İşte futbolda haftanın programı...

Site İçi Arama


İŞTE FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI...

İşte futbolda haftanın programı...

Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 22. hafta maçlarıyla devam edilecek.

11024 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 22. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 25, Beyaz Grup'ta 28, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 23. hafta karşılaşmaları oynanacak.

- Spor Toto Süper Lig

27 Şubat Cuma:

20.00 Galatasaray-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Türk Telekom Arena)

28 Şubat Cumartesi:

13.30 Gençlerbirliği-Medicana Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor (Yeni Rize Şehir)

19.00 Torku Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Torku Arena)

1 Mart Pazar:

13.00 Akhisar Belediyespor-İstanbul Başakşehir (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Gaziantepspor-Kasımpaşa (Kamil Ocak)

16.00 Bursaspor-Mersin İdmanyurdu (Bursa Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Balıkesirspor (Osmanlı)

2 Mart Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)



- PTT 1. Lig

27 Şubat Cuma:

19.00 Boluspor-Bucaspor (Bolu Atatürk)

28 Şubat Cumartesi:

14.00 Antalyaspor-Manisaspor (Akdeniz Üniversitesi)

14.00 Karşıyaka-Orduspor (İzmir Atatürk)

18.30 Kayserispor-Adana Demirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

1 Mart Pazar:

13.30 Giresunspor-Denizlispor (Giresun Atatürk)

13.30 Albimo Alanyaspor-Altınordu (Alanya Oba)

16.00 Elazığspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

18.30 Şanlıurfaspor-Osmanlıspor (Şanlıurfa GAP Arena)

2 Mart Pazartesi:

19.00 Adanaspor-Samsunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)



- Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup

1 Mart Pazar:

13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

13.30 Kocaeli Birlikspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 İnegölspor-Kahramanmaraşspor (İnegöl İlçe)

13.30 Sarıyer-Gölbaşıspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Tepecikspor-Gümüşhanespor (Tepecik)

13.30 Altay-Kırklarelispor (İzmir Atatürk)

13.30 BUGSAŞ Spor-MKE Ankaragücü (Ankara OSTİM)

13.30 Hatayspor-Nazilli Belediyespor (Antakya Atatürk)

13.30 Bandırmaspor-Göztepe (Bandırma 17 Eylül)



Beyaz Grup

1 Mart Pazar:

13.00 1461 Trabzon-Fethiyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Ofspor-Menemen Belediyespor (Of İlçe)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Yeni Malatyaspor (Tarsus İlçe)

13.30 Ümraniyespor-Hacettepe (Ümraniye Belediyesi İlçe)

13.30 Turgutluspor-Aydınspor 1923 (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Kartalspor-Centone Karagümrük (Kartal)

13.30 Tokatspor-Pendikspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Körfez İskenderunspor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bayrampaşa (Dumlupınar)



- Spor Toto 3. Lig

1. Grup

28 Şubat Cumartesi:

13.30 Manavgatspor-Çorum Belediyespor (Evrenseki)

1 Mart Pazar:

13.30 Tire 1922-Kızılcabölükspor (Tire 4 Eylül)

13.30 Çatalcaspor-TUTAP Şekerspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Darıca İlçe)

13.30 Kırıkhanspor-Bursa Nilüferspor (Kırıkhan İlçe)

13.30 İstanbulspor-Gaziosmanpaşa (Bahçelievler İl Özel İdare)

13.30 Adliyespor-Batman Petrolspor (Bağlum Belediye)



2. Grup

1 Mart Pazar:

13.30 Dardanelspor-Yeni Diyarbakır (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Eyüpspor (Vefa)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Çankırıspor (Sancaktepe Belediyesi)

13.30 Gölcükspor-Derincespor (Gölcük)

13.30 Yeşil Bursa-Kemer Tekirovaspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Payas Belediyespor 1975 (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Maltepespor-Arsinspor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 68 Yeni Aksarayspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Dağılgan)

13.30 Çine Madranspor-Erzincan Refahiyespor (Çine Yüksel Yalova)



3. Grup

1 Mart Pazar:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Etimesgut Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bergama Belediyespor (Kazım Karabekir)

13.30 Silivrispor-Sakaryaspor (Silivri)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Sandıklıspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 İstanbul Güngörenspor-Orhangazispor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Beylerbeyi (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 Ankara Demirspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Erzin Belediyespor-Kayseri Şekerspor (Erzin İlçe)




ETİKETLER #Akhisarspor #Balıkesirspor #Beşiktaş #Bursaspor #Çaykur Rizespor #Eskişehirspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Gaziantepspor #Gençlerbirliği #M.Başakşehir #K Karabükspor #Kasımpaşa #K.Erciyesspor #Demir Grup Sivasspor #Mersin İdmanyurdu #İttifak Holding Konyaspor #Trabzonspor #Adana Demirspor #Adanaspor #Alanyaspor #Altınordu #Boluspor #Bucaspor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Gazişehir Gaziantep FK #Giresunspor #Karşıyaka #Kayserispor #Antalyaspor #Orduspor #Osmanlıspor #Samsunspor #Şanlıurfaspor #Altay #MKE Ankaragücü #Bandırmaspor #Hekimoğlu Trabzon SK #Bak SK #Amed Sportif #Gölbaşıspor #Göztepe #Gümüşhanespor #Hatayspor #İnegölspor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #Kocaeli Birlik Spor #Nazilli Belediyespor #Pazarspor #Sarıyer #Büyükçekmece Tepecikspor #1461 Trabzon #Aydınspor 1923 #Bayrampaşa #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #Hacettepe Spor #Kartalspor #Keçiörengücü #1922 Konyaspor #K. İskenderun SK #Ofspor #Pendikspor #Tarsus İdman Yurdu #TKİ Tavşanlı Linyit #Tokatspor #Turgutluspor #Ümraniyespor #BTC Turk Y.Malatyaspor #Menemenspor #Çankaya FK #Batman Petrol #Bozüyükspor #Karacabey Belediyespor #Çatalca Spor #Yeni Çorumspor #Darıca G.Birliği #Gaziosmanpaşa #İstanbulspor #Kırıkhanspor #Kızılcabölükspor #Manavgatspor #Niğde Anadolu FK #SP Akçaabat #Cİ Group Buca #Tutap Şekerspor #Tuzlaspor #Zonguldak Kömürspor #68 Aksaray Belediye Spor #Arsinspor #Çankırıspor #Çine Madranspor #Dardanelspor #Denizli Bel. #Belediye Derince Spor #Anagold 24Erzincanspor #Eyüpspor #Gölcükspor #H.E. Adıvarspor #Kemerspor 2003 #Maltepespor #Payasspor #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sivas Belediyespor #Diyarbekirspor #Yeşil Bursa #A. Bağcılar #Ankara Demirspor #Ayvalıkgücü Bld #Bayburt Özel İdare Spor #Bergama Bel. #Beylerbeyispor #BB Erzurumspor #Erzin Spor #Etimesgut Bld. #Balçova Y.spor #İ. Güngörenspor #K. Maraşspor BŞB #Kayseri Şekerspor #Orhangazispor #Sakaryaspor #Sandıklıspor #Silivrispor #Van BŞB
“Hücumsal olarak rakip ayırt etmiyoruz”
Ankaragücü'nde Covid-19 alarmı
Sarıyer-Ankara Demirspor maçı ertelendi
Denizlispor ilk galibiyetini Ankara’da aldı
Keçiörengücü maç fazlasıyla lider!
C Blok bu akşam 20.00'da
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.