Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Süper Lig ile PTT 1. Lig'de 23. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 26, Beyaz Grup'ta 29, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 24. hafta karşılaşmaları oynanacak.

9868 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'de 23. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 26, Beyaz Grup'ta 29, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 24. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

- Spor Toto Süper Lig

6 Mart Cuma:

20.00 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

7 Mart Cumartesi:

13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Gençlerbirliği (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Balıkesirspor-Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)

8 Mart Pazar:

13.00 İstanbul Başakşehir-Torku Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

14.00 Medicana Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

16.00 Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

9 Mart Pazartesi:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Trabzonspor (Tevfik Sırrı Gür)



- PTT 1. Lig

7 Mart Cumartesi:

14.00 Denizlispor-Albimo Alanyaspor (Denizli Atatürk)

16.30 Orduspor-Şanlıurfaspor (Ordu 19 Eylül)

8 Mart Pazar:

13.00 Osmanlıspor-Giresunspor (Osmanlı)

13.30 Samsunspor-Antalyaspor (Samsun 19 Mayıs)

13.30 Manisaspor-Elazığspor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Adana Demirspor-Adanaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

16.00 Altınordu-Boluspor (İzmir Atatürk)

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Karşıyaka (Kamil Ocak)

9 Mart Pazartesi:

19.00 Bucaspor-Kayserispor (Yeni Buca)



- Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup

7 Mart Cumartesi:

13.30 Göztepe-BUGSAŞ Spor (İzmir Atatürk)

8 Mart Pazar:

13.00 Pazarspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Pazar İlçe)

13.00 Gümüşhanespor-Bandırmaspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Kırklarelispor-Tepecikspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Nazilli Belediyespor-Altay (Nazilli İlçe)

13.30 Kahramanmaraşspor-Sarıyer (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 MKE Ankaragücü-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

13.30 İnegölspor-Kocaeli Birlikspor (İnegöl İlçe)

13.30 Gölbaşıspor-Hatayspor (Gölbaşı İlçe)



Beyaz Grup

8 Mart Pazar:

13.30 Pendikspor-Kartalspor (Pendik)

13.30 Centone Karagümrük-Turgutluspor (Vefa)

13.30 Aydınspor 1923-1461 Trabzon (Adnan Menderes)

13.30 Fethiyespor-Ümraniyespor (Fethiye İlçe)

13.30 Hacettepe-Tarsus İdmanyurdu (Cebeci İnönü)

13.30 Keçiörengücü-Ofspor (Ankara Aktepe)

13.30 Menemen Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Menemen İlçe)

13.30 Bayrampaşa-Konya Anadolu Selçukspor (Stadı henüz açıklanmadı)

13.30 Körfez İskenderunspor-Tokatspor (İskenderun 5 Temmuz)



- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

7 Mart Cumartesi:

13.00 Batman Petrolspor-Niğde Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Gaziosmanpaşa-Adliyespor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Kızılcabölükspor-Kırıkhanspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 TUTAP Şekerspor-Tuzlaspor (Polatlı İlçe)

13.30 Çorum Belediyespor-İstanbulspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Bursa Nilüferspor-Manavgatspor (Nilüfer)



2. Grup

7 Mart Cumartesi:

13.00 Yeni Diyarbakır-Eyüpspor (Diyarbakır Atatürk)

13.00 Erzincan Refahiyespor-Gölcükspor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Arsinspor-68 Yeni Aksarayspor (Arsin İlçe)

13.30 Payas Belediyespor 1975-Dardanelspor (Payas İlçe)

13.30 Kemer Tekirovaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Maltepespor- Halide Edip Adıvarspor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Çankırıspor-Çine Madranspor (Çankırı Atatürk)

13.30 Derincespor-Yeşil Bursa (İsmetpaşa)

13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)



3. Grup

7 Mart Cumartesi:

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Van Atatürk)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Ankara Demirspor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

13.30 Orhangazispor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Orhangazi İlçe)

13.30 Sandıklıspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Sandıklı İlçe)

13.30 Sakaryaspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Sakarya Atatürk)

13.30 İstanbul Güngörenspor-Erzin Belediyespor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Bergama Belediyespor-Silivrispor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Beylerbeyi-Bayburt Grup Özel İdare (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Kayseri Şekerspor (Kemalpaşa Ulucak)




ETİKETLER #Akhisarspor #Balıkesirspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Eskişehirspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #M.Başakşehir #K Karabükspor #Kasımpaşa #K.Erciyesspor #Demir Grup Sivasspor #Mersin İdmanyurdu #İttifak Holding Konyaspor #Trabzonspor #Adana Demirspor #Adanaspor #Alanyaspor #Altınordu #Boluspor #Bucaspor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Karşıyaka #Kayserispor #Antalyaspor #Orduspor #Osmanlıspor #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Altay #MKE Ankaragücü #Bandırmaspor #Hekimoğlu Trabzon SK #Bak SK #Amed Sportif #Gölbaşıspor #Göztepe #Gümüşhanespor #Hatayspor #İnegölspor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #Kocaeli Birlik Spor #Nazilli Belediyespor #Pazarspor #Sarıyer #Büyükçekmece Tepecikspor #1461 Trabzon #Aydınspor 1923 #Bayrampaşa #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #Hacettepe Spor #Kartalspor #Keçiörengücü #1922 Konyaspor #K. İskenderun SK #Ofspor #Pendikspor #Tarsus İdman Yurdu #TKİ Tavşanlı Linyit #Tokatspor #Turgutluspor #Ümraniyespor #BTC Turk Y.Malatyaspor #Menemenspor #Çankaya FK #Batman Petrol #Bozüyükspor #Karacabey Belediyespor #Çatalca Spor #Yeni Çorumspor #Darıca G.Birliği #Gaziosmanpaşa #İstanbulspor #Kırıkhanspor #Kızılcabölükspor #Manavgatspor #Niğde Anadolu FK #SP Akçaabat #Cİ Group Buca #Tutap Şekerspor #Tuzlaspor #Zonguldak Kömürspor #68 Aksaray Belediye Spor #Arsinspor #Çankırıspor #Çine Madranspor #Dardanelspor #Denizli Bel. #Belediye Derince Spor #Anagold 24Erzincanspor #Eyüpspor #Gölcükspor #H.E. Adıvarspor #Kemerspor 2003 #Maltepespor #Payasspor #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sivas Belediyespor #Diyarbekirspor #Yeşil Bursa #A. Bağcılar #Ankara Demirspor #Ayvalıkgücü Bld #Bayburt Özel İdare Spor #Bergama Bel. #Beylerbeyispor #BB Erzurumspor #Erzin Spor #Etimesgut Bld. #Balçova Y.spor #İ. Güngörenspor #K. Maraşspor BŞB #Kayseri Şekerspor #Orhangazispor #Sakaryaspor #Sandıklıspor #Silivrispor #Van BŞB
TFF 1. Lig'de 6 haftada 6 takım hoca değiştirdi
“Pandemi Satranç Sporuna Engel Değil”
Ankaragücü’nde yeni vaka!
Sumudica, Gençlerbirliği maçında yok!
A Milliler bir basamak geriledi
“Futbol anlamında bizim için kara bir gün oldu”
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.