Futbolda haftanın programı

Site İçi Arama


FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 27'nci, Spor Toto 1. Lig'e 28. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek. TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 30. hafta müsabakaları oynanacak.

5546 Okunma

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

5 Nisan Cuma:

20.30 Trabzonspor-Antalyaspor (Medical Park)

6 Nisan Cumartesi:

16.00 Demir Grup Sivasspor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Yeni 4 Eylül)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Bursaspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Galatasaray-Evkur Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)

7 Nisan Pazar:

13.30 Kasımpaşa-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Göztepe-Akhisarspor (Bornova)

16.00 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman)

19.00 Medipol Başakşehir-Atiker Konyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

8 Nisan Pazartesi:

20.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Çaykur Didi)

Spor Toto 1. Lig

6 Nisan Cumartesi:

14.00 Boluspor-Kardemir Karabükspor (Bolu Atatürk)

19.30 Balıkesirspor Baltok-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)

19.30 Osmanlıspor-Eskişehirspor (Osmanlı)

7 Nisan Pazar:

14.00 Ümraniyespor-Hatayspor (Ümraniye Belediyesi)

16.30 Giresunspor-Gençlerbirliği (Giresun Atatürk)

16.30 Afjet Afyonspor-Adana Demirspor (Zafer)

19.30 Adanaspor-Abalı Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)

8 Nisan Pazartesi:

19.00 Birevim Elazığspor-Altınordu (Osmanlı)

19.00 Altay-Gazişehir Gaziantep (İzmir Atatürk)

TFF 2. Lig

Kırmızı Grup

7 Nisan Pazar:

14.00 Kırklarelispor-Kahramanmaraşspor (Kırklareli Atatürk)

15.00 BAK Spor-Fethiyespor (Ankara OSTİM)

15.00 Pendikspor-Tokatspor (Pendik)

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Tarsus İdmanyurdu (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

15.00 Bandırmaspor Baltok-Darıca Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül)

15.00 Etimesgut Belediyespor-Tuzlaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Menemen Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.00 Şanlıurfaspor-Fatih Karagümrük (Şanlıurfa GAP)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Sivas Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal)

Beyaz Grup

7 Nisan Pazar:

15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Manisaspor (Bodrum İlçe)

15.00 Yılport Samsunspor-Sarıyer (Samsun Yeni 19 Mayıs)

15.00 Eyüpspor-Sancaktepe Belediyespor (Esenler)

15.00 Ankara Demirspor-Gümüşhanespor (TCDD Ankara Demirspor)

15.00 İnegölspor-Amed Sportif Faaliyetler (İnegöl İlçe)

15.00 Kastamonuspor 1966-UTAŞ Uşakspor (Gazi)

15.00 Keçiörengücü-Niğde Anadolu (Ankara Aktepe)

15.00 Bayrampaşa-Hacettepe (Bayrampaşa Çetin Emeç)

TFF 3. Lig

1. Grup

7 Nisan Pazar:

14.00 Batman Petrolspor-Nazilli Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

14.00 Gebzespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Erzin Belediyespor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Yomraspor-Körfezspor (Yomra İlçe)

15.00 Hekimoğlu Trabzon-Artvin Hopaspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.00 Şile Yıldızspor-Kozan Belediyespor (Şile)

15.00 Erbaaspor-Tire 1922 (Erbaa İlçe)

15.00 Ergene Velimeşespor-Nevşehir Belediyespor (Ergene Velimeşe)

2. Grup

7 Nisan Pazar:

15.00 Yeni Orduspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

15.00 Pazarspor-Alibeyköyspor (Pazar İlçe)

15.00 Bergama Belediyespor-Kemerspor 2003 (Bergama 14 Eylül)

15.00 Adıyaman 1954-Elaziz Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

15.00 Kızılcabölükspor-Altındağ Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

15.00 Osmaniyespor-Kırşehir Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)

15.00 Ofspor-Esenler Erokspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

15.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Karşıyaka (Ziya Altınoğlu)

15.00 Sultanbeyli Belediyespor-Düzcespor (Maltepe Hasan Polat)

3. Grup

7 Nisan Pazar:

15.00 Diyarbekirspor-Karacabey Belediyespor (Diyarbakır)

15.00 Bucaspor-1461 Trabzon (Yeni Buca)

15.00 Serik Belediyespor-Muğlaspor (Serik İsmail Oğan)

15.00 Kocaelispor-Yeni Çorumspor (Kocaeli)

15.00 Halide Edip Adıvarspor-Turgutluspor (Silivri)

15.00 Anagold 24 Erzincanspor-Gölcükspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

15.00 Payasspor-Fatsa Belediyespor (Payas İlçe)

15.00 Bağcılarspor-Ankara Adliyespor (Bağcılar Mahmutbey)

15.00 Bayburt İl Özel İdare-Cizrespor (Bayburt Genç Osman)

 

ETİKETLER #MKE ANKARAGÜCÜ #F-TAV ANTALYASPOR #İTTİFAK H. KONYASPOR #AYTEMİZ ALANYASPOR #BEŞİKTAŞ A.Ş. #BURSASPOR #B.B ERZURUMSPOR #ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. #DEMİR GRUP SİVASSPOR #YENİ MALATYASPOR #FENERBAHÇE A.Ş. #GALATASARAY A.Ş. #GÖZTEPE A.Ş. #KASIMPAŞA A.Ş. #HES KABLO KAYSERİSPOR #MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK #AKHİSARSPOR #TRABZONSPOR A.Ş. #ADANA DEMİRSPOR #ADANASPOR A.Ş. #AFJET AFYONSPOR #GİRESUNSPOR #ALTAY #ALTINORDU #BALIKESİRSPOR #BEYPİLİÇ BOLUSPOR #YUKATEL DENİZLİSPOR #ELAZIĞSPOR #ESKİŞEHİRSPOR #GAZİANTEP FK #GENÇLERBİRLİĞİ #ATAKAŞ HATAYSPOR #İSTANBULSPOR A.Ş. #KARDEMİR KARABÜKSPOR #ANKARASPOR #ÜMRANİYESPOR #BANDIRMASPOR #MAMAK FK #DARICA GENÇLERBİRLİĞİ A.Ş. #ETİMESGUT BELEDİYESPOR #FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. #FETHİYESPOR #KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. #KIRKLARELİSPOR #KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR #MANİSA FUTBOL KULÜBÜ #PENDİKSPOR #ŞANLIURFASPOR #SİVAS BELEDİYE SPOR #TARSUS İDMAN YURDU #TOKATSPOR A.Ş. #TUZLASPOR A.Ş. #ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. #MENEMEN SPOR #AMED SPORTİF FAALİYETLER #ANKARA DEMİRSPOR #BAYRAMPAŞA SPOR A.Ş. #BODRUMSPOR A.Ş. #EYÜPSPOR #GAZİANTEPSPOR #GÜMÜŞHANESPOR #HACETTEPE SPOR #İNEGÖLSPOR #GMG KASTAMONUSPOR #ANKARA KEÇİÖRENGÜCÜ #NİĞDE ANADOLU FK #SAKARYASPOR A.Ş. #YILPORT SAMSUNSPOR #SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. #SARIYER #BATMAN PETROL SPOR A.Ş. #BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR #BERGAMA BELEDİYESPOR #BUCASPOR #ÇATALCASPOR #DÜZCE SPOR #ERBAASPOR #İSKENDERUN FUTBOL KULÜBÜ #HALİDE EDİP ADIVARSPOR #KARŞIYAKA #KEMERSPOR 2003 #KÖRFEZ SPOR KULÜBÜ #KOZAN SPOR FK #MERSİN İDMANYURDU #NAZİLLİ BELEDİYESPOR #OFSPOR A.Ş. #SİLİVRİSPOR #YOMRA SPOR #1461 TRABZON #BAĞCILAR SPOR KULÜBÜ #ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR #DİYARBEKİR SPOR A.Ş. #GÖLCÜKSPOR #KAYSERİ ERCİYESSPOR #KIRIKHANSPOR #MUĞLASPOR #PAZARSPOR #BUCASPOR 1928 #VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ #YEŞİL BURSA A.Ş. #ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ #AYDINSPOR 1923 #HEKİMOĞLU TRABZON #BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. #CİZRE SPOR #ÇORUM FK #ELAZIĞ KARAKOÇAN FUTBOL KULÜBÜ #KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş. #KIZILCABÖLÜKSPOR #KOCAELİSPOR #PAYASSPOR #SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR #TEKİRDAĞSPOR #BEYLERBEYİSPOR #BELEDİYE DERİNCE SPOR #DERSİM SPOR #KARTALSPOR #BELEDİYE KÜTAHYASPOR #MALTEPESPOR #MANAVGATSPOR #ORDUSPOR #SARAYKÖY 1926 FUTBOL KULÜBÜ #KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR
İşte Ankara Keçiörengücü - Beypiliç Boluspor maçında ilk 11'ler
Gençlerbirliği ilk devreyi moralsiz tamamladı
Ormanspor Lider’e sürpriz yapamadı
Keçiörengücü, Boluspor'u ağırlayacak
Ankara takımları Efeler Ligi’nde maçlarını ne zaman oynayacak?
İlbank filede rakibine boyun eğdi
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.