13 Ocak Cuma spor ekranı...

Site İçi Arama


13 OCAK CUMA SPOR EKRANI...

13 Ocak Cuma spor ekranı...

13 Ocak Cuma günü çeşitli televizyonlarda yer alan spor programları ve saatleri...

5084 Okunma

 

Çeşitli yayın organlarında yer alan spor programları ve saatleri şöyle:

 

08:00     Lig Tv                                 Günaydın Futbol (Canlı)

10:30     Eurosport 2                      WTA Sydney Tenis Turnuvası (Final) (Canlı)

11:30     Eurosport                         Alp Disiplini Dünya Kupası (Erkekler Kombine) (Canlı)

13:00     Eurosport                         Kayakla Atlama Dünya Kupası (Eleme Turu) (Canlı)

14:00     Ntv Spor                            4/16 (Canlı)

14:00     Lig Tv                                 Futbol Gündemi (Canlı)

14:00     Eurosport                          Kuzey Kombine Dünya Kupası (Canlı)

15:00     Eurosport 2                       Alp Disiplini Dünya Kupası (Slalom) (Canlı)

15:30     Eurosport                          Biathlon Dünya Kupası (Kadınlar Sprint) (Canlı)

15:45     Eurosport 2                       U17 Kupası Al Jazira - Juventus (Canlı)

16:45     Eurosport                          Kuzey Kombine Dünya Kupası (Canlı)

17:15     Eurosport 2                       U17 Kupası Ajax - Aspire International (Canlı)

18:15     Ntv Spor                             Futbol Mundial

18:15     Lig TV 3                              BBL Bugün (Canlı)

19:00     Lig Tv                                  Ana Haber (Canlı)

19:00     Lig TV 2                              İngiltere Maç Özetleri

19:00     Lig TV 3                              Tofaş - Fenerbahçe Ülker (Canlı)

19:15     Eurosport 2                       Snowboard Dünya Kupası (Paralel Slalom) (Canlı)

20:00     Eurosport                          Dakar Rallisi (12.Etap) (Canlı)

20:00     TRT Spor                           BA1L İlk Yarının En Gollü Maçları (Canlı)

20:00     Lig Tv                                  Depar (Canlı)

20:10     TRT Spor                           BA1L İlk Yarının En Güzel 10 Kurtarışı (Canlı)

21:15     Ntv Spor                             La Liga Report

22:00     Ntv Spor                             16. Adam (Belgesel)

22:00     TRT Spor                           Futbol Ateşi (Canlı)

23:00     Ntv Spor                             Yüzde Yüz Basket (Canlı)

03:00     NBA Tv                                Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks (Canlı)

03:30     Smartspor                         Chicago Bulls - Boston Celtics (Canlı)


Ankara derbisini Bakspor kazandı
Kaplan: Şaka gibi bir maçtı
Ankaragücü galibiyeti unuttu
MKE Ankaragücü - Göztepe sahaya hangi kadro ile çıkıyor?
Halkbank'ın rakibi Arkas Spor
İşte Halide Edip Adıvarspor - Altındağ Belediyespor maçında ilk 11'ler
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.