8 Ocak Pazar spor ekranı...

Site İçi Arama


8 OCAK PAZAR SPOR EKRANI...

8 Ocak Pazar spor ekranı...

8 Ocak Pazar günü çeşitli televizyonlarda yer alan spor programları ve saatleri...

5657 Okunma

 

Çeşitli yayın organlarında yer alan spor programları ve saatleri şöyle:

 

09:00     Lig Tv                                    Maç Sabahı (Canlı)

10:15     Eurosport                           Kuzey Kombine Dünya Kupası (Kayakla Atlama) (Canlı)

11:15     Eurosport                           Alp Disiplini Dünya Kupası (Erkekler Slalom) (Canlı)

12:00     Lig Tv                                    Maç Başlıyor (Canlı)

12:00     Lig TV 2                                Maç Başlıyor (Canlı)

12:30     Eurosport                           Alp Disiplini Dünya Kupası (Kadınlar Süper Dev Slalom) (Canlı)

13:00     Lig Tv                                    Manisaspor - Orduspor (Canlı)

13:00     Lig TV 2                                Karabükspor - Gençlerbirliği (Canlı)

13:15     TRT Spor                             Ümit Aktan´la Haydi Maça (Canlı)

13:45     Eurosport 2                        Kuzey Kombine Dünya Kupası (Canlı)

13:45     Eurosport                           Kayaklı Koşu Dünya Kupası (Kadınlar 9km Serbest) (Canlı)

14:00     Lig TV 3                                TKBL 2012 All Star (Canlı)

14:15     Eurosport                           Biathlon Dünya Kupası (Kadınlar Toplu Çıkış) (Canlı)

14:30     Eurosport 2                        Alp Disiplini Dünya Kupası (Erkekler Slalom 2.Koşu) (Canlı)

15:00     Lig Tv                                    Maç Başlıyor (Canlı)

15:00     Lig TV 2                                Maç Başlıyor (Canlı)

15:15     Eurosport 2                        Kayakla Atlama Kadınlar Dünya Kupası (Canlı)

15:15     Eurosport                           Kayaklı Koşu Dünya Kupası (Erkekler 10km Serbest) (Canlı)

15:30     Ntv Spor                             Manchester City - Manchester United (Canlı)

16:00     Lig Tv                                    Eskişehirspor - Sivasspor (Canlı)

16:00     Lig TV 2                                MP Antalyaspor - Kayserispor (Canlı)

16:30     Eurosport                           Biathlon Dünya Kupası (Erkekler Toplu Çıkış) (Canlı)

17:15     Ntv Spor                             Futbol Aktüel (Canlı)

17:30     Sportstv                              Maliye Milli Piyango - Halkbank (Canlı)

18:00     Eurosport 2                        Langırt Dünya Kupası (Erkekler Final) (Canlı)

18:00     Lig Tv                                    Maç Başlıyor (Canlı)

19:00     Lig Tv                                    Ankaragücü - Beşiktaş (Canlı)

19:00     Ntv Spor                             Villareal - Valencia (Canlı)

21:00     Eurosport                           Snooker Oyuncular Turu Şampiyonası (3.Gün) (Canlı)

21:00     Lig Tv                                    Maraton (Canlı)

22:30     TRT Spor                             Futbol Ateşi (Canlı)

22:30     Ntv Spor                             Espanyol - Barcelona (Canlı)

02:00     NBA Tv                                Cleveland - Portland (Canlı)

02:00     CNN Türk                            San Antonio - Oklahoma City (Canlı)

 


İTÜ 85 - 101 Türk Telekom
Halkbank devreyi galibiyetle kapattı
Keçiörengücü'nden maç sonu açıklamalar
Halkbank 3 - 0 Tokat Bld. Plevne
İşte Keçiörengücü - Hatayspor maçında ilk 11'ler
İşte Ümraniyespor - Osmanlıspor maçında ilk 11'ler
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.