15 Ocak Pazar spor ekranı...

Site İçi Arama


15 OCAK PAZAR SPOR EKRANI...

15 Ocak Pazar spor ekranı...

15 Ocak Pazar günü çeşitli televizyonlarda yer alan spor programları ve saatleri...

5929 Okunma

 

Çeşitli yayın organlarında yer alan spor programları ve saatleri şöyle:

 

09:00     Lig Tv                                     Maç Sabahı (Canlı)

09:45     Eurosport                             Luge Dünya Kupası (Erkekler 1. Koşu) (Canlı)

11:15     Eurosport                             Alp Disiplini (Erkekler Slalom 1. Koşu) (Canlı)

12:00     Lig TV 2                                 Maç Başlıyor (Canlı)

12:00     Eurosport                             Luge Dünya Kupası (Erkekler 2. Koşu) (Canlı)

12:00     Eurosport 2                         Serbest Stil Kayak Dünya Kupası (Canlı)

12:00     Lig Tv                                   Maç Başlıyor (Canlı)

12:30     Eurosport                            Alp Disiplini (Kadınlar Süper Dev Slalom) (Canlı)

13:00     Eurosport 2                         Kayakla Atlama (Eleme Turu) (Canlı)

13:00     Lig TV 2                                Orduspor - İstanbul Büyükşehir Belediyesi (Canlı)

13:00     Lig Tv                                    Sivasspor - Ankaragücü (Canlı)

13:00     Ntv Spor                               Atletico Madrid - Villareal (Canlı)

13:20     TRT Spor                              Akhisar Bld.Gençlik - Çaykur Rizespor (Canlı)

13:20     TRT 6                                    K.Erciyesspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (Canlı)

13:30     TRT 1                                    Elazığspor - Konyaspor (Canlı)

13:30     EuroFutbol                           Lazio - Atalanta (Canlı)

13:45     Eurosport                             Biathlon (Kadınlar Takip) (Canlı)

14:00     Eurosport 2                          Kayaklı Koşu Dünya Kupası (Takım Sprint ) (Canlı)

14:30     Eurosport                             Alp Disiplini (Erkekler Slalom 2.Koşu) (Canlı)

14:30     Lig TV 3                                BBL Bugün (Canlı)

15:00     Lig TV 2                                Maç Başlıyor (Canlı)

15:00     Lig Tv                                    Maç Başlıyor (Canlı)

15:00     Lig TV 3                                Galatasaray MP - Aliağa Petkim (Canlı)

15:00     Eurosport                             Kayakla Atlama (Canlı)

15:15     Ntv Spor                                Futbol Aktüel (Canlı)

15:30     Eurosport 2                          Biathlon Dünya Kupası (Erkekler Takip ) (Canlı)

15:30     PL TV                                     Newcastle United - QPR (Canlı)

15:50     TRT Spor                              G.Antep Büyükşehir Belediye - Karşıyaka (Canlı)

16:00     Lig TV 2                                Mersin İdman Yurdu - MP Antalyaspor (Canlı)

16:00     Lig Tv                                    Trabzonspor - Samsunspor (Canlı)

16:00     EuroFutbol                           Juventus -Cagliari (Canlı)

16:15     Eurosport 2                         Snooker Masters (1.Gün) (Canlı)

16:45     Eurosport                            Kuzey Kombine Dünya Kupası (Canlı)

17:30     Eurosport                            Kayakla Atlama Kadınlar Dünya Kupası (Canlı)

17:55     Ntv Spor                              Yüzde Yüz Futbol (Canlı)

18:00     Lig TV 2                               Maç Sonu (Canlı)

18:00     Lig TV 3                               Swansea City - Arsenal (Canlı)

18:00     Lig Tv                                   Maç Başlıyor (Canlı)

18:30     Eurosport 2                        Sisley Belluno - Verona (Canlı)

18:50     TRT Spor                            Kasımpaşa - Bucaspor (Canlı)

19:00     Lig Tv                                   Beşiktaş - Bursaspor (Canlı)

19:10     Ntv Spor                               FA Cup Maç Özetleri

19:45     Eurosport                            Dünya Dart Şampiyonası (Final ) (Canlı)

20:15     Ntv Spor                               Euroleague Magazin

21:00     Lig Tv                                   Maraton (Canlı)

21:00     Ntv Spor                               Barcelona - Real Betis (Canlı)

21:30     Eurosport                            Snooker Masters 1.Gün: M. Williams - S. Maguire (Canlı)

21:45     EuroFutbol                          AC Milan - Inter (Canlı)

21:45     Smart 3                                DAC Milan - Inter (Canlı)

22:00     Lig TV 3                                Marsilya - Lille (Canlı)

22:00     TRT Spor                             Futbol Ateşi (Canlı)

03:00     NBA Tv                                 Utah Jazz - Denver Nuggets (Canlı)

04:00     CNN Türk                            Phoenix Suns - San Antonio Spurs (Canlı)

 


Maça Çeyrek Kala Bugün 20:00'da
Güçlü Yorum'da konuşulmayanlar konuşuldu
Spor Ankara bu akşam saat 20.00'da
Erdem Özgenç Fenerbahçe'ye karşı yok
1
C Blok'ta Malatyaspor deplasmanı değerlendirildi
Ankara takımları, Alt Ligler'de konuşuldu
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.