14 Ocak Cumartesi spor ekranı

Site İçi Arama


14 OCAK CUMARTESİ SPOR EKRANI

14 Ocak Cumartesi spor ekranı

14 Ocak Cumartesi günü çeşitli televizyonlarda yer alan spor programları ve saatleri...

5192 Okunma

 

Çeşitli yayın organlarında yer alan spor programları ve saatleri şöyle:

 

08:15     Lig Tv                                 Maç Sabahı (Canlı)

10:30     Eurosport                          Luge Dünya Kupası (Çiftler 1.Koşu) (Canlı)

11:15     Eurosport                          Alp Disiplini (Kadınlar İniş) (Canlı)

11:45     Eurosport 2                       Luge Dünya Kupası (Çiftler 2.Koşu) (Canlı)

12:30     Eurosport 2                       Kuzey Kombine (Kayakla Atlama) (Canlı)

12:30     Lig TV 3                              BBL Bugün (Canlı)

13:00     Lig TV 3                              Anadolu Efes - Mersin BB (Canlı)

13:20     TRT Spor                           Giresunspor - Sakaryaspor (Canlı)

13:30     Eurosport                          Alp Disiplini (Erkekler İniş) (Canlı)

13:30     Eurosport 2                       Luge Dünya Kupası (Kadınlar 1. Koşu) (Canlı)

13:30     Ntv Spor                             Yenilsen de Yensen de (Canlı)

14:45     Eurosport 2                       Biathlon (Erkekler Sprint) (Canlı)

14:45     Eurosport                           Kayakla Atlama (Canlı)

15:00     Lig Tv                                  Maç Başlıyor (Canlı)

15:00     Lig TV 3                              Antalya BB - Beşiktaş Milangaz (Canlı)

16:00     Lig Tv                                  Gençlerbirliği - Eskişehirspor (Canlı)

16:15     Eurosport 2                       Kayaklı Koşu (Serbest Stil Sprint) (Canlı)

16:45     Eurosport 2                       Kuzey Kombine (Kayakla Atlama) (Canlı)

16:45     Eurosport                           Kayaklı Koşu (Serbest Stil Sprint) (Canlı)

17:00     Lig TV 2                              Liverpool - Stoke City (Canlı)

17:00     PL TV                                  Manchester United - Bolton (Canlı)

17:00     Lig TV 3                              Chelsea - Sunderland (Canlı)

17:00     Eurosport 2                       Kuzey Kombine (Canlı)

17:15     Eurosport                           Kayakla Atlama (Canlı)

18:00     Lig Tv                                  Maç Başlıyor (Canlı)

18:15     Ntv Spor                             Euroleague Magazin

18:50     TRT Spor                           Göztepe - Kartalspor (Canlı)

19:00     Lig Tv                                  Galatasaray - K. Karabükspor (Canlı)

19:10     Ntv Spor                             Futbol Mundial

21:00     Ntv Spor                             Mallorca - Real Madrid (Canlı)

21:00     TRT Spor                           Futbol Ateşi (Canlı)

21:00     Lig Tv                                  Maraton (Canlı)

21:45     EuroFutbol                         Catania - Roma (Canlı)

22:00     Sportstv                              Futbol Disco (Pascal Nouma-Ali Ece) (Canlı)

22:00     Lig TV 2                              Montpellier - Lyon (Canlı)

22:00     Lig TV 3                              PSG - Toulouse (Canlı)

23:00     Ntv Spor                             Valencia - Real Sociedad (Canlı)

02:00     Smartspor                          Boston Celtics - Indiana Pacers (Canlı)

03:00     NBA Tv                                New Orleans Hornets - Memphis Grizzlies (Canlı)

 


Fenerbahçe 5 - 2 Gençlerbirliği
Fenerbahçe - Gençlerbirliği maç kadroları belli oldu...
Maç değerlendirmeleri "Sıcağı Sıcağına"da
İki takım arasındaki ilginç maç istatistiği
Spor Ankara'da Kalecik konuşuldu
Maça Çeyrek Kala Bugün 20:00'da
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.