Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı açıklandı

Site İçi Arama


ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 2. ELEME TURU PROGRAMI AÇIKLANDI

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu programı açıklandı

1257 Okunma

Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabakalarının programı belli oldu.

29 Eylül Çarşamba Günü saat 13.00’da Çankaya FK, Yenimahalle Hasan Doğan Stadyumu’nda Ofspor’u ağırlayacak.

Yine aynı gün saat 14.30’da Altındağspor ise Çarşambaspor’a konuk olacak.

30 Eylül Perşembe saat 14.30’da Hacettepe Kahta 02 takımını, Yenimahalle Hasan Doğan Stadı’nda ağırlayacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 28, 29 ve 30 Eylül tarihlerinde oynanacak müsabakaların programı şöyle:

28 Eylül Salı:

13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi)

14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi)

15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince)

15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım)

19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin)

29 Eylül Çarşamba:

13.00 Çankaya-Ofspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe)

14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe)

14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe)

14.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu)

14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe)

14.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Milli Egemenlik)

14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Aksaray Dağılgan)

14.30 Çarşambaspor-Altındağspor (Çarşamba Şehir)

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Tepecik Şenol Güneş)

15.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-İskenderunspor (Şile İlçe)

15.00 Bergama Belediyespor-Sancaktepe (Menemen İlçe)

15.30 Hendekspor-52 Orduspor (Stat henüz açıklanmadı)

19.00 Esenler Erokspor-Osmaniyespor (Esenler Erokspor)

30 Eylül Perşembe:

13.00 Mardin 1969-Gümüşhanespor (Mardin 21 Kasım)

14.00 Iğdır Futbol Kulübü-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Stat henüz açıklanmadı)

14.30 Hacettepe-Kahta 02 (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

15.30 Belediye Kütahyaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kütahya Dumlupınar)

19.00 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 

 


Başkent takımları TFF 3. Lig'de ne yaptı?
Çankaya FK 'Moda'ya uydu!
1
TFF 3. Lig'de başkent temsilcileri raporu...
1
TFF 3. Lig’de Ankara takımları ne yaptı ?
Kupada Ankara takımlarının maç programı belli oldu...
4
Hacettepe yönetimi Niyazi Akdaş'ı yemekte ağırladı.
Facebook Yorumları
Facebook üzerinden yorum var.
Site Yorumları
YORUM YAZ
Adınız:
Yorum:
Okuyucularımızın görüşleri bizim için çok önemlidir.
İçinde küfür, hakaret, tehdit, aşağılama bulunmayan; aynı bilgisayardan farklı isimler ile yazılmayan tüm yorumlar yöneticilerimizin onayından geçtikten sonra en kısa sürede yayınlanacaktır.