1. Lig'de 4 haftalık program açıklandı...

Site İçi Arama


1. LİG'DE 4 HAFTALIK PROGRAM AÇIKLANDI...

1. Lig'de 4 haftalık program açıklandı...

TFF 1. Lig'de 10, 11, 12 ve 13. haftaların programı duyuruldu

839 Okunma

TFF 1. Lig'de 10, 11, 12 ve 13. haftaların programı duyuruldu. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde gelecek 4 haftanın programı şöyle:

10. Hafta

22 Ekim Cuma:

20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp)

20.00 Ankaragücü-Manisa FK (Eryaman)

23 Ekim Cumartesi:

13.30 Keçiörengücü-İstanbulspor (Aktepe)

16.00 Tuzlaspor-Bandırmaspor (Vefa)

19.00 Boluspor-Menemenspor (Bolu Atatürk)

19.00 Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 19 Mayıs)

24 Ekim Pazar:

13.30 Altınordu-Ümraniyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00 Balıkesirspor-Bursaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Gençlerbirliği (Kocaeli)

11. Hafta

30 Ekim Cumartesi:

13.30 Bandırmaspor-Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Manisa-Boluspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 EyüpsporAnkaragücü (Eyüp)

31 Ekim Pazar:

13.30 Ümraniyespor-Tuzlaspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Balıkesirspor (Kazım Karabekir)

19.00 Denizlispor-Kocaelispor (Denizli Atatürk)

19.00 Gençlerbirliği-İstanbulspor (Eryaman)

1 Kasım Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Keçiörengücü (Bitci Timsah Park)

20.00 Adanaspor-Altınordu (Yeni Adana)

12. Hafta

5 Kasım Cuma:

20.00 Tuzlaspor-Denizlispor (Vefa)

20.00 İstanbulspor-Menemenspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

6 Kasım Cumartesi:

13.30 Boluspor-Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Samsunspor-Manisa (Yeni 19 Mayıs)

19.00 Ankaragücü-Ümraniyespor (Eryaman)

19.00 Altınordu-Eyüpspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)


 
7 Kasım Pazar:

13.30 Keçiörengücü-Gençlerbirliği (Aktepe)

16.00 Balıkesirspor-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Kocaelispor-Bursaspor (Kocaeli)

13. Hafta

20 Kasım Cumartesi:

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Boluspor (Kazım Karabekir)

16.00 Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe)

19.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman)

19.00 Bursaspor-İstanbulspor (Bitci Timsah Park)

21 Kasım Pazar:

13.30 Bandırmaspor-Kocaelispor (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Denizlispor-Keçiörengücü (Denizli Atatürk)

19.00 Manisa FK-Altınordu (Spor Toto Akhisar)

19.00 Adanaspor-Ankaragücü (Yeni Adana)

22 Kasım Pazartesi:

20.00 Eyüpspor-Samsunspor (Eyüp)


Menemenspor'un ismi değişti!
İşte Eyüpspor - Adanaspor A.ş. maçında ilk 11'ler
Mke Ankaragücü - Manisa Fk maç kadroları belli oldu...
İşte Yeni Malatyaspor - Altay maçında ilk 11'ler
Gençlerbirliği ile Gazi Üniversitesi arasında protokol!
Ankaragücü liderlik için!
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.