Futbolda haftanın Programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın Programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 31'inci, Spor Toto 1. Lig'e ise 32'nci hafta maçlarıyla devam edilecek.

4934 Okunma

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 31'inci, Spor Toto 1. Lig'e ise 32'nci hafta maçlarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 2018-2019 sezonu, play-off'lar hariç 34'üncü hafta karşılaşmalarıyla sona erecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

Bugün:

20.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül)

Yarın:

16.00 MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor (Eryaman)

16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Bursaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

19.00 Kasımpaşa-Fenerbahçe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

5 Mayıs Pazar:

16.00 Akhisarspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Spor Toto Akhisar)

16.00 Göztepe-Antalyaspor (Bornova)

19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom)

6 Mayıs Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Atiker Konyaspor (Bahçeşehir Okulları)

20.00 Trabzonspor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Medical Park)

Spor Toto 1. Lig

Bugün:

19.30 Adanaspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.30 Boluspor-Hatayspor (Bolu Atatürk)

Yarın:

17.00 Birevim Elazığspor-Ümraniyespor (Yeni Malatya)

17.00 İstanbulspor-Kardemir Karabükspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.30 Afjet Afyonspor-Osmanlıspor (Zafer)

19.30 Altay-Eskişehirspor (İzmir Atatürk)

5 Mayıs Pazar:

17.00 Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

19.30 Gençlerbirliği-Abalı Denizlispor (Eryaman)

19.30 Balıkesirspor Baltok-Gazişehir Gaziantep (Balıkesir Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

Yarın:

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Darıca Gençlerbirliği (Tarsus İlçe)

15.30 Bandırmaspor Baltok-Fethiyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Fatih Karagümrük-Tokatspor (Vefa)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Sivas Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.30 Pendikspor-Kahramanmaraşspor (Pendik)

15.30 Şanlıurfaspor-Tuzlaspor (Şanlıurfa GAP)

15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Menemen Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.30 BAK Spor-Kırklarelispor (Ankara OSTİM)

Beyaz Grup

Yarın:

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor (Bodrum İlçe)

15.30 Kastamonuspor 1966-Gümüşhanespor (Gazi)

15.30 Yılport Samsunspor-Sakaryaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.30 Keçiörengücü-Manisaspor (Ankara Aktepe)

15.30 İnegölspor-Ankara Demirspor (İnegöl İlçe)

15.30 Niğde Anadolu-Hacettepe (Niğde 5 Şubat)

15.30 Bayrampaşa-Amed Sportif Faaliyetler (Bayrampaşa Çetin Emeç)

15.30 Sarıyer-UTAŞ Uşakspor (Yusuf Ziya Öniş)

TFF 3. Lig

1. Grup

Yarın:

15.30 Körfezspor-Nazilli Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.30 Erzin Belediyespor-Artvin Hopaspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Kozan Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.30 Yomraspor-Tire 1922 (Yomra İlçe)

15.30 Batman Petrolspor-Nevşehir Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.30 Hekimoğlu Trabzon-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Şile Yıldızspor-Silivrispor (Stat henüz açıklanmadı)

15.30 Erbaaspor-Gebzespor (Erbaa İlçe)

2. Grup

Yarın:

15.30 Düzcespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Yeni Orduspor-Esenler Erokspor (Ordu 19 Eylül)

15.30 Elaziz Belediyespor-Karşıyaka (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

15.30 Pazarspor-Kızılcabölükspor (Pazar İlçe)

15.30 Bergama Belediyespor-Altındağ Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

15.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Kırşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

15.30 Adıyaman 1954-Alibeyköyspor (Adıyaman Atatürk)

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Kemerspor 2003 (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Ofspor-Osmaniyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

3. Grup

Yarın:

14.30 Bayburt İl Özel İdare-Muğlaspor (Bayburt Genç Osman)

15.30 Payasspor-Anagold 24 Erzincanspor (Payas İlçe)

15.30 Cizrespor-Karacabey Belediyespor (Cizre İlçe)

15.30 Diyarbekirspor-Fatsa Belediyespor (Diyarbakır)

15.30 Yeni Çorumspor-Ankara Adliyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Bucaspor-Halide Edip Adıvarspor (Yeni Buca)

15.30 Serik Belediyespor-Turgutluspor (Serik İsmail Oğan)

15.30 Bağcılarspor-Gölcükspor (Bağcılar Mahmutbey)

15.30 Kocaelispor-1461 Trabzon (Kocaeli)


ETİKETLER #MKE Ankaragücü #Antalyaspor #Atiker Konyaspor #Alanyaspor #Beşiktaş #Bursaspor #BB Erzurumspor #Çaykur Rizespor #Demir Grup Sivasspor #BTC Turk Y.Malatyaspor #Fenerbahçe #Galatasaray #Göztepe #Kasımpaşa #Kayserispor #M.Başakşehir #Akhisarspor #Trabzonspor #Adana Demirspor #Adanaspor #Afjet Afyonspor #Giresunspor #Altay #Altınordu #Balıkesirspor #Boluspor #Yukatel Denizlispor #Birevim Elazığspor #Eskişehirspor #Gazişehir Gaziantep FK #Gençlerbirliği #Hatayspor #İstanbulspor #K Karabükspor #Osmanlıspor #Ümraniyespor #Bandırmaspor #Bak SK #Darıca G.Birliği #Etimesgut Bld. #Fatih Karagümrük #Fethiyespor #K.Maraşspor #Kırklarelispor #1922 Konyaspor #Manisa Futbol Kulübü #Pendikspor #Şanlıurfaspor #Sivas Belediyespor #Tarsus İdman Yurdu #Tokatspor #Tuzlaspor #Zonguldak Kömürspor #Menemenspor #Amed Sportif #Ankara Demirspor #Bayrampaşa #Bodrum Bel. Bodrumspor #Eyüpspor #Gaziantepspor #Gümüşhanespor #Hacettepe Spor #İnegölspor #Kastamonuspor 1966 #Keçiörengücü #Niğde Anadolu FK #Sakaryaspor #Samsunspor #Sancaktepe Futbol Kulübü #Sarıyer #Batman Petrol #Bayburt Özel İdare Spor #Bergama Bel. #Bucaspor #Çatalca Spor #Düzcespor #Erbaaspor #Erzin Spor #H.E. Adıvarspor #Karşıyaka #Kemerspor 2003 #Kocaeli Birlik Spor #Kozan Bel.SK #Mersin İdmanyurdu #Nazilli Belediyespor #Ofspor #Silivrispor #Yomraspor #1461 Trabzon #A. Bağcılar #Anagold 24Erzincanspor #Diyarbekirspor #Gölcükspor #K.Erciyesspor #Kırıkhanspor #Muğlaspor #Pazarspor #Cİ Group Buca #Van BŞB #Yeşil Bursa #Çankaya FK #Aydınspor 1923 #Hekimoğlu Trabzon SK #Büyükçekmece Tepecikspor #Cizrespor #Yeni Çorumspor #ELAZIĞ BELEDİYE SPOR FK #Karacabey Belediyespor #Kızılcabölükspor #Kocaelispor #Payasspor #Sultanbeyli Bel. #Tekirdağspor #Beylerbeyispor #Belediye Derince Spor #Dersim Spor #Kartalspor #Kütahyaspor #Maltepespor #Manavgatspor #Orduspor #Denizli Bel. #Türk Metal Kırıkkalespor
BİNLER KARAPÜRÇEK ER MEYDANINDAYDI
HAFTANIN NABZI BU AKŞAM 20:00'DA BAŞLIYOR
DRAGONFEST SONA ERDİ
Osmanlıspor Kötü gidişe dur diyemiyor
1
Mustafa Kaplan: Şanssızlık Kırıldı
Maç Sonu Ertaç, Toure ve Sese'den açıklamalar
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.