2 ve 3. Lig'de haftanın maçları...

Site İçi Arama


2 VE 3. LİG'DE HAFTANIN MAÇLARI...

2 ve 3. Lig'de haftanın maçları...

Spor Toto 2 ve 3'üncü Lig'de haftanın maçları şöyle.

7234 Okunma

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 22, Beyaz Grup'ta 25, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 21. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Spor Toto 2. Lig

Kırmızı Grup

----------------

14 Şubat Cumartesi

13.00 Pazarspor-Tepecikspor (Pazar)

13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Bandırmaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Gümüşhanespor-Sarıyer (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Kırklarelispor-İnegölspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Nazilli Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Nazilli)

13.30 Gölbaşıspor-Kocaeli Birlikspor (Gölbaşı)

13.30 MKE Ankaragücü-Altay (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Göztepe-Hatayspor (İzmir Atatürk)



Beyaz Grup

----------------

14 Şubat Cumartesi

13.30 Hacettepe-Kartalspor (Cebeci İnönü)

15 Şubat Pazar:

13.30 Yeni Malatyaspor-Turgutluspor (Şanlıurfa GAP Arena)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-1461 Trabzon (Tarsus)

13.30 Bayrampaşa-Menemen Belediyespor (Stadı henüz açıklanmadı)

13.30 Körfez İskenderunspor-Keçiörengücü (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Pendikspor-Ofspor (Pendik)

13.30 Centone Karagümrük-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Vefa)

13.30 Aydınspor 1923-Konya Anadolu Selçukspor (Adnan Menderes)

13.30 Fethiyespor-Tokatspor (Fethiye)



- Spor Toto 3. Lig

1.Grup

---------

15 Şubat Pazar:

13.30 Niğde Belediyespor-Tuzlaspor (Niğde 5 Şubat)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Çatalcaspor (Darıca)

13.30 Tire 1922-Çorum Belediyespor (Tire 4 Eylül)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Bursa Nilüferspor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Kırıkhanspor-Gaziosmanpaşa (Kırıkhan)

13.30 Manavgatspor-Batman Petrolspor (Evrenseki)

13.30 Adliyespor-TUTAP Şekerspor (Bağlum Belediye)



2. Grup

---------

14 Şubat Cumartesi

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Dardanelspor (Vefa)

15 Şubat Pazar:

13.00 Arsinspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Arsin)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Derincespor (Sancaktepe Belediye)

13.30 Gölcükspor-Payas Belediyespor 1975 (Gölcük)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Eyüpspor (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 68 Yeni Aksarayspor-Erzincan Refahiyespor (Dağılgan)

13.30 Maltepespor-Çankırıspor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Çine Madranspor-Kemer Tekirovaspor (Çine Yüksel Yalova)

13.30 Yeşil Bursa-Yeni Diyarbakır (Minareli Çavuş Tesisleri)



3. Grup

---------

14 Şubat Cumartesi

13.30 Erzin Belediyespor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Erzin)

15 Şubat Pazar:

13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Bergama Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Sandıklıspor (Kazım Karabekir)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Kayseri Şekerspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Ankara Demirspor-Sakaryaspor (Cebeci İnönü)

13.30 Silivrispor-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Silivri)

13.30 Orhangazispor-Beylerbeyi (Orhangazi)

13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.30 İstanbul Güngörenspor-Etimesgut Belediyespor (Mimar Yahya Baş)




“Hücumsal olarak rakip ayırt etmiyoruz”
Ankaragücü'nde Covid-19 alarmı
Sarıyer-Ankara Demirspor maçı ertelendi
Denizlispor ilk galibiyetini Ankara’da aldı
Keçiörengücü maç fazlasıyla lider!
C Blok bu akşam 20.00'da
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.