŞB #Giresunspor #Karşıyaka #Kayserispor #Manisaspor #Antalyaspor #Orduspor #Osmanlıspor #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Altay #MKE Ankaragücü #Bandırmaspor #Düzyurtspor #Bugsaş Spor #Amed Sportif #Gölbaşıspor #Göztepe #Gümüşhanespor #Hatayspor #İnegölspor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #Kocaeli Birlik Spor #Nazilli Belediyespor #Pazarspor #Sarıyer #Büyükçekmece Tepecikspor #1461 Trabzon #Aydınspor 1923 #Bayrampaşa #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #Hacettepe Spor #Kartalspor #Keçiörengücü #A. Selçukspor #K. İskenderun SK #Ofspor #Pendikspor #Tarsus İdman Yurdu #TKİ Tavşanlı Linyit #Tokatspor #Turgutluspor #Ümraniyespor #Yeni Malatyaspor #Menemen Bel. #Adliyespor #Batman Petrol #Bozüyükspor #Karacabey Birlik #Çatalca Spor #Çorum Bel. #Darıca G.Birliği #Gaziosmanpaşa #İstanbulspor #Kırıkhanspor #Kızılcabölükspor #Manavgatspor #Niğde Belediyespor #SP Akçaabat #Tire 1922 Spor #Tutap Şekerspor #Tuzlaspor #Z. Kömürspor #Y. Aksarayspor #Arsinspor #Çankırıspor #Çine Madranspor #Dardanelspor #Denizli Bel. #Derince Spor #Anagold 24Erzincanspor #Eyüpspor #Gölcükspor #H.E. Adıvarspor #Kemerspor 2003 #Maltepespor #Payas Bel. #Sancaktepe Bel. #Sivas Belediyespor #Diyarbekirspor #Yeşil Bursa #A. Üsküdar #Ankara Demirspor #Ayvalıkgücü Bld #Bayburtspor #Bergama Bel. #Beylerbeyispor #BB Erzurumspor #Erzin Belediyespor #Etimesgut Bld. #Balçova Y.spor #İ. Güngörenspor #K. Maraşspor BŞB #Kayseri Şekerspor #Orhangazispor #Sakaryaspor #Sandıklıspor #Silivrispor #Van BŞB
"Gençlerbirliği, Ankaralı her çocuğun hayali"
Halkbank'ın play-off'taki rakipleri belli oldu
Etimesgut Belediyespor, hedefini altyapısına anlattı
"Geçen haftadan daha avantajlıyız"
3
İsmet Taşdemir: "Puan farkını 4'e çıkarmak önemli"
Osmanlıspor, Hamzaoğlu ile ilk maçta gülemedi!
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Güvenlik
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.