Fortis'te heyecan başlıyor

Site İçi Arama


FORTİS'TE HEYECAN BAŞLIYOR

Fortis'te heyecan başlıyor

Liglerde heyecan tüm hızıyla sürerken, gözler Fortis Türkiye Kupası'na çevrildi!

2449 Okunma

Liglerde heyecan tüm hızıyla sürerken, gözler Fortis Türkiye Kupası'na çevrildi!

Bugün ve Perşembe günü yapılacak 2. kademe maçlarında 32 takım ter dökecek, rakiplerini eleyerek tur atlayacak takımlar ise gruplarda mücadele etme hakkı kazanacak!

KUPADA 2. KADEME PROGRAMI

24 Eylül Çarşamba
15.00 İstanbulspor-Ankaraspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
15.00 İskenderun Demir Çelikspor-Kayserispor (İskenderun 5 Temmuz)
15.00 Beykoz 1908-Altay (Beykoz)
15.00 Alanyaspor-Gençlerbirliği (Milli Egemenlik)
20.00 Malatyaspor-Hacettepe (Malatya İnönü)
20.00 Manisaspor-Kocaelispor (Manisa 19 Mayıs)
20.00 Çaykur Rizespor-Gaziantepspor (Rize Atatürk)
20.00 Konyaspor-Güngören Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
20.00 Bursaspor-Belediye Vanspor (Bursa Atatürk)
20.00 Ankaragücü-Giresunspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Eskişehirspor-Diyarbakırspor (Eskişehir Atatürk)
20.00 Samsunspor-Antalyaspor (Samsun 19 Mayıs)
20.00 Trabzonspor-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)
20.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Tokatspor (Atatürk Olimpiyat)

25 Eylül Perşembe
20.00 Denizlispor-Sakaryaspor (Denizli Atatürk)
20.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Kamil Ocak)

HAKEMLER

24 Eylül Çarşamba
15:00 İstanbulspor - Ankaraspor: Hüseyin Sabancı
15:00 İskenderun Demir Çelikspor - Kayserispor: Deniz Çoban
15:00 Beykozspor 1908 - Altay: Yusuf Yılmaz
15:00 Alanyaspor - Gençlerbirliği: Gökhan Güneşer
20:00 Malatyaspor - Hacettepespor: Halis Özkahya
20:00 Manisaspor - Kocaelispor: Serkan Çınar
20:00 Çaykur Rizespor - Gaziantepspor: Bülent Yıldırım
20:00 Konyaspor - Güngören Belediyespor: Nihat Akman
20:00 Bursaspor - Belediye Vanspor: Özgür Yankaya
20:00 MKE Ankaragücü - Giresunspor: Çağatay Şahan
20:00 Eskişehirspor - Diyarbakırspor: Bünyamin Gezer
20:00 Samsunspor - Antalyaspor: Zafer Demir
20:00 Trabzonspor - Kardemir D.Ç. Karabükspor: Suat Arslanboğa
20:00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Tokatspor: Taner Gizlenci

25 Eylül Perşembe
20:00 Denizlispor - Sakaryaspor: Koray Gençerler
20:00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Kayseri Erciyesspor: Zafer Koçbay


Gençlerbirliği'nde hazırlıklar devam ediyor
Hamza Hamzaoğlu: Şampiyonluk varsa küme düşme de olacak
Osmanlıspor'dan çabukluk çalışması
Gençlerbirliği yoğun tempoda çalışıyor
Halkbank'ta Alfredo Walter Martilotti ile yollar ayrıldı
Stancu 1 yıl daha Gençlerbirliği'nde
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.