Ankara Takımları kupa maçlarını ne zaman oynayacak?

Site İçi Arama


ANKARA TAKIMLARI KUPA MAÇLARINI NE ZAMAN OYNAYACAK?

Ankara Takımları kupa maçlarını ne zaman oynayacak?

Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur mücadelesi yarın oynanacak maçlarla başlayacak.

1732 Okunma

Kupada mücadelesini sürdüren Ankara Takımlarından Gençlerbirliği, Ankaraspor, Keçiörengücü, Etimesgut Belediyespor ve Ankara Demirspor bir üst tura yükselebilmek için sahada yer alacak.

Türkiye Kupası’nın açılış maçını ise yarın saat 13.00’da Gençlerbirliği ile Kırşehir Belediyespor Eryaman Stadı’nda  oynayacak. TFF 1. Lig ekiplerinden Ankaraspor da yarın saat 14.30’da Muğlaspor ile Osmanlı Stadı’nda karşılaşacak.

TFF 1. Lig ekiplerinden Keçiörengücü ise Çarşamba günü sahasında, bir önceki turda Ankaragücü’nü eleyen Kocaelispor ile kozlarını paylaşacak. TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Etimesgut Belediyespor, aynı gün Süper Lig ekibi Yeni Malatyaspor ile saat 13.00’de karşı karşıya gelecek.

Kupada mücadele eden son başkent takımı Ankara Demirspor ise Perşembe günü  saat 13.00’de BB Erzurumspor’un konuğu olacak.

Kupada 4. turun programı ve oynanacak diğer karşılaşmalar şu şekilde:

Yarın:

13.00 Gençlerbirliği-Kırşehir Belediyespor (Eryaman)

14.30 Ankaraspor-Muğlaspor (Osmanlı)

14.30 Beypiliç Boluspor-Kahramanmaraşspor (Bolu Atatürk)

14.30 Giresunspor-Niğde Anadolu FK (Giresun Atatürk)

15.00 Yukatel Denizlispor-Turgutluspor (Denizli Atatürk)

17.00 Fatih Karagümrük-Esenler Erokspor (Vefa)

19.00 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

21.00 Fenerbahçe-Sivas Belediyespor (Ülker)

25 Kasım Çarşamba:

13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül)

13.00 Tuzlaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Sultanbeyli Gölet Futbol)

13.00 Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe)

13.00 Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Malatya)

14.30 İstanbulspor-Tarsus İdmanyurdu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Altınordu-Çorum FK (Bornova Aziz Kocaoğlu)

14.30 Eskişehirspor-GMG Kastamonuspor (Yeni Eskişehir)

15.00 Atakaş Hatayspor-Karacabey Belediyespor (Antakya Atatürk)

17.00 Gaziantep FK-Serik Belediyespor (Kalyon)

19.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor (Antalya)

21.00 Çaykur Rizespor-Uşakspor (Çaykur Didi)

26 Kasım Perşembe:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir)

15.00 Kasımpaşa-Anagold 24Erzincanspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 İttifak Holding Konyaspor-Manisa FK (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

21.00 Göztepe-Kırklarelispor (Gürsel Aksel) 

 


Ziraat Bankkart seriyi 15'e çıkardı
BOTAŞ 3 MAÇTIR KAZANAMIYOR
Halkbank galibiyetle döndü
Mamak FK seriye bağladı
Ankara Demirspor 8 maç sonra kazandı
Etimesgut Belediye 2. devreye kötü başladı
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.